خرید 880 سی پی کالاف دیوتی موبایل بهترین قیمت

880 سی پی کالاف دیوتی موبایل (شارژ مستقیم اکانت)

مدل کالا: ITCODM-880CPM
زمان تحویل: ناموجود
AAAAAAناموجود

در حال حاضر این کالا ناموجود می باشد!

خرید شارژ 880 سی پی کالاف دیوتی موبایل | (Call Of Duty Mobile 880 Cod Points (CP

بازی Call of Duty Mobile یکی از محبوب‌ترین بازی های موبایل است که با بهره‌گیری از المان‌های سری بسیار موفق Call of Duty و الهام از PUBG Mobile توانسته است عنوانی مهیج و اعتیادآور در سبک بتل رویال را برای گیمرهای موبایلی به ارمغان آورد.

همانند هر بازی دیگر، Call of Duty Mobile نیز دارای ارز مجازی (اعتبار درون بازی) مخصوص به خود است که با عنوان‌های Credits و Cod Points شناخته می‌شود. ارز اول یا همان Credits به صورت رایگان توسط بازی به شما تعلق می‌گیرد و با استفاده از آن فقط آیتم‌هایی که با علات C مشخص شده‌اند قابل خریداری هستند. اما ارز دوم Cod Points یا همان CP رایگان نبوده و برای بدست آوردن آن باید مبلغی پرداخت کنید. بعد ار خریداری کردن CP می‌توانید از آن برای خرید سلاح و مهمات، لباس‌های ویژه و شخصیت‌های مختلف و همینطور قدرت‌ها و توانمندی‌های خاص استفاده کنید. 

لازم به ذکر است اگر به صورت Guest یا مهمان وارد بازی شده‌اید، حتما قبل از خرید سی پی، حساب کاربری خود را در Facebook یا Activision ذخیره کنید تا اکانت شما ذخیره شده و قابلیت بازگشت به آن برای شما مهیا باشد.

فروشگاه کارت تک با قیمتی بسیار مناسب، سی پی های بازی Call of Duty Mobile را برای شما عزیزان فراهم کرده است. بدون هیچگونه نگرانی، نسبت به تهیه سی پی (CP) بازی محبوب Call of Duty Mobile از فروشگاه ما اقدام نمائید.

 

نحوه خرید 880 سی پی کالاف دیوتی موبایل

بعد از ثبت سفارش، شارژ Cod Points مستقیماً از داخل اکانت شما انجام می‌شود. لطفا اطلاعات ورود به اکانت Facebook یا Activision خود را در فیلد های مربوطه وارد کنید.

مشخصات
نام محصول شارژ 880 سی پی کالاف دیوتی (موبایل)
قفل منطقعه‌ای گلوبال
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال CP از طریق ایمیل متصل به بازی صورت می‌گیرد (زمان ارسال 1 تا 3 ساعت کاری)
خرید 880 سی پی کالاف دیوتی موبایل بهترین قیمت

880 سی پی کالاف دیوتی موبایل (شارژ مستقیم اکانت)

کپچا
بازگشت