اکانت سرویس کاهش پینگ تایم WTFast + تضمین سلامت
-28%

اکانت سرویس کاهش پینگ تایم WTFast

مدل کالا: CI-WFA
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
80,000 تومان 111,228 تومان

اکانت سرویس کاهش پینگ تایم (نسخه اشتراکی)

سرویس کاهش پینگ سرویسی است که با تغییر مسیر دیتا اینترنت کاربر باعث کم شدن پینگ تایم، ثابت شدن پینگ و هم رفع قطعی اتصال کاربر میشود . در یک تعریف ساده، Ping مدت زمانی است که طول می‌کشد تا ما پیامی را برای سرور ارسال کنیم و پاسخ آن را نیز دریافت نماییم. هر چه میزان Ping کمتر باشد، میزان تاخیر در در شبکه کمتر است. برای مثال در همان بازی جنگی مانند کالاف دیوتی، شما به سمت فرد شلیک می کنید و در واقع با این کار پیامی را برای سرور ارسال می کنید. حالا سرور باید پاسخ شما را بدهد و شما ببینید که آیا توانسته اید به هدف شلیک کنید یا خیر! این مدت زمان، همان پینگ است. پیش از پرداختن به روش های سرویس کاهش پینگ، لازم است نکته مهمی را اشاره کنیم. در واقع یک پیشنیاز! بسیاری از کاربران، به جای استفاده از مودم، اینترنت را به صورت هات اسپات به وسیله گوشی هوشمند خود به اشتراک میگذارند یا برای انجام بازی بر روی گوشی خود، از روشن کردن دیتا استفاده میکنند که این مساله نه تنها موجب وارد آمدن فشار به باتری گوشی میشود، بلکه افزایش پینگ را به دنبال دارد. کار این سیستم کم کردن این مسیر ها است تا هم پینگ پایین تری داشته باشید و هم از Packet Loss جلوگیری کنید

از سرویس‌های کاهش پینگ غافل نشوید 

یکی از راه های کاهش پینگ استفاده از سرویس های کاهش پینگ می باشد. البته این سرویس ها برای بهبود پینگ خارجی یعنی برای اتصال به سرورهای خارج از کشور کارامد هستند و اصولا تاثیری در کاهش پینگ در ارتباط با یک سرور داخلی را ندارند. اصولا در اکثر این سرویس ها امکان تست سرویس توسط کاربر، قبل از خرید سرویس فراهم شده است. پس حتما پیش از خرید این سرویس ها، تاثیرگذاری آن را بررسی نمایید تا با خیال راحت خرید کنید.

سرور نزدیکتر را انتخاب کنید

برخی از شرکت های تولید کننده بازی های آنلاین، برای کاربران در مناطق مختلف جهان سرورهایی را در آن مناطق در نظر می گیرند. در واقع این بازی های آنلاین امکان تعیین منطقه جغرافیایی و انتخاب سرور را برای کاربران فراهم نموده اند. پس اگر به دنبال کیفیت بهتر و کاهش پینگ کمتر هستید، حتما با انتخاب سرور نزدیکتر فاصله فیزیکی خودتان را با سرور، کمتر کنید.

توضیحات:

اکانت نرم افزار کاهش پینگ WTFastدارای سرور‌های قدرتمندی هست که با ساپورت اکثر بازی‌های آنلاین نسبت به دیگر سرویس‌ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است..
از سایت WTFast میتوانید نسخه بروز نرم افزار WTFast را دریافت و همچنین با ثبت نام و دریافت نسخه تریال رایگان محصول میتوانید آن را تست کنید.

ضمانت و گارانتی

1- این سرویس فقط قابل استفاده در کامپیوتر است و دیگر دستگاه ها نمیتوانید استفاده کنید.
2- هر اکانت مخصوص یک کاربر است و استفاده همزمان از آن بر روی دو دستگاه مختلف باعث از بین رفتن گارانتی خواهد شد.

3- اطلاعات اکانت قابل تغییر نیست و لطفا اقدام به تغییر و یا دستگاری در اطلاعات اکانت نکنید تا دچار مشکل نشوید.
4- تمامی اکانت ها از لحظه خرید دارای یک ماه ضمانت تعویض هستند.

 

اکانت سرویس کاهش پینگ تایم WTFast + تضمین سلامت

اکانت سرویس کاهش پینگ تایم WTFast

کپچا
بازگشت