کد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

کد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled نام یک عنوان مسابقه ای و ریسینگ برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی است که میتواند تمامی خاطرات نوستالژیک طرفداران این مجموعه را زنده کند و در عین حال، نقش خود را به عنوان یک اثر بازسازی شده ی قدیمی به بهترین شکل ممکن ایفا کند. اگر دوست دارید تا به همراه دوستان خود در محل و یا به صورت آنلاین با دیگر کاربران سراسر جهان، به سراغ بازی کرش ریسینگ بروید و مسابقات دیوانه واری را تجربه کنید، به هیچ وجه سی دی کی بازی اوریجینال Crash Team Racing Nitro-Fueled و یا دیسک اوریجینال آن را در وب سایت کارت تک از دست ندهید.

 

توضیحات Crash Team Racing Nitro-Fueled

سری بازی کرش بندیکوت، یکی از مجموعه های قدیمی و نوستالژیک و انحصاری کنسول پلی استیشن است که از دیربار و چیزی حدود بیست سال پیش، طرفداران خاص خود را داشته و بسیاری از گیمرهای کنونی، کودکی خود را با این مجموعه ی هیجان انگیز سپری کرده اند. اما از نسخه های آرکید بازی که بگذریم، میتوانیم به ورژن های ریسینگ بازی اشاره کنیم که در جریان آن، کاربران در قالب شخصیت های مختلف از جمله کاراکترهایی نظیر خود کرش، سوار بر ماشین با رقابت با دیگر شخصیت ها وارد رقابت نفس گیری میشدند و در حال حاضر که به آن زمان ها نگاه میکنیم، به جز خاطراتی شیرین و نوستالژیک، چیزی دیگر به ذهن خطور نمیکند. حال این طرفداران که اکنون به گیمرهای بزرگ تری تبدیل شده اند، خواستار تجربه ی بازی کرش ریسینگ برروی کنسول های نسل جدید و رایانه های پیشرفته و قدرتمند هستند اما با گرافیکی بازسازی شده، محتویات تازه و به طور کلی یک نسخه ی ریمستر باشکوه که بتواند باری دیگر خاطرات آن ها را زنده کند و دیگر نیاز نباشد که برای تجربه ی نسخه ی قدیمی، به سراغ کنسول افسانه ای پلی استیشن 2 یا 1 برویم. حال در این بین، شرکت اکتیویژن به عنوان ناشر بازی، در سال 2019 عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled را به طور رسمی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کمی بعد تر برای رایانه های شخصی منتشر کرد و توانست به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند.

همان طور که اشاره شد، کد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled یک بازسازی تمام عیار از نسخه ی کلاسیک این مجموعه است که میتواند برروی کنسول های نسل جدید، تجربه ای فوق العاده باشد. شما از همان لحظه ی آغاز کردن بازی، با بخش داستانی آن رو به رو خواهید بود که میتواند تا ساعت ها شما را به چالش بکشد و برای مدت زمان زیادی فارغ از سایر بخش های هیجان انگیز آن، سرگرم کند. در ابتدا ما با شخصیت های بازی آشنا خواهیم شد و چندین سکانس سینمایی را مشاهده خواهیم کرد تا روند آغاز خط داستانی آن را متوجه شویم، همچنین شاهد رونمایی از حضور کاراکتر منفی نیتروز اوکساید هستیم که در واقع نقطه قوت ابتدایی داستان بازی، ورود همین کاراکتر است که کرش را به مسابقات چالش برانگیز و شرورانه ی خود دعوت میکند و حال این شما هستید که باید با نشان دادن توانایی های خود، از رسیدن اوکساید به اهداف شرورانه اش جلوگیری کند. یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب بخش داستانی کد دیجیتالی بازی اوریجینال Crash Team Racing Nitro-Fueled، باس فایت های آن است که در پایان هر مرحله، با باس فایتی رو به رو میشویم که ویژگی خاص خود را دارد و برای مثال در نخستیم مرحله، با خرگوشی شیطانی رو به رو هستیم که مدام با پرت کردن بمب هایی خطرناک، قصد خارج کردن کرش از مسیر مسابقه را دارد و مدام به آزار و اذیت شما ادامه میدهد. در بخش های دیگر بازی که میتوانید به طور عادی مسابقات ریسینگ را رقم بزنید، دسترسی به تمامی شخصیت ها به خصوص باس فایت ها، امکان پذیر خواهد بود که تنوع بسیار خوبی به گیم پلی کد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled بخشیده است. در پایان هر مرحله نیز، شما به حالت جدیدی ورود خواهید کرد که قادر خواهید بود به دنبال جمع آوری الماس هایی بروید که امتیازات شما را افزایش خواهند داد و مکانیزم یافتن آن ها، به نوعی چالش برانگیز و متنوع طراحی شده است.

در ادامه، میتوانیم به بخش شخصی سازی لایسنس بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اشاره کنیم که در جریان آن، شما قادر خواهید بود که تمامی بخش های ماشین مسابقه ای خود را تغییر داده، رنگ و لعاب آن را عوض کرده و محتویاتی از این دست را با جزئیات بسیار بالایی به آن اضافه کنید. البته این موارد، تغییر زیادی در عملکرد کاربران ایجاد نمیکنند و اگر به دنبال تغییر در بین ماشین ها و توانایی ها هستید، با به سراغ تغییر شخصیت خود بروید که در این بین، با وجود شخصیت های بسیار متنوع داستانی بازی در بخش مسابقه ای اعم از باس فایت ها و کاراکتر های مثبت، هریک ویژگی مخصوص به خود را دارند. ممکن است چند تا از شخصیت ها، از لحاظ سرعت عملکردی پایین تر اما از لحاظ قدرت فیزیکی و فنی نتیجه ای بهتر را به ثبت برسانند و یا به طور مثال دیگری شتاب بیشتری داشته باشد، برخی دیگر از کاراکتر ها نیز نظیر کرش، در تمامی معیار های توانایی مشخص شده در سی دی کی بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled، عملکردی معمولی دارند.

 

در ادامه، میتوانیم به بخش آنلاین سی دی کی بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اشاره کنیم که برای اولین بار به این مجموعه اضافه شده و کاربران در جریان آن، میتوانند با دیگر بازیکنان در سراسر جهان وارد مسابقات شوند. در ابتدا شما وارد لابی بازی خواهید شد و باید کاراکتر مد نظر خود را انتخاب کنید، بعد از آن نوبت به رای گیری به انتخاب زمین مسابقه میرسید و در نهایت با ورود و آمادگی نهایی کاربران انتخاب شده، بازی آغاز خواهد شد. سرورهای بازی نیز بعد از چند سال از انتشار رسمی آن، عملکرد بسیار خوبی دارند و شما برای تجربه ی بخش آنلاین بازی مشکل خاصی نخواهید داشت.

اما میتوانیم در کنار تمامی این ها، به مکان های مختلف و زمین های مسابقه ای کد اوریجینال بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اشاره کنیم که شامل محیط های بسیار متنوع، لوکیشن های قدیمی و نوستالژیک این مجموعه که همگی از یکدیگر متفاوت هستند اشاره کنیم که تنوع قابل قبولی به تجربه کلی کاربران از بازی بخشیده و همچنین حضور در آن، قاعده و قوانین خاص خود را از شما طلب خواهد کرد به طوری اگر برای اولین بار به یک نقشه جدید ورود کنید، بدون شک با چالشی بزرگ رو به رو خواهید بود تا در تکرار و تمرین، به خوبی با مکانیزم های آن آشنا شوید. زمین های مسابقه ای بازی نیز شامل ایستراگ های مختلفی از نسخه های کلاسیک این عنوان است.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled به عنوان یک نسخه ی بازسازی شده ی باشکوه، تمامی انتظارات شما را از یک بازی مسابقه و رانندگی در سبک کراش برآورده خواهد کرد که میتوانید دیسک فیزیکی آن را و یا کد اوریجینال و سی دی کی بازی را از وب سایت کارت تک تهیه کنید.

 

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برای کامپیوتر

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در پلتفرم کامپیوتر عملکرد بسیار خوبی دارد و شما قادر خواهید تا با خریداری نسخه ی اوریجینال آن در قالب سی دی کی و کد اوریجینال، به تمامی حالت های بازی به طور مادام العمر به خصوص بخش آنلاین آن دسترسی پیدا کنید. حتما مستحضر هستید که نسخه های کرک شده ی درون سایت ها، فاقد بخش آنلاین هستند. حال وب سایت کارت تک با فروش کد اوریجینال و سی دی کی بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled با قیمتی بسیار مناسب، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون نگرانی این اثر را برروی کامپیوتر و PC خود تجربه کنید.

 

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برای پلی استیشن

در وب سایت کارت تک بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برای پلی استیشن 4 در قالب اکانت‌های دیجیتالی بسیار به صرفه و دیسک اوریجینال در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بدون نگرانی، دیسک بازی را خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرید. اکانت‌های دیجیتالی بازی نیز دارای سه ظرفیت هستند تا کاربرانی که می‌خواهند تنها حالت‌های داستانی و یا به همراه حالت‌های آنلاین این بازی از آن استفاده کنند نیز، قدرت انتخاب داشته باشند.

 

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled برای ایکس باکس

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در قالب اکانت های دیجیتالی اوریجینال در ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین به کاربران ارائه میشود تا در کنار وجود دیسک فیزیکی اوریجینال آن برای ایکس باکس وان، به نسخه های دیجیتالی دسترسی داشته و با قدرت انتخاب متنوع، بازی مدنظر خود را در قیمت های مختلف تهیه کنند.

 

مشخصات
ناشر Electronic Arts
ژانر اکشن - ماجراجویی - ایندی
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال Crash Team Racing Nitro-Fueled
تاریخ انتشار 3/23/2018
زبان پیش‌فرض چند زبانه از جمله انگلیسی (Multi Language)
قابلیت‌ها
تک نفره ندارد
چند نفره (تقسیم صفحه) دارد
آنلاین PVP ندارد
آنلاین Co-op دارد
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
تحویل محصول
نحوه ارسال محصولات دیجیتال کد از طریق پیامک و محصولات فیزیکی از طریق پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می شوند.
کد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

کد بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت