کد بازی Cyberpunk 2077

کد بازی Cyberpunk 2077 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

تولیدکننده:CD Projekt
مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بازی Cyberpunk 2077، یکی دیگر از ساخته های استودیو بازیسازی مشهور سی‌دی پراجکت رد است که در واقع موردانتظار ترین بازی خود را که چندین سال در مرحله تولید و توسعه قرار داشت، سرانجام در اواخر سال 2020 میلادی برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز و رایانه های شخصی منتشر کرد. عنوانی که در سبک آثار نقش آفرینی و اکشن اول شخص قرار دارد و قرار است محتویات بسیار زیادی را به خریداران ارائه نماید. شما میتوانید سی دی کی اورجینال این بازی برای پلتفرم کامپیوتر خریداری نمایید و دیسک استوک و اورجینال بازی نیز برای کنسول های خانگی، برای خرید موجود است.

 

بازی Cyberpunk 2077

در یک دهه اخیر، تقریبا میتوان گفت که همگان و حداقل بیشتر اعضای جامعه گیمران در سراسر جهان، با استودیو بازیسازی لهستانی سی دی پراجکت رد به خوبی آشنا شده اند. استودیویی که با ساخت سه گانه ویچر و کسب موفقیت های عظیم در نسخه سوم مانند تبدیل شدن به بازی سال و جوایز مربوط به بهترین محتوای الحاقی منتشر شده برای یک عنوان، توانست به خوبی خود را در دل هواداران جا به دهد و سراسر جهان منتظر بودند تا ببیند این استودیو، برای ادامه راه خود چه مسیری را انتخاب میکند. بازی Cyberpunk 2077 از چندین سال قبل تر از سال انتشار خود به طور رسمی معرفی گردیده بود و ایده کلی اثر، تریلرهای محدود و تصاویری که از آن منتشر میشد، نوید یک عنوان عظیم و حتی شاهکار را میداد که قرار است تا حد زیادی با سری بازی GTA رقابت کند. تاخیر های فراوان بازی اما باعث شد تا کمی هواداران دل سرد شوند چرا که سازندگان بازی مدعی نیاز به زمان بیشتری برای ارائه همان نتیجه ی عالی نهایی، بودند. بعد از تمامی این ها، سر انجام کد بازی Cyberpunk 2077 با تاخیر های زیاد در دسامبر سال 2020 به طور رسمی روانه بازار شد و توانست در ابتدا فروش خوبی را تجربه کند و پله به پله، با اضافه شدن محتویات جدید رایگان و آپدیت های بیشتر، خود را به خوبی بالا بکشد. اما در اینجا میخواهیم بیشتر شما را با کد بازی Cyberpunk 2077 آشنا کنیم و اینکه چرا این بازی، واقعا میتواند یک اثر اکشن، نقش آفرینی و ماجراجویی هیجان انگیز باشد که تا مدت ها میتوانید با آن سرگرم شوید.

بازی Cyberpunk 2077 از همان ابتدا آزادی عمل بسیار بالایی را در اختیار کاربر میگذارد و از همه چیز از ساخت کاراکتر اصلی باز آغاز میشود که میتوانید جنسیت‌اش را نیز انتخاب کنید. سپس، تنظیمات و جزئیات زیادی برای شخصی سازی کاراکتر از قد و وزن و تتو گرفته تا تراکم ماهیچه ها و پرسینگ و رنگ چشم و پوست و تعداد زیادی دیگر، در دسترس شما خواهند بود تا بخش ابتدایی بازی را به پایان برسانید. سپس سه نوع Lifapath که در واقع مسیر اصلی شما در بازی خواهد بود را میتوانید انتخاب کنید که هریک با دیگری کاملا متفاوت است و در ادامه بازی نیز، همین انتخاب باعث میشود تا با رویداد های متفاوتی رو به رو شوید و واکنش های مختلفی از سایر شخصیت ها بگیرید و پیشروی شما در طول بازی نیز متفاوت باشد. حتی نقطه آغازین بازی با انتخاب هریک از این سه، با دیگری فرق دارد و یک انتخاب شما را در دل شهر و در میان شخصیت های مختلفی قرار خواهد داد و دیگری، کاراکتر اصلی را به بیرون شهر و بیابان های آن میبرد. به طور کلی، سی دی کی بازی Cyberpunk 2077 در ساخت یک مقدمه که کاربر با کلیت بازی، نایت سیتی که تمامی اتفاقات بازی در آن جریان دارد، شخصیت هایش و اتفاقات اولیه ای که با آن سر کار دارد مانند خانه، محل خواب و تجهیزات ابتدایی، به خوبی عمل میکند و میتواند کاربران را در همان ابتدا با خود همراه سازد.

اما باید به سراغ داستان بازی برویم که سی دی پراجکت رد،پیش از این در سری ویچر نشان داده بود که یک روایت داستانی عمیق، درگیر کننده و پیچیده که از قضا مدت زمان زیادی از وقت کاربر را نیز خواهد گرفت به طوری که با رعایت فاکتور های مذکور، اصلا خسته نخواهد شد، مهارت بسیار بالایی دارد و این موضوع در سی دی کی بازی Cyberpunk 2077 نیز ادامه یافته است. پویایی نایت سیتی و اتفاقاتی که در آن جریان دارد، عادات زندگی مردم و تحرکات شهری در کنار معرفی شخصیت هایی که در بخش های ابتدایی باید با آن ها آشنا شوید و اطلاعات و جزئیاتی که هریک از آن ها با شما به اشتراک میگذارند، باعث میشود تا مسیر داستانی بازی رفته رفته باز تر شود و بتوانید راه خود را در این جهان شلوغ پیدا کنید. گفت و گو با شخصیت ها، اهمیت بسیار بالایی در کد بازی Cyberpunk 2077 دارد و حجم زیادی از اطلاعات و در کنار آن، معماها و شبهه ها در همین گفت و گو ها و ارتباط با سایر شخصیت ها، حتی NPC هایی که حتی کمترین نقش در بازی را دارند، در همین موارد رد و بدل میشوند و جزئیات بالای روایی بازی باعث میشود تا واقعا شگفت زده شوید. داستان گویی بازی طوری طراحی شده که به هیچ وجه باعث کسالت نشود و قرارگیری شخصیت های مختلف در بخش های گوناگون بازی، نقش هایی که هریک دارند و مسیر های داستانی که باید طی کنید، مانند قطعه هایی از یک جورچین هستند که باید کنار هم قرار بگیرند تا در یک نگاه کلی، بدنه اصلی داستان را تکمیل کنند. همان طور که اشاره شد، نکته اصلی در رسیدن به این مهم برای سی دی کی بازی Cyberpunk 2077 همان روایت گویی های شخصیت های مختلف بازی است که باعث میشوند به طور مثال برای چند دقیقه، دور یک آتش در بیرون از شهر نشسته و به صحبت های شخصیت های مختلف آن گوش دهید و دیالوگ نویسی های مربوط به این شخصیت ها، طوری صورت گرفته که انگار دارید یک داستان قوی از یک نویسنده مشهور را میخوانید که تعدد این رویارویی با شخصیت های مختلف و گوش دادن به اطلاعات آن ها، همانند خواندن یک کتاب دارای چندین داستان کوتاه است.

اما تعدد شخصیت ها در کد بازی Cyberpunk 2077 یک نکته کلیدی و موفقیت آمیز است که حالا با اضافه شدن یک بازیگر مشهور جهانی مانند کیانو ریوز، هیجان بیشتری پیدا کرده است. نکته اصلی عمق زیاد پردازش شخصیت کاراکتر جانی سیلورهند است که بازیگر مذکور بازی کردن نقش وی را به عهده گرفته و به هیچ وجه، تنها به یک بازی تبلیغاتی برای فروش بیشتر بازی ختم نشده و به کمک صداگذاری عالی این کاراکتر و نقشیک ه در داستان بازی دارد، باعث شده که در کنار سایر شخصیت های بازی، تنوع عالی به بازی ببخشید و خوب در یک کلام که، حضور کیانو ریوز واقعا جذاب است!

در ادامه، میتوان به پیشروی داستان بازی در ادامه راه Cyberpunk 2077 اشاره کرد و این برمیگردد که همان انتخاب اولیه شما در بازی از بین سه گزینه ای که در دسترس داشتید که حالا، پایان بندی های مختلف بازی را رقم میزنند که باعث میشوند بازی ارزش تکرار بالایی پیدا کند. اما بعد از سپری کردن بخش داستانی بازی که مدت زمان قابل توجه ای را نیازمند صرف کردن است، میتوانید به سراغ ماموریت های فرعی بازی بروید که بیشتر آن قبل از پایان بازی نیز در دسترس هستند. به طوری جدی، بخش ماموریت های جانبی سی دی کی بازی Cyberpunk 2077 یکی از کلیدی ترین نکات موفقیت بازی است. کمتر عنوانی پیدا میشود که بتواند ماموریت های فرعی را طوری در دسترس مخاطبان بگذارند که حتی بعضی اوقات هیجان آن ها از بخش داستانی نیز بیشتر شود و تنوع بالاتری به خود بگیرند. گاهی باید در یک مسابقات مشت زنی در سطح شهر با مصاف حریفان و شرط بندی ها بروید و در آن جا با شخصیت هایی آشنا شوید که خود دنیایی برای خودشان دارند، و یا بیرون از شهر در حال مسابقه دادن با اتومبیل خود در بیابان ها باشید و یا به دنبال حل مشکلات چندین شخصیت فرعی بازی بروید که در ادامه به غیر از امتیازات ارزشمند، اطلاعات زیادی نیز به شما ارائه میدهند. تنوع مراحل فرعی کد بازی Cyberpunk 2077 به خوبی نشان میدهد که سازندگان بازی، الگو موفقیت آمیز مراحل جانبی بازی ویچر 3 را به خوبی ادامه داده اند که اصلا به نظر نمیرسد که کاربر، در حال تلف کردن وقت خود بعد از اتمام بازی است و ماجراجویی های بی پایان نایت سیتی و جهان بازی، باعث میشود که نتوانید حالا حالا ها از این عنوان دل بکنید.

در ادامه راه، گیم پلی کد بازی Cyberpunk 2077 که هسته اصلی آن را تشکیل میدهد به طور همزمان، المان هایی از سبک های نقش آفرینی، اکشن و ماجراجویی را در دل خود جای داده که باعث میشود از هر کدام به اندازه ای لذت ببرید. شخصیت وی که کاراکتر اصلی بازی است در راه انجام ماموریت ها و مراحل اصلی و فرعی، میتواند امتیازات فراوانی کسب کند. در واقع قادر هستید تا در درخت مهارت های وی که هریک دارای چندین زیرشاخه است، مهارت و توانایی های او را تقویت کنید که از اضافه شدن مهارت های تازه در مبارزات و درگیری های مسلحانه گرفته تا قوی تر شدن فیزیک بدنی وی و افزایش هوش اصلی در مهارت هایی نظیر هک کردن، گزینه های زیادی در دسترس شما قرار دارند. همچنین بازی از یک سیستم لوت نیز پشتیبانی میکند که باعث میشود محیط های بازی از حیث محتوایی ارزشمند تر شوند و آیتم های متنوعی را در درون خود جای دهند تا کاربر همواره در محیط هایی که قرار میگیرد، به دنبال جست و جو و گشت و گذار برای پیدا کردن آیتم های مختلف باشد که برخی اوقات در این راه، به موارد بسیار ارزشمندی نیز دست پیدا میکند. در آن سو، سیستم کرفت بازی نیز باعث میشود تا ساخت و ساز آیتم های مختلف و در ادامه خرید و فروش آن ها به خوبی انجام بگیرد و باعث شود که واقعا المان های مربوط به ژانر نقش آفرینی را احساس کنید. در بخش های دیگر، سیستم مبارزات دیسک بازی Cyberpunk 2077 طوری طراحی شده که شما واقعا اکشن مخصوص یک اتمسفر سایبرپانکی را تجربه خواهید کرد. دشمنانی که با تنوع بالا و طراحی های مخصوص به خود که هریک ویژگی هایی دارند یا باس فایت هایی که در برخی مراحل واقعا چالش های بزرگی برای شما ایجاد میکنند باعث میشود تا درجه سختی بازی به طور عادی از لحاظ چالش پذیری در سطح خوبی باشد. اما شخصیت وی نیز مکانیزم های زیادی در مبارزات بازی در دسترس دارد و شما میتوانید از انواع و اقسام سلاح های گرم در بازی استفاده کنید طراحی پر جزئیات آن ها واقعا عالی است. حال تمامی این سلاح های گرم قابلیت شخصی سازی و ارتقاء به وسیله همان آیتم های ارزشمند موجود در بازی یا از طریق پول رایج را دارا هستند که باعث میشود انگیزه استفاده از آن ها را به خوبی حس کنید. از این ها گذشته، سلاح های سرد نیز اهمیت زیادی در مبارزات دارند و گاهی اوقات یک کاتانا موجود در بازی، میتواند کاربردی تر از سلاح های گرم باشد و یا یک زنجیر یا طناب لیزری میتواند از راه دور دشمنان را با مشکل مواجه کند. نارنجک های دستی، سلاح های بمب انداز و به طور کلی تجهیزات جانبی بازی باعث میشوند تا دست شما به خصوص در کنار هک کردن سیستم های مختلف مربوط به دشمنان یا موارد محیطی، بسیار باز باشد و به طور کلی، مبارزات به شدت هیجان انگیزی را تجربه کنید و در این راه، دشمنان نیز به خصوص در درجه های سختی بالاتر، به خوبی مقاومت خودشان را نشان میدهند.

مورد بعدی راجب بازی، محیط های مختلف و ساخت جهانی پر جزئیات برای کاربران است که میتواند تجربه های متنوع و منحصر به فردی برای کاربران به ارمغان بیاورد. نایت سیتی جهانی به شدت پر جزئیات است که اتمسفر آن به خوبی، قرارگیری در یک جهان سایبرپانکی مدرن را به کاربران نشان میدهد به طوری که به طور مثال بعد از 40 ساعت تجربه مداوم واقعا تصور میکنید که در این شهر و در کنار آدم های آن در حال زندگی کردن هستید و قدم زنان از میان ساختمان های بلند که مملو از تبلیغات برند های مختلف و کارخانه ها هستند، عبور میکنید و زنده بودن را احساس خواهید کرد. سیستم حمل نقل و رانندگی با وسایل نقلیه متنوع نیز به خوبی به این موضوع کمک کرده است و بخش رانندگی در خیابان های نایت سیتی با اتومبیل شخصی سازی شده یا موتورسیکلت های موجود یا حضور در جاده های بیابانی بیرون شهر برای انجام ماموریت های فرعی یا شرکت در مسابقات اتومبیل رانی بر سر یک جایزه بزرگ، هیجان خاص خود را دارند که باعث میشوند کار سازندگان بازی را تحسین کنید.

بازی Cyberpunk 2077 برای کامپیوتر

بازی Cyberpunk 2077 برای کامپیوتر در وب سایت کارت تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی با قیمتی مناسب در دسترس قرار دارد و شما میتوانید با انتخاب لانچر و ریجن بازی خود، آن را خریداری کرده و سپس کد اورجینال بازی را از بخش پشتیبانی وب سایت دریافت نمایید. از لحاظ فنی، کد بازی Cyberpunk 2077 یکی از جنجال آورترین بازی های منتشر شده در سال 2020 بود که در نسخه ابتدایی خود، مملو از باگ های آزاردهنده و مشکلات فنی دیگر نظیر افت فریم ها یا کرش کردن ها بود که واقعا کار کاربران را سخت میکرد. اما اکنون که دو سال از انتشار رسمی بازی گذشته، آپدیت ها و بروزرسانی های متعددی برای آن منتشر شده و در طول این مدت نیز، سازندگان بازی نشان دادند که به خوبی از بازی خود پشتیبانی و حمایت کرده و قرار نیست تا کاربران را رها کنند. همین اتفاق نیز رخ داده و شما با دریافت آپدیت های آن میتوانید تمامی مشکلات فنی و باگ های بازی را برطرف سازید. اما پشتیبانی سازندگان از سی دی کی بازی Cyberpunk 2077 تنها به انتشار آپدیت های فنی نبوده و محتویات الحاقی و دی ال سی های مختلف برای بازی منتشر شده که هر یک، محتویات بسیار زیادی را برای ارائه به کاربران آماده کرده اند. تمامی توضیحاتی که بالاتر در مورد جهان، مراحل داستانی و ماموریت های فرعی داده شد مربوط به نسخه اولیه بازی بود. حال با فرض وجود محتویات الحاقی منتشر شده برای بازی که هریک مراحل، ماموریت ها، اسلحه ها، لباس ها و موارد زیادی را به بازی اضافه میکنند، این عنوان به تکامل فوق العاده ای میرسد که نباید از آن چشم پوشی کرد و بدون تردید تنها توجه به نمرات منتشر شده برای نسخه ابتدایی بازی و تصمیم گیری در مورد وضعیت فعلی بازی، امری اشتباه است.

 

بازی Cyberpunk 2077 برای پلی استیشن

بازی Cyberpunk 2077 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در وب سایت کارت تک در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی در دسترس قرار دارد و شما میتوانید بعد از انتخاب ریجن دیسک خود، آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین نسخه دیجیتالی و اکانت های ظرفیتی بازی در قالب ظرفیت های اول آفلاین، دوم آنلاین و آفلاین و سوم تماما آنلاین برای خرید موجود هستند که بعد از خریداری، میتوانید از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت پلی استیشن خود بهره مند شوید. از دیگر ویژگی های دیسک بازی Cyberpunk 2077 میتوان به بحث موسیقی و صداسازی بازی اشاره کرد که در سطح بسیار خوبی قرار دارد. جلوه های صوتی بازی و افکت های طراحی شده برای شلیک اسلحه ها، انفجار ها، اتومبیل ها و جزئیات صوتی هریک در کنار اشیاء و موارد محیطی مثل صدای پویای شهر و مواردی از این دست، در سطحی واقع گرایانه ساخته شده اند. همچنین موسیقی های متنوع بازی شامل ساندترک های گوش نوازی خواهند بود که در موقعیت های مختلفی که کاربر در آن ها قرار میگیرد، حس و حال عالی به تجربه کاربر منتقل میکنند که نباید از تاثیر آن ها در تجربه موفقیت آمیز بازیکنان از این اثر گذشت.

 

بازی Cyberpunk 2077 برای ایکس باکس

بازی Cyberpunk 2077 برای ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز در وب سایت کارت تک در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی در دسترس قرار دارد و میتوانید بعد از خریداری، آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. در کنار آن، نسخه دیجیتالی و اکانت های ظرفیتی بازی در قالب ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین در دسترس قرار دارند که هریک بسته به ویژگی از لحاظ قیمتی متفاوت هستند و بعد از نصب اکانت مدنظرخود، میتوانید از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت ایکس باکس خود استفاده کنید. برای پرداختن به بخش نهایی دیسک بازی Cyberpunk 2077 میتوانیم به سراغ جلوه های گرافیکی و طراحی های بصری آن برویم که دریک کلام، فوق العاده است. بازی کاملا در حد و اندازه یک اثر نسل نهمی است که کاربران در نسل هشتمی نیز میتوانند از آن لذت ببرند و کاربران رایانه های شخصی با توجه به سیستم موردنیاز بازی قادر خواهند بود تا تجربه فوق العاده ای داشته باشند. کیفیت بالای بافت ها در بازی بعد از برطرف شدن مشکلات فنی آن واقعا چشم نواز است و نورپردازی بازی در نایت سیتی و در بیابان ها به خصوص در شب و جزئیات بالای محیطی که در شب باعث میشود تا نور خیابان ها و ساختمان ها با طراحی های نئونی، کاربران در اتمسفری واقعا زیبا قرار دهند، از ویژگی های گرافیکی تحسین برانگیز بازی است. همچنین طراحی چهره های شخصیت ها و جزئیات طراحی لباس های حتی بی اهمیت ترین NPC ها، جزئیات محیطی نایت سیتی وقتی با طراحی های گرافیکی بی نظیر و طراحی های هنری یک شهر عظیم ترکیب میشوند، نتیجه فوق العاده ای را رقم میزنند. در یک جمله کوتاه، تجربه بصری و هنری بازی Cyberpunk 2077 واقعا چشم نواز است که نباید آن را از دست داد.

 

 

مشخصات
ناشر Electronic Arts
ژانر اکشن - ماجراجویی - ایندی
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول Cyberpunk 2077
تاریخ انتشار 3/23/2018
زبان پیش‌فرض چند زبانه از جمله انگلیسی (Multi Language)
قابلیت‌ها
تک نفره ندارد
چند نفره (تقسیم صفحه) دارد
آنلاین PVP ندارد
آنلاین Co-op دارد
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
کد بازی Cyberpunk 2077

کد بازی Cyberpunk 2077 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت