خرید گیفت کارت Spotify و Pandora

اسپاتیفای و پاندورا

خرید گیفت کارت Spotify و Pandora

معرفی سرویس اسپاتیفای: اسپاتیفای (Spotify) یکی از محبوب‌ترین و بزرگترین سرویس‌های اشتراک موسیقی در دنیا محسوب می‌شود که میلیون‌ها کاربر پریمیوم در آن مشترک هستند. با استفاده از اسپاتیفای به میلیون‌ها آهنگ و آلبوم موسیقی و همچنین پادکست‌ دسترسی خواهید داشت.

اسپاتیفای روی بیشتر دستگاه‌ها قابل استفاده است؛ در حقیقت، می‌توانید از این سرویس روی گوشی‌های اندرویدی یا آیفون خود، سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک، لینوکس و همچنین کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس نیز استفاده کنید.

با استفاده از اسپاتیفای می‌توانید به صورت آنلاین به رادیوهای مختلف گوش کنید، موسیقی‌های مدنظر خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، به میلیون‌ها آهنگ دسترسی داشته باشید، با کیفیت اصلی به موسیقی موردعلاقه خود گوش فرا دهید و آن‌ها را دانلود کرده تا به صورت آفلاین نیز دسترسی داشته باشید. امکان ساخت پلی‌لیست یا Playlist از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این برنامه شمرده می‌شود.

برای استفاده از همه خدمات سرویس اسپاتیفای و دسترسی به کلیه موسیقی‌های منتشر شده در این سرویس، باید کاربر پریمیوم این سرویس باشید و اکانت آن را شارژ کنید. گیفت کارت‌های اسپاتیفای فروشگاه کارت تک، بهترین روش موجود برای شارژ این سرویس و دسترسی به آرشیو گسترده موسیقی اسپاتیفای است.

معرفی سرویس پاندورا: پاندورا یا Pandora، یکی از رقیبان سرویس اسپاتیفای محسوب می‌شود. با استفاده از پاندورا می‌توانید به آرشیو قابل‌قبولی از موسیقی‌ها و رادیوهای روز آنلاین دسترسی داشته باشید و پلی‌لیست یا Playlist مدنظر خود را بسازید و هر زمان که خواستید، به آهنگ‌های موردعلاقه خود گوش دهید.

بیشتر قابلیت‌های این سرویس به صورت رایگان در دسترس قرار دارند اما برخی خدمات آن تنها برای کاربران پریمیوم در دسترس قرار دارد و سرویس‌های رایگان نیز با تبلیغات فراوان احاطه شده است. برای خرید اشتراک و شارژ حساب کاربری پاندورای خود می‎توانید از اشتراک‎های 3، 6، و12 ماهه فروشگاه کارت تک استفاده کنید.

از پاندورا می‌توان روی گوشی‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید و iOS و همچنین ویندوز نیز استفاده کرد. البته سرویس Pandora به صورت تحت وب نیز در دسترس قرار دارد.

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم یک ماهه اتریش (AT)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
410,750 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم سه ماهه اتریش (AT)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
1,219,230 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم شش ماهه اتریش (AT)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
2,438,460 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم یک ماهه استرالیا (AU)

ناموجود
336,910 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای 12 دلاری استرالیا (AU)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
303,180 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای 36 دلاری استرالیا (AU)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
909,540 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای 72 دلاری استرالیا (AU)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
1,818,770 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای 144 دلاری استرالیا (AU)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
3,637,540 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم یک ماهه بلژیک (BE)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
406,410 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم سه ماهه بلژیک (BE)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
1,150,102 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم شش ماهه بلژیک (BE)

موجود (تحویل 1-3 ساعت)
2,441,870 تومان

گیفت کارت اسپاتیفای 10 یورو بلژیک (BE)

ناموجود
433,200 تومان
نمايش 1 تا 12 از 80 (7 صفحه)
ُ