Behaviour Interactive

تاریخچه شرکت بیهیویر اینتراکتیو

شرکت Behaviour Interactive یک شرکت توسعه دهنده بازی های ویدیویی که در سال 1992 در شهر کبک با نام مگاتون Megatoon تاسیس شد. که تا کنون توانسته جز شرکت های مطرح دنیا بماند .دو سال بعد، ، راسین برای توسعه نرم‌افزار سرگرمی تعاملی CD-ROM تأسیس کرد. هر دوی این شرکت ها در سال 1996 به Malofilm Communications فروخته شدند و یک سال بعد، آنها در Behavior Interactive ادغام شدند. در سال 1999 ، راسین و برخی از سرمایه گذاران استودیو را دوباره خریداری کردند و مجبور شدند نام شرکت را تغییر دهند نام آن در سال 2000 به Artificial Mind & Movement Inc (A2M تغییر یافت.در ادامه در سال 2008 این شرکت Santiago بود که Wanako Games را از Activision Blizzard ، که اولین و بزرگترین استودیوی بازی آمریکای جنوبی بود .خریداری کرد . اوایل سال 2010 بود که دوباره، نام این استودیو به Behavior Interactive تغییر یافت.شرکت Behavior Interactive در جهان متخصص بازی های دوبعدی و سه بعدی در سبک اکشن/ماجراجویی برای کنسول های بازی ویدویی خانگی و دستی و رایانه های شخصی است.

شکایت Bethesda Softworks از Entertainment Interactive در سال 2018 بر اساس Westworld ، یک بازی موبایلی که بر اساس مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی Westworld بود شکایت کرد و مدعی شد که این بازی یک "ریپ آف آشکار" از Fallout Shelter است. یک موبایل دیگر. بازی، که توسط Behaviour ساخته شده است. در شکایتی که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه مریلند ارائه شده است، بتسدا ادعا می کند که Westworld "طراحی بازی، سبک هنری، انیمیشن ها، ویژگی ها و سایر عناصر گیم پلی یکسان یا بسیار مشابه را دارد.این دعوا و شکایت ها در سال 2019 درماه ژانویه با شرایط دوستانه حل و فصل شد وپایان یافت. بازی Dead by Daylight نام این بازی شایدبه گوشتان خورده باشد این بازی توسط همین استودیوی کانادایی Behavior Interactive منتشر شده است.که حقوق انتشار را از استودیوی سوئدی Starbreeze Studios در ژانویه 2018 به دست آورد.

خلاصه ایی از بازی Dead by Daylight

بازی دد بای دی لایت یک بازی آنلاین چند نفره در سبک ترسناک بقا است که درسال 2016 برای پتلفرم مایکروسافت ویندوز منتشر شد و همچنین..پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در سال 2017، نینتندو سوییچ در سال 2019، iOS و Android در سال 2020، Stadia در سال 2020، و PlayStation 5 و Xbox Series X/S در نوامبر 2020. به ترتیب این بازی را برای پلفترم های خود اضافه کردند . Dead by Daylight یک بازی یک در مقابل چهار است یابه طور ساده گروهی متشکل از چهار بازمانده که باید از یک قاتل فرار کنند که قصد دارد آنها را روی قلاب‌های گوشت قربانی کند تا موجودی بدخواه قادر مطلق به نام موجودیت. دیدگاه بازماندگان سوم شخص است ، در حالی که دیدگاه قاتل اول شخص است. بازماندگان فقط می توانند با بیهوش کردن قاتل یا استفاده از وسایلی مانند چراغ قوه برای کور کردن آنها مقابله کنند.

بازی Beyond the Wall Game of Thrones

یکی دیگر از بازی های شرکت Behavior Interactive بازی تاج و تخت است که طرفداران زیادی دارد.نام بازی رسمی سریال پرمخاطب و بسیار محبوب گیم آف ترونز (Game of Thrones) می باشد. این بازی سبکی استراتژیک دارد. درون بازی به 48 سال گذشته، قبل از رخدادهای اصلی سریال مربوط میشود.بازی Game of Thrones داستان ها و ماجراجوئی های زیادی را به نمایش میگزارد. در طول بخش های داستانی بازی با شخصیت پردازی های جالبی همراه خواهید بود که به خوبی ماجرای جذاب این سریال را نقل می کنند. در این بازی می توانید با شخصیت های محبوب سریال باری دیگر رو به رو شده و داستان ها و ماجراهای متفاوتی را تجربه کنید. در این بازی دشمنان شما Night's Watch وحشی ها و از آن ها بدتر White Walkers می باشند که باید در مقابل آنها به مبارزه بپردازید و آنها را شکست دهید.


Dead by Daylight (PS4/Disc)
450,000 تومان
DayZ (Steam)
449,000 تومان
Dead By Daylight (Steam)
113,500 تومان
Dead by Daylight Deluxe Edition (Steam)
160,000 تومان
Dead by Daylight Stranger Things Edition (Steam)
175,500 تومان
Dead Island Definitive Collection (Steam)
279,000 تومان
Dead Island Definitive Edition (Steam)
113,500 تومان
Dead Island Riptide Definitive Edition (Steam)
113,500 تومان
Metro Redux Bundle (Steam)
310,000 تومان
Saints Row IV (Steam)
217,000 تومان
Saints Row IV Game Of The Century Edition (Steam)
294,500 تومان
Saints Row The Third The Full Package (Steam)
201,500 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)