آموزش فعال سازی گیفت کارت آمازونآمازون یک فروشگاه بسیار بزرگ با پوشش بین الملی است که با تنوع محصولاتی از قبیل پوشاک، کتاب ،لوازم الکترونیکی، اسباب بازی، بازی دیجیتال و غیره فعالیت می کند. این فروشگاه عظیم با تعداد زیادی شعبه در کشور های مختلف توانسته محبوبیت زیادی بین کاربران اینترنتی بدست آورد و شما نیز حتما اسم آن را شنیده اید.

در همین ابتدا باید بگوییم، متاسفانه محصولات این فروشگاه دوست داشتنی به ایران ارسال نمی‌شود. همچنین ساخت اکانت در این فروشگاه کمی ریسک دارد و ممکن است قبل یا بعد از خرید از شما اطلاعاتی جهت وریفای اکانت درخواست شود. از همین جهت اگر ساکن کشور دیگری هستید و قصد خرید دارید، یا قصد دارید برای فرزندان یا آشنایان خود که ساکن کشورهای خارجی هستند هدیه ارسال کنید، گیفت کارت آمازون مناسب شما خواهد بود.

آموزش تهیه کارت هدیه آمازون

آمازون از کشورهای مختلفی پشتیبانی می‌کند و کشور انتخاب شده شما واحد پولی شما را تعیین خواهد کرد. بر خلاف دیگر فروشگاه ها، ما در کارت تک گیفت کارت‌های آمازون را در ریجن و مقادیر مختلف با بهترین قیمت قرار داده ایم. شما می‌توانید به راحتی با توجه به نیاز خود از بخش خرید گیفت کارت آمازون اقدام به تهیه کارت هدیه مورد نظر خود کنید. بعد از ورود به دسته بندی گیفت کارت‌های Amazon، فیلترهای قرار داده شده در سمت راست فروشگاه در پیدا کردن کشور و مقدار مورد نیاز به شما کمک می‌کند.

 

آموزش فعال سازی گیفت کارت آمازون

پس از تهیه گیفت کارت یا همان کارت شارژ آمازون از فروشگاه کارت تک، کافیست، به فروشگاه آمازون در این لینک amazon.com مراجعه نموده و وارد حساب خود شوید. در صورت نداشتن حساب کاربری، یک حساب جدید متناسب با کشور و واحد پولی مورد نظر خود ایجاد نمایید.

 

بعد از ورود به حساب کاربری خود در فروشگاه آمازون در قسمت بالای سایت بر روی Account And Lists کلیک کرده و Your Account را انتخاب نمایید تا وارد پنل کاربری خود شوید. در بخش بعدی Gift cards را انتخاب کنید.

 

در این بخش موجودی حساب شما نمایش داده می شود. برای فعال سازی دیجیتال کد خریداری شده بر روی دکمه Redeem a Gift Card کلیک کنید.

 

در مرحله بعد، دیجیتال کد کارت هدیه آمازون خریداری شده را در کارد به صورت صحیح وارد کنید و بر روی دکمه Apply to your balance کلیک نمایید. پس از فعال شدن دیجیتال کد آمازون، در قسمت پایین کادر موجودی حساب شما با رنگ سبز مشخص خواهد بود.

نظرات:


شروع بحث ...


برای ترک یک نظر یا پاسخ به پست ها لطفا وارد شدن