Warner Bros

Warner Bros Entertainment

شرکت فیلم و بازی سازی (Warner Bros Entertainment) معمولاً به عنوان برادران وارنر یا به اختصار WB شناخته می شود. این شرکت یک شرکت فیلم و سرگرمی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در مجتمع استودیو برادران وارنر در بربانک ، کالیفرنیا است. شرکت Warner Bros که در سال 1923 توسط چهار برادر به نام‌های هری ، آلبرت ، سام و جک وارنر تأسیس شد، قبل از اینکه به انیمیشن تبدیل شود، خود را به عنوان یک رهبر در صنعت فیلم آمریکا معرفی کرد.، تلویزیون و بازی های ویدیویی و یکی از "پنج بزرگ" استودیوهای بزرگ فیلم آمریکایی و همچنین یکی از اعضای انجمن تصاویر متحرک (MPA) است.

این شرکت به خاطر بخش استودیوی فیلمسازی خود به نام گروه پیکچرز برادران وارنر ، که شامل شرکت برادران وارنر پیکچرز ، نیو لاین سینما ، گروه انیمیشن وارنر ، کاستل راک انترتینمنت ، و دی سی فیلمز است، شناخته می شود. از دیگر دارایی های آن می توان به شرکت تولید تلویزیونی Warner Bros. Television Studios اشاره کرد. برادران وارنر همچنین بخش های مختلفی را در زمینه انتشارات، تجارت تجاری، موسیقی، تئاتر و پارک های موضوعی اداره می کند. یک شخصیت کارتونی که توسط Tex Avery به عنوان بخشی از مجموعه Looney Tunes خلق شده است، طلسم رسمی این شرکت است.

برترین عناوین کمپانی Warner Bros

  • Mad Max
  • LEGO Marvel Super Heroes
  • Scribblenauts Remix
  • Mortal Kombat: Komplete Edition
  • F.E.A.R
  • Bastion
  • Dying Light: The Following
  • Injustice 2
  • Middle-earth: Shadow of Mordor
  • Batman: Arkham City

معروف ترین بازی شرکت Warner Bros

Mortal Kombat یک فرنچایز رسانه ای آمریکایی که بر روی مجموعه ای از بازی های ویدیویی متمرکز شده است که در ابتدا توسط Midway Games در سال 1992 ساخته شد. توسعه اولین بازی در ابتدا بر اساس ایده ای بود که اد بون و جان توبیاس برای ساخت یک بازی ویدیویی با بازی ژان کلود داشتند.

Mortal Kombat بازی‌های مبارزه‌ای دو بعدی بودند. نسخه‌های کابینت بازی دو نسخه اول از یک جوی استیک و پنج دکمه استفاده می‌کردند: پانچ بالا، پانچ پایین، ضربه بالا، ضربه پایین، و بلوک. شخصیت ها در بازی های اولیه Mortal Kombat به صورت مجازی بازی می کنند به طور یکسان با یکدیگر، با تنها تفاوت عمده آنها حرکات ویژه آنهاست. Mortal Kombat 4 اولین بازی بود که از گرافیک کامپیوتری سه بعدی استفاده کرد. به عنوان مثال، سبک های مبارزه گورو برای استفاده از این واقعیت طراحی شده است که او چهار بازو دارد. برای آرماگدون ، به دلیل تعداد زیاد شخصیت‌های قابل بازی، سبک‌های مبارزه به حداکثر دو نفر در هر شخصیت (معمولاً یک سبک مبارزه تن به تن و یک سبک سلاح) کاهش یافت. برخلاف بازی‌های قبلی MK ، هر یک از چهار دکمه حمله کنترل‌کننده مربوط به یکی از اندام‌های شخصیت است، بنابراین دکمه‌ها به پانچ جلو، پانچ پشت، ضربه جلو و ضربه پشت تبدیل می‌شوند («جلو» نشان‌دهنده اندامی است که به آن نزدیک‌تر است. حریف، و "پشت" نشان دهنده اندامی است که از حریف دورتر است). این مفهوم از Tekken الهام گرفته است.


Avatar Frontiers of Pandora (XBOX/Acc/Home)
ویژه
2,231,000 تومان
3,719,345 تومان -40% تخفیف
Avatar Frontiers of Pandora (XBOX/Acc/Switch)
ویژه
1,855,000 تومان
3,114,825 تومان -40% تخفیف
Back 4 Blood (Steam)
0 تا 901,824 تومان
Back 4 Blood (Xbox/Code)
0 تومان
Back 4 Blood (PS4/Acc)
190,000 تا 850,000 تومان
Batman Arkham Knight (Steam)
416,500 تومان
Batman Arkham Knight Premium Edition (Steam)
423,500 تومان
Batman Arkham Collection (Steam)
913,450 تومان
Batman Arkham Knight Season Pass (Steam)
213,250 تومان
Batman Arkham Origins (Steam)
416,500 تومان
Batman Arkham Origins Season Pass (Steam)
213,250 تومان
Dying Light (PS4/Disc)
ویژه
400,000 تومان
500,000 تومان -20% تخفیف
نمايش 1 تا 12 از 55 (5 صفحه)