جهت مشاهده تمام کالاها، ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید | از طریق پشتیبانی آنلاین، بهترین قیمت ها را از ما بخواهید

کسب امتیاز

یکی از مهمترین اهداف فروشگاه کارت‌ تک تحویل کالای اصلی با بهترین قیمت و کمترین زمان به دست مشتری می‌باشد. در این بین رضایت و راحتی شما نیز برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو قابلیت جدیدی برای مشتریان عزیز اضافه شده است که با ثبت هر سفارش، بسته به مبلغ پرداختی و محبوبیت کالا به آنها مقداری امتیاز اهدا خواهد شد. 

برای استفاده از امتیازات کسب شده ابتدا باید کالای مورد نظر شما قابلیت خرید از طریق امتیاز را دارا باشد. معمولا کالاهایی که شامل این قابلیت می‌شوند در صفحه توضیحات خود مقدار امتیاز جهت خرید آنها درج شده است.
تنها کافیست پس از انتخاب کالا به قسمت سبد خرید رفته و از قسمت سمت چپ امتیازات خود را برای تهیه آن کالا مصرف کنید. توجه داشته باشید اگر برای خرید کالایی به 20 امتیاز احتیاج است و شما 10 امتیاز دارید، سیستم به صورت اتوماتیک 50% از هزینه آن محصول را کاهش خواهد داد و شما 50% باقی مانده را پرداخت می‌کنید. یعنی شما هواره می‌توانید از امتیازات خود استفاده کنید و نیاز نیست آن را به حد نساب خاصی برسانید. تغییرات زیادی بر روی فروشگاه در حال انجام هست و امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک رضایت شما را بیش از پیش جلب کنیم.