لایسنس بولگارد

لایسنس بولگارد

تولیدکننده:BullGuard Antivirus
مدل کالا: SWA-Bullguard
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بولگارد BullGuard)) یک شرکت تامین کننده امنیت اینترنت است که در سال 2001 در لندن تأسیس شد. نرم افزارهای این شرکت شامل برنامه های آنتی ویروس و ضد جاسوس‌افزار برای کامپیوترها و تلفن‌های همراه است. دفتر مرکزی این شرکت در لندن قرار دارد و در بیش از شش کشور دیگر نیز نمایندگانی دارد. در سال 2003 بیش از سه میلیون نفر از لایسنس بولگارد و محصولات امنیتی این شرکت استفاده می‌کردند. آنتی ویروس بولگارد یکی از جایگاه های صدر جدول رشد در میان تازه وارد های در این حوزه را به خود اختصاص داده به نحوی که در گوگل پلی حدود 500 هزار دانلود داشته است.

 

تاریخچه آنتی ویروس بولگارد

در سال 2006 دانلود نرم افزار های این شرکت در زمینه رایانه‌ها و تلفن‌های همراه به بیش از ۱۶ میلیون عدد رسید. آنتی ویروس بولگارد دو نوع محصول، یکی مخصوص کامپیوتر ( در نسخه12) و دیگری موبایل های اندروید (نسخه9) ارائه کرده است. به طور خلاصه، بول‌گارد از تکنولوژی نرم افزار آنتی ویروس بیت‌دفندر در نرم‌افزار خود برای خدمات پایه یافتن و حذف ویروس استفاده می‌کند. آنتی ویروس BullGuard همراه با یک سامانه حفاظت غیرقابل نفود مبتنی بر چندین سطح دفاعی کار می کند. این آنتی ویروس باعث می شود که همه تهدیدهای آنلاین از جمله جدید ترین نسخه انواع ویروس ها و هرزنامه ها، روت کیت، فیشینگ، بات‌ نت ها و پیوند های ناخواسته و هرزنامه های آلوده امکان نفوذ به سیستم را پیدا نکنند. محصولات این شرکت در آزمون های حرفه ای مقایسه از قبیل ,AV-TEST  AV-Comparativesو Virus Bulletin توانسته رتبه های خوبی را بدست آورد.

 محافظ اینترنتی (اینترنت سکیورتی) بول‌گارد هم در آخرین نسخه(نسخه9) از این نرم‌ افزار خدماتی شامل تمام خدمات آنتی ویروس فوق بعلاوه: فایروال، ضد جاسوس‌افزار، ضد هرزنامه و پشتیبان گیر ارائه می کند. بنابر این علاوه بر امکانات ورژن آنتی ویروس با خرید لایسنس اینترنت سکیورتی بولگارد، بهترین ابزارهای امنیتی نیز فعال می شود تا یک راه حل جامع و مطمئن را برای رهایی از تهدید های آنلاین عرضه کند. همچنین وجود بخش تشخیص رفتارهای پیشرفته، شما را از میزان بالای تشخیص ویروس مطمئن می کند.

این برنامه با امکانات پیشرفته و به روز خود، حفاظت کامل سیستم را تضمین می‌کند و اینترنت را به محیطی کاملاً ایمن تبدیل می‌سازد. این برنامه یک نرم‌افزار امنیتی بسیار قابل‌ اعتماد و مطمئن است که می‌تواند به شما در کنترل دسترسی به اینترنت و محافظت از کامپیوتر در برابر تهدیدات فایل‌های مخرب نیز کمک کند.

 

معرفی ویژگی‌های آنتی ویروس بولگارد به طور خلاصه

✔️ نصب ساده و استفاده آسان.
✔️ حجم بالای تشخیص بدافزار که بوسیله آزمایشگاه های مستقل گزارش شده است.
✔️ الگوی تشخیص رفتاری پیشرفته برای پیشگیری در برابر جدیدترین تهدیدها.
✔️ فیلتر هرزنامه قابل سفارشی شدن که عموما هیچ برنامه آنتی ویروس دیگری این ابزار را عرضه نمی کند.
✔️ آنتی اسپای موثر برای دور نگه داشتن نفوذکنندگان.
✔️ امکان ایجاد تنظیماتی برای کنترل والدین روی فرزندان
✔️ دارای فایروال یا دیواره آتش قدرتمند و شخصی

 

برخی امکانات اینترنت سکیوریتی بولگارد

✔️ ویروس اسکنر
 virus scannerبولگارد یکی از بهثترین اسکنرهای ویروس جدید است. این برنامه از امکان یادگیری هوشمند ماشینی مدرن و یک پایگاه داده بزرگ بدافزارها برای شناسایی و دفع انواع تهدیدات استفاده می کند. پایگاه داده بدافزار، فایل های کاربر را در برابر فهرست عظیمی از بدافزارهای شناخته شده کنترل می کند. در حالی که موتور یادگیری و ماشین رفتار ها، فایل را برای شناسایی تهدیدات و همچنین rootkits (که می تواند اسکنر بدافزارهای معمول را فریب دهد) تجزیه و تحلیل می کند.

✔️ ایمنی وب گردی

بولگارد با طراحی یک مرورگر کاملا امن و فوق العاده در نسخه بولگارد اینترنت سکیوریتی، از تمامی کاربران در زمان های وبگردی به صورت کامل محافظت کند، همچنین این مرورگر یک سامانه کاملا مطمئن برای پرداخت های برخط و آنلاین کاربر هم می باشد. در محفاظت چندین لایه آنتی ویروس بولگارد، سیستم را از طیف بزرگ و متنوعی از حملات شناخته شده و خطرناک مبتنی بر مرورگر حفظ می کند.

✔️ ماشین آموزش پذیر

الگوریتم های ریاضی چند لایه و پیچیده و روش های یادگیری عمیق، موجود در اینترنت سکیوریتی بولگارد سبب شده که تمامی ویروس ها و تهدیدات نوظهور و پیشرفته به سرعت برق شناسایی و مسدود شوند. سطوح یادگیری چندگانه موجود در این نرم افزار، با تجزیه و تحلیل کد های مخرب و بدافزار، سریعا راه های ورود تهدیدات به سیستم را مسدود می کند.

✔️ ضد باج افزار

ضد بدافزار موجود در اینترنت سکیوریتی بولگارد، با محافظت از لایه های سه گانه هوشمند، همه سایت ها و برنامه های مطمئن و ایمن را تشخیص می دهد، و به طور مداوم کد و شماره های مربوط به بدافزارها را اسکن می کند و در صورت یافتن بد افزار، سریعا آن را قفل، قرنطینه و کاملا خنثی می کند.

✔️ تقویت کننده بازی

ویژگی تقویت کنندگی بازی به کاربر اجازه می دهد تا با امنیت کامل و خیال راحت بازی کند، بنابراین لازم نیست امنیت را قربانی، سرعت و کارایی سیستم کرد. خصوصیت تقویت کننده بازی تمامی برنامه ها و  پاپ آپ و وقفه های مزاحم را مسدود می کند، تا سرعت بازی را افزایش دهد و اطمینان دهد که بازی سریع و بی وقفه و با سرعت بالا اجرا می شود.

✔️ اسکن آسیب پذیری

آنتی ویروس با لایسنس اینترنت سکیوریتی بولگارد، از دانلود نرم افزار هایی که ممکن است حاوی نرم افزارهای ویروسی مخرب باشند سریعا جلوگیری می کند. و این هشدار را به کاربر می دهد که به روزرسانی های امنیتی را از فعال کنید و اگر به شبکه Wi-Fi ناامن متصل شود نیز سریعا هشدار می دهد.

✔️ فایروال

ویژگی فایروال یا دیواره آتش، تمامی تلاش های غیرمجاز برای نفوذ به یک دستگاه که به اینترنت متصل می شود را مسدود می کند. لایسنس اینترنت سکیوریتی بولگارد با محافظت از ابتدا تا آخر، هنگام و بعد از دانلود برنامه ها به کاربر کمک می کند تا سیستم اش هیچ آسیبی نبینید. BullGuard Internet Security کاملاً برای ویندوز 10 بهبود یافته و به روزرسانی شده است، آپدیت های امنیتی را ردیابی می کند و اطمینان می دهد که همیشه آخرین نسخه بروزرسانی در اختیار کاربر است. همچنین این نرم افزار طوری طراحی شده است تا با توان پردازشی کوچکتری کار کند، بنابراین سایر برنامه های کامپیوتر هم موقع اجرای آن بدون کاهش سرعت اجرا می شوند.

✔️ کنترل و امنیت کودکان

کنترل کودکان، کاربر را قادر می سازد تا با احتیاط از آنها محافظت کند. می توان دسترسی به وب سایت های مشکوک و نامناسب با سن فرزند، را مسدود کرد. همچنین با قرار دادن فیلترهای جستجو، دسترسی فرزندان به هرنوع اطلاعاتی را محدود کرد. همچنین این امکان را می دهد تا مدت زمان آنلاین بودن کودک را محدود کرد، به فعالیت هایش نظارت کرد و حتی برنامه های خاصی را مسدود نمود.

 

خرید لایسنس بولگارد

با خرید لایسنس بولگارد امکانات قفل شده آنتی ویروس بولگارد برای شما قابل دسترس می‌شود. این نرم افزار، یک مجموعه برنامه سیستم امنیتی بسیار حرفه‌ای است. فروشگاه کارت تک محصولات امنیتی بولگارد را با بهترین قیمت برای شما عزیزان فراهم کرده است. در صورت نیاز، جهت تهیه مطمئن و فوری محصولات امنیتی Bullguard به صورت اورجینال به همراه تضمین سلامت و تضمین بهترین قیمت می‌توانید از خدمات ارائه شده در فروشگاه استفاده کنید.

لایسنس بولگارد

لایسنس بولگارد

کپچا
بازگشت