Astragon Entertainment

Astragon Entertainment

شرکت بازیسازی Astragon Entertainment یک ناشر آلمانی بازی های ویدیویی است که در دوسلدورف آلمان مستقر است .نام قبلی اسن شرکت Rondomedia Marketing & Vertriebs GmbH بود در اصل یک شرکت تابعه از توزیع کننده بازی های ویدیویی است.این شرکت به دلیل ناشر اصلی سری Farming Simulator در سراسر جهان شناخته شد و به این کار در سرزمین های آلمان ادامه می دهد. دفتر مرکزی آنها در اصل در هاگن بود اما در سال 2004 به مونشن گلادباخ نقل مکان کرد .

در حال حاضر، تمرکز اصلی این شرکت بر روی انتشار بازی های شبیه سازی برای پلتفرم های مختلف است. عناوین عبارتند از سری Construction Simulator (برای PC، Mac، PlayStation 4، Xbox One، Nintendo Switch، iOS و Android)، سری Bus Simulator (برای PC، PS4 و Xbox One)، سری Farming Simulator (برای PC، Mac، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ) و عناوین اضافی مانند شبیه سازی ماهیگیری تجاری Fishing: Barents Sea ، شبیه ساز آتش نشانی آینده و بازی شبیه سازی مسابقه هواپیماهای بدون سرنشین FPV Liftoff: Drone Racing .در سال 2019، این شرکت به دوسلدورف نقل مکان کرد.در ژانویه 2022، این شرکت توسط Team17 در معامله ای به ارزش 83 میلیون پوند خریداری شد.

 

بازی های کامپیوتری شرکت Astragon Entertainment

  • Farming Simulator 22
  • Police Simulator: Patrol Officers
  • Bus Simulator 21
  • Bus Simulator 18
  • Bus Simulator 16
  • Bus Simulator

 

جدیدترین بازی استودیو Astragon Entertainment

Bus Simulator 21 یک بازی شبیه‌سازی رانندگی با محوریت حمل‌و‌نقل و کنترل انواع اتوبوس‌ها است.طبق گفته‌ی سازندگان، دو نقشه‌ی وسیع برای بازی طراحی شده که شامل محیط‌های جنگلی، ساحلی، کوهستانی، پارک‌ها، مناطق صنعتی و مناطق مختلف شهری می‌شود که با این تفاسیر، در بازی Bus Simulator 21 با جهانی گسترده‌تر از نسخه‌ی قبل روبه رو هستیم.

قابلیت دیگری که از سوی استودیو Astragon Entertainment برای بازی Bus Simulator 21 وعده داده شده، پشتیبانی از حالت چند نفره است که در آن بازیکنان می‌توانند با دوستان یا بازیکنان دیگر متحد شده و تیم خود را تشکیل دهند تا شبکه‌ی نقل و انتقالات گسترده‌ای را درکنار یکدیگر ایجاد کنند.یک بازی شبیه ساز رانندگی با اتوبوس جالب و سرگرم کننده از استودیوی بازیسازی است

 


Police Simulator Patrol Duty (Steam)
1,511,300 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)