آموزش فعال سازی بازی و گیفت کارت بتل نتتاریخچه شرکت بیلیزارد:
شرکت معروف و دوست داشتنی Blizzard همواره درحال پیشرفت و کسب محبوبیت بوده است. بیلیزارد تمام تلاش خودرا به کار گرفته تا بازی‌هایی باکیفیت بالا و داستان جذاب تولید کند. به طوری که حال بعد از گذشت حدود 25 سال و ساخت بازی های معروفی همچون Warcraft، World of Warcraft، Diablo، Starcraft، Overwatch شرکت بیلیزارد توانسته محبوبیت زیادی کسب کند و در حال حاضر بازی‌های ساخته شده توسط این شرکت طرفداران زیادی را از سراسر دنیا مجذوب خود ساخته است. پشتیبانی و بروزرسانی بلند مدت این محصولات یکی از نقات قوت و مهم برای گیمرها می‌باشد که باعث شده مسابقات در این رشته‌ها هرروز پررنگ تر از قبل برگزار شود.


خرید گیفت کارت Battle.net:
فروشگاه کارت تک، کدهای کارت شارژ بتل نت را به صورت مستقیم از طریق شرکت و یا سورس‌های معتبر تهیه و عرضه می‌کند. تمامی گیفت کارت‌های Battle.net با ضمانت سلامت تقدیم شما می‌شود. با اطمینان کامل و با بهترین شرایط از طریق لینک زیر می‌توانید خرید نمایید.

گیفت کارت بتل نت


شارژ حساب، با استفاده از گیفت کارت بتل نت
اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا از طریق این لینک حساب جدید ایجاد نمایید. توجه داشته باشید به هیچ عنوان در زمان ثبت نام کشور ایران را انتخاب نکنید. بهتر است 
united states یا United Kingdom را انتخاب نمایید.
پس از ورود به حساب کاربری خود وارد قسمت Shop شوید و در منوی Game & Services گزینه Redeem a Code را انتخاب کنید.
کد خریداری شده گیفت کارت بتل نت را در این بخش وارد و فعال نمایید تا حساب شما به مقدار مورد نظر شارژ شود.


فعال سازی بازی در بتل نت
اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا از طریق این لینک حساب جدید ایجاد نمایید. توجه داشته باشید به هیچ عنوان در زمان ثبت نام کشور ایران را انتخاب نکنید. بهتر است united states یا United Kingdom را انتخاب نمایید.
پس از ورود به حساب کاربری خود وارد قسمت Summary شوید و در بخش سمت راست بر روی گزینه سبز رنگ Add a Game Key کلیک کنید.
کد خریداری شده مربوط به بازی را در این بخش وارد و فعال نمایید تا بازی برای شما در دسترس قرار بگیرد.
ُ