Call of Duty Vanguard (Battle.net)
-25%

Call of Duty Vanguard (Battle.net)

مدل کالا: DG-PC-Battle-net
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
AAAAAAتحویل 1-3 ساعت
1,499,900 تومان 1,991,750 تومان

چندی پیش به طور رسمی شاهد معرفی جدیدترین نسخه از سری بازی محبوب و پرطرفدار Call of Duty  با نام Call of Duty Vanguard بودیم که قرار است باری دیگر کاربران و بازیکنان زیادی را در سرورهای خود مشغول سازد و روایت داستانی جدیدی را به طرفداران این سبک ارائه دهد. جدیدترین نسخه از این مجموعه قرار است برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس و اس و رایانه‌های شخصی (ویندوز) عرضه شود. وظیفه‌ ساخت آن این بار بر عهده‌ی استودیو اسلج‌همر‌گیمز (Sledgehammer Games) خواهد بود. شما قادر هستید تا سی دی کی اورجینال بازی Call of Duty Vanguard برای بتل نت را برای پلتفرم ویندوز با قیمتی بسیار مناسب از وب سایت کارت تک خریداری کنید.

بازی Call of Duty Vanguard برای بتل نت

درباره داستان بازی کالاف دیوتی ونگارد

 ما دوباره در سال 2021 شاهد این هستیم که شرکت بزرگ اکتیویژن پس از انتشار چند نسخه از این سری که در دنیای مدرن جریان داشت و توانست تا حدودی نظر کاربران قدیمی این بازی را به خود جلب کند، باری دیگر به سراغ اتفاقات جنگ جهانی دوم رفته و قرار است به شیوه‌ای متفاوت به جریانات این برهه‌ی مهم از تاریخ بپردازد. همان طور که انتظار می‌رفت، بخش داستانی بازی Call of Duty Vanguard، کنترل چندین شخصیت را در اختیار شما قرار خواهد گذاشت که مسیر داستانی هریک و اتفاقاتی که با آن رو به رو می‌شوند با یکدیگر متفاوت خواهد بود. شخصیت‌های این بازی کاملاً از شخصیت‌های واقعی در جنگ جهانی دوم که هریک به نوعی تاثیرگذار بوده‌اند، الهام گرفته شده‌اند و زمان و مکان روایت تاریخی آن‌ها نیز متفاوت خواهد بود. از طریق این نوع روایت، شما می‌توانید در مناطق مختلف جهان از اقیانوس آرام گرفته تا شهرهای جنگ زده، شاهد اتفاقات بسیار مهم جنگ جهانی دوم باشید و گیم پلی بازی را پیش ببرید.

بخش آنلاین Call of Duty Vanguard

همان طور که اطلاع دارید، یکی از دلایل شهرت و محبوبیت بسیار زیاد بازی Call of Duty در زمان حال، مربوط به بخش وارزون (Warzone) یا همان بتل رویال آن است که توانسته با محیا کردن دنیایی هیجانانگیز و امکانات مختلف و سرگرمکننده، کاربران زیادی را به سرورهای خود بیاورد. حال بازی Call of Duty Vanguard نیز از موضوع مستثنا نبوده و به خصوص ما در یکی از تریلرهای اولیه‌ آن، شاهد به تصویر کشیدن لحظلاتی از این حالت هیجان‌انگیز هستیم که در جریان آن، کاربران به کمک هواپیماهایی بزرگ بر فراز نقشه‌ بازی فرود می‌آیند و برای بقا تلاش خواهند کرد. در کنار بخش بزرگ بتل رویال، دیگر حالت‌های بازی نیز به قوت خود باقی هستند و شما قادر خواهید بود با انتخاب حالت مورد علاقه‌ خود و با حضور دیگر کاربران، به تجربه‌ی این اثر بپردازید. بخش شخصی‌سازی اسلحه‌ها و شخصیت‌ها نیز همچنان در بازی وجود خواهد داشت و پس از انتشار رسمی Call of Duty Vanguard، محتویات و بسته‌های الحاقی جدیدی برای آن منتشر خواهد شد تا موارد جدیدی به طور رایگان به دست کاربران برسد. همچنین بازی در زمان انتشار خود، از 16 نقشه‌ی مختلف در محیط‌های متفاوت با حال و هوای جنگ جهانی دوم در بازی در دسترس خواهد بود و 4 نقشه دیگر نیز برای حالت Champion Hill قابل بازی خواهد بود.

سی دی کی بازی Call of Duty Vanguard

همان طور که اشاره شد، امسال استودیو اسلج همر گیمز وظیفه‌ ساخت بازی اورجینال Call of Duty Vanguardرا بر عهده گرفته اما مسئولیت ساخته و توسعه‌ حالت بسیار محبوب زامبی بازی نیز بر عهده‌ی استودیو تری آرک (Treyarch) خواهد بود. هنوز اطلاعات دقیق و زیادی از این بخش منتشر نشده اما به نظر می‌رسد حالت زامبی‌ای که قرار است با حال و هوای جنگ جهانی دوم همراه شود، بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود و به زودی جزئیات بیشتری از این حالت محبوب به دست کاربران خواهد رسید.

اگر شما هم در سال جاری قصد دارید یک بازی شوتر اول شخص با کیفیت را تجربه کنید، تجربه‌ی بازی Call of Duty Vanguard پیشنهاد ما به شما است که می‌توانید سی دی کی اورجینال بازی را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب از وب سایت کارت تک برای رایانه‌ی شخصی خود خریداری کنید.

مشخصات
پلتفرم بتل نت - ویندوز
نام محصول Call of Duty Vanguard
قفل منطقعه‌ای روسیه
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
Call of Duty Vanguard (Battle.net)

Call of Duty Vanguard (Battle.net)

کپچا
بازگشت