Devolver Digital

تاریخچه شرکت دیجیتال Devolver Digital

کمپانی Devolver Digital. یک ناشر و توسعه دهنده آمریکایی است که در زمینه بازی های ویدیویی فعالیت میکند این شرکت که در آستین، تگزاس مستقر است و در انتشار بازی های مستقل تخصص دارد. برای خود تا کنونشرکت موفقی بوده. شرکت Devolver Digital توسط آقایانی همچون هری میلر، ریک استالتز و مایک ویلسون تاسیس شد. این سه قبلاً شرکت‌های انتشاراتی Gathering of Developers در سال 1998 و Gamecock Media Group در سال 2007 را تأسیس کرده بودند . با این حال، در زمان وجود این شرکت ها، کانال توزیع اولیه بازی ها و هزینه های بالای عرضه بازی وخرده فروشی ها تصمیم گرفتند. در نتیجه، هر دو شرکت در مقطعی خود را توسط شرکت‌های بزرگتر خریداری کردند و مدت کوتاهی پس از آن منحل شدند. برای جلوگیری از این امر، Devolver Digital در عوض به کانال های توزیع دیجیتال روی آورد. با هدف عدم تولید بازی‌ها در اشکال فیزیکی، تمرکز تلاش‌های خود را برای انتشار در پلتفرم‌های توزیع دیجیتال ، مانند Steam ، origin ، battelnet و .... به عمل اوردند سپس شرکت تصمیم گرفت با استودیوهای مستقل کوچکتر، مانند تیم دو نفره Vlambeer ، برای تولید بازی‌های مستقل بر اساس Serious Sam همکاری کند. بین سال‌های 2011 و 2012، این مشارکت چهار بازی اسپین‌آف بر اساس Serious Sam را تولید کرد که به عنوان Serious Sam Indie Series شناخته می‌شود . پس از موفقیت خود با سری Serious Sam Indie ، Devolver Digital به روی دیگر استودیوهای مستقل بازتر شد.این شرکت چند بازی جدید امضا کرد، اما به دلیل کمبود ظرفیت مجبور شد بسیاری از پیشنهادات را رد کند. یکی دیگر از بازی هایی که آنها امضا کردند Hotline Miami توسط استودیوی دو نفره Dennaton Games بود. این بازی که در سال 2012 منتشر شد، به موفقیت بزرگ Devolver Digital تبدیل شد. رضایت منتقدان را دریافت کرد، در چندین فهرست "بهترین های سال 2012" ظاهر شد و تا فوریه 2013 بیش از 1700000 نسخه فروخت. پس از موفقیت با این بازسازی‌ها و بازی‌های اسپین‌آف بر اساس این سری، Devolver Digital شروع به انتشار بازی‌هایی از دیگر استودیوهای مستقل کوچک‌تر کرد.

چند تا از بازی های منتشر شده دیوولور دیجیتال

 • Serious Sam HD: The First Encounter
 • Acid Nerve
 • Vlambeer
 • Foul Play
 • Gods Will Be Watching
 • Free Lives
 • Flying Wild Hog
 • Breach & Clear: Deadline
 • Roll7
 • Stories Untold
 • Moppin
 • The Messenger
 • Shadow Warrior 3
 • Weird West

تاریخچه و داستان یکی از بازی های شرکت Devolver Digital

 1. سازنده: Acid Nerve
 2. ناشر: Devolver Digital
 3. ژانر: Action-Adventure
 4. پلتفرم ها: Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4, PlayStation Vita, Android
 5. سال انتشار: ۲۰۱۵
 6. امتیاز متا: ۷۴/۱۰۰

در طول این سال ها بارها و بارها بازی هایی ساخته شده اند که در واقع ادای احترامی برای این سری از سری سولز توسط استاد میازاکی بوده که شاهکار اند و مستقیما از این سری و درجه سختی آن و .. الهام و الگو گرفته اند عناوینی مانند Salt and Sanctuary و Lords of Fallen و البته یک بازی زیبا و کوچک به نام Titan Souls را منتشر کرد تا احترام خود را اینگونه به این فرنچایز افسانه ای به جا آورد. که حتی نامش هم نوعی ادای احترام به سری سولز است. عنوان Titan Souls که در ژانر Action-Adventure قرار داشت، توسط Acid Nerve ساخته و در سال ۲۰۱۵ توسط کمپانی Devolver Digital برای همه پلتفرم ها منتشر گردید.

داستان بازی Acid Nerve

بازی هدف کاملا مشخصی دارد؛ در نقشه باید بگردید و تایتان‌ها را از بین ببرید، اما کار به سادگی‌ها هم نیست که شما فکر میکنید. در واقع باید بگویم خیلی خیلی هم سخت و مرگبار است. اکثر تایتان‌ها تنها با یک ضربه می‌میرند ولی نکته این‌جاست که شما هم همین‌طور. باور کنید صحنه‌ای که در تمامی طول بازی خیلی بیشتر از بقیه صحنه‌ها خواهید دید، تصویر جنازه کشته شده پیکسلی شخصیت اصلی بازی است که آن را خیلی بیشتر از شخصیت کشته شده تان در سری سولز می بینید. در مجموع باید گفت بازی Titan Souls جزو برترین بازی هایی است که تاکنون توسط کمپانی Devolver Digital ساخته یا منتشر شده است و در لیست ما از برترین عناوین کمپانی Devolver Digital در جایگاه یازدهم قرار می گیرد.


Fear Collection Pack (Steam)
527,500 تومان
Mortal Kombat Complete Edition (Steam)
1
434,125 تومان
Serious Sam 3 BFE (Steam)
690,000 تومان
Serious Sam 3 BFE Gold Edition (Steam)
352,303 تومان
Serious Sam 4 (Steam)
451,250 تومان
Serious Sam Complete Pack (Steam)
2,127,500 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)