کد بازی Dead Island 2 - 2023

کد بازی Dead Island 2 - 2023 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت
AAAAAAلیست قیمت
عدم موجودی

محصولات مشابه

بازی Dead Island 2 عنوان جدیدی است که به تازگی توسط استودیو بازیسازی دام باستر در سبک اول شخص زامبی محور برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز و رایانه های شخصی منتشر شده و قرار است طرفداران را تا مدت ها سرگرم کند. شما میتوانید سی دی کی اورجینال این بازی را برای رایانه های شخصی خریداری کنید و در کنار آن، نسخه دیسک و اکانت های دیجیتالی بازی برای کنسول های ایکس باکس باکس و پلی استیشن نیز موجود است.

 

بازی Dead Island 2

در صنعت بازی های ویدئویی، معمولا عناوین زامبی محور که بضعا با حال و هوای آخرالزمانی ساخته و پرداخته میشوند و در نهایت به دست کاربران میرسند، طرفداران زیادی دارند اما این مهم، بستگی به میزان خلاقیت سازندگان و خوش ساخت بودن بازی دارد تا موفقیت شرکت سازنده و بازی اش را رقم بزند. در چندین سال اخیر، استودیو های بازیسازی زیادی به سمت و سوی این ایده رفته و هر بار، به محتویات مختلفی در جهان های گوناگونی پرداخته اند که در نهایت نیز، نتایج کاملا متفاوتی از آب در آمده است. یکی از این سری بازی ها، عنوان Dead Island است که اولین نسخه آن در سال 2011 به طور رسمی وارد بازار بازی ها شد و به دست کاربران رایانه های شخصی، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 رسید و در همان زمان نیز، با وجود داشتن برخی باگ ها در زمان عرضه، نشان داد که در بحث سرگرم کننده بودن و مبارزه با زامبی هایی که در نقطه به نقطه جزیره بازی در حال پرسه زدن هستند، موفق عمل کرده است. با استقبالی که از اولین نسخه بازی شد، سازندگان آن روند ساخت نسخه بعدی را نیز آغاز کردند و به طور رسمی، در سال 2012 توسعه بازی Dead Island 2 آغاز شد. بعد از این، همگان منتظر بودند که نسخه دوم نیز حداقل در طول یک یا دو سال آینده منتشر شد و حتی به عنوان اولین بازی ها برای کنسول های نسل هشتمی در میان گیمران معرفی شود، اما در نهایت، مشکلات زیاد سازندگان بازی و کارکنان آن، باعث شد تا روند ساخت آن متوقف شود. کد بازی Dead Island 2 تا به حال چندین بار توسط سازندگان مختلف دست به دست شده و سه استودیو مختلف ساخت آن را به عهده گرفته اند که در نهایت، استودیو بازیسازی دام باستر کنترل کار را به دست گرفت و آن را در سال 2023 میلادی روانه بازار کرد که به طور تقریبی میتوان گفت، این عنوان روند 11 ساله ای را برای منتشر شدن طی کرده است.

اما در نهایت کد بازی Dead Island 2 منتشر شد و به دست کاربران رسید و نشان داد که این همه حواشی مربوط به مراحل ساخت و تولید آن و دست به دست شدن توسط سازندگان مختلف، نتوانسته مشکل بزرگی برای نتیجه نهایی آن ایجاد کند و در حال حاضر میتواند یکی از بهترین بازی های سرگرم کننده و زامبی محور بازار بازی های ویدئویی باشد که کاربران میتوانند از زاویه دوربین اول شخص، یک مسیر داستانی هیجان انگیز را طی کرده و در طول آن، با هزاران زامبی مبارزه کرده و محیط های متنوعی را تجربه کنند.

در ابتدا باید اشاره کنیم که وقایع داستانی سی دی کی بازی Dead Island 2 در شهر کالیفرنیا جریان دارد، درست در زمانی که ویروسی خطرناک در شهر پخش شده و تمامی ساکنان آن را به زامبی هایی ترسناک تبدیل کرده و در جریان همین موضوع، این ایالت که در واقع دو شهر سان فرانسیسکو و لس آنجلس را شامل میشود، توسط دولت مرکزی قرنطینه شده و حالا تعدادی بازمانده سالم در شهر باقی مانده اند که قصد دارند با یک هواپیما از آن جا فرار کنند. اما این فرار به سمت زندگی، آن طور که به نظر میرسد راحت نبوده و در جریان مقدمه داستانی بازی که به خوبی اطلاعات کلی را به مخاطب ارائه میدهد، این هوایپما و شش شخصیت بازمانده در جریان بلند شدن هواپیما و آماده کردن آن با زامبی های زیادی درگیر میشوند و در نهایت به علت شلیک شدن های پی در پی به سمت هواپیما، پس از اوج گیری به سرعت سقوط میکند و جان همه سرنشینان به خطر میفتد. حال شما به طور کامل در این شهر زامبی زده اسیر میشوید و باید راه نجات خود را پیدا کنید. در ابتدای بازی، اجازه انتخاب از میان شش شخصیت بازی به شما داده میشود تا بازی را با آن شروع کنید که هریک با دیگری کاملا متفاوت هستند. در واقع شخصیت پردازی در سی دی کی بازی Dead Island 2 به خوبی انجام شده و تفاوت رفتاری هر یک از شخصیت ها به خصوص در دیالوگ هایی های طنز و اخلاق های‌شان، باعث شده تا تنوع بسیار خوبی در بازی ایجاد شود و بخواهید که بعد از به پایان رساندن بازی با یک شخصیت، سایر شخصیت ها را نیز امتحان کنید. در طول بازی، شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که قابل بازی نیستند و به نوعی NPC هایی محسوب میشوند که در روایت داستانی بازی و اطلاعاتی که در اختیارتان میگذارند، بسیار اهمیت دارند و باید سعی کنید به خوبی با آن ها ارتباط برقرار کنید. همچنین با توجه به داستان هایی که برخی اوقات هر یک از شخصیت های غیر قابل بازی روایت میکنند یا شخصیت هایی که برای مدت کوتاهی با آن ها آشنا میشوید، به طور کامل پتانسیل تبدیل شدن به یک بسته الحاقی داستانی یا محتوای اضافی را دارند و در صورتی خوش ذوقی سازندگان برای پرداختن به این کار، این فرصت میتواند یکی از بهترین اتفاق های آینده برای بازی مذکور باشد تا بازیکنان همچنان در جهان آن سرگرم بمانند.

اما مهم تر از داستان بازی که بعد از 15 ساعت بازی کردن تمام میشود، گیم پلی در این عنوان اهمیت بیشتری را به خود اختصاص داده و در واقع، اصلی ترین نکته ای که باعث میشود شما این میزان ساعت از وقت خود را برای انجام مراحل اصلی داستانی آن صرف کرده و یا وقت اضافه ای را برای تجربه ماموریت های فرعی آن خرج کنید، همین گیم پلی هیجان انگیز و سرگرم کننده است. زامبی ها در کد بازی Dead Island 2 و کشتن‌شان، همه چیز است. همه چیز به درگیری با این موجودات و شیوه های مختلف سلاخی کردن آن ها یا بعضا فرار کردن از سیل عظیم جمعیت آن ها باید درست در زمانی که برای زنده ماندن به تعقیب و گریز هایی نیاز دارید تا جانتان را نجات دهید. زامبی های سی دی کی بازی Dead Island 2 از تنوع بسیار خوبی برخوردارند و باید کار سازندگان بازی را در این زمینه تحسین کرد. معمولی ترین زامبی های بازی که به وفور یافت میشوند، واکر ها هستند که برای خودشان در گوشه و کنار نقطه های مختلف نقشه در حال قدم زدن هستند و به محض متوجه حضور شما شدن، به آرامی به سمت شما گام برمیدارند و به مرور برای حمله و کشتن شما حریص تر میشوند. البته که برای شروع میتواند تمرین بسیار خوبی برای شما باشند. زامبی های بعدی بازی رانر ها هستند که با سرعت زیادشان به شما مجال فکر کردن نمیدهند و وحشت واقعی را میتوانید با آن ها تست کنید، یا کراشر ها که شبیه بومر های بازی چهار بازمانده هستند، تلاش بیشتری را برای نابودن شدن از شما طلب میکنند که البته قدرت بسیار بیشتری هم دارند و بدون تردید لذت منفجر کردن گوشت و استخوان آن ها با نارنجک اندازه ها یا شاتگان ها، لذت خاص خود را دارد. هر یک از این زامبی ها باعث میوشند که شما در موقعیت های چالش برانگیزی قرار بگیرید و به مهمات مختلف یا سلاح های مخصوصی نیاز داشته باشید. حتی برخی از زامبی ها، بعضا به آتش مقاومت نشان میدهند و به این راحتی ها نمیسوزند یا به طور مثال، گیر انداختن آن ها در محیط های اسیدی به نتیجه قابل قبولی منجر نمیشود و باید راه دیگری را برای کشتن آن ها امتحان کنید. همین باعث میشود تا هزاران راه برای از بین بردن این موجودات در بازی وجود داشته باشد و خلاقیت مخاطب رفته رفته پیشرفت بیشتری میکند.

اما بدون تردید، یکی از لذت های اصلی بازی سلاخی زامبی ها است که شاید بتوان گفت هسته اصلی گیم پلی بازی را تشکیل میدهد. سلاح های سرد بازی تنوع فوق العاده ای دارند و تقریبا هر شیئی که قابلیت آسیب رسانی داشته باشد، میتواند یک سلاح سرد قلمداد شود و از آن برای ضربه زدن به زامبی ها استفاده کنید. اما بدون تردید، شمشیر ها، تبر ها، گرز ها و سلاح های سنگینی که طراحی های منحصر به فردی دارند، باعث میشوند تا مدام از آن ها استفاده کنید و بدون تردید، آن ها را به سلاح های گرم بازی ترجیح دهید. سلاح های گرم کد بازی Dead Island 2  نیز طراحی و تنوع خوبی دارد و از کلت های کمتری و مسلسل ها تا شاتگان ها و نارنجک اندازها را شامل میشود اما به غیر از سلاح های انفجاری، سایر سلاح ها طراحی های خشک تری نسبت به سلاح های گرم دارند و در عین قدرتمند بودن و کاربردی بودن به خصوص در فواصل دور و یا گیر افتادن در بین جمعیت زامبی ها، این سلاح های سرد هستند که هیجان بیشتری دارند. طراحی ضربه زدن با شمشیر ها یا کلا سلاح های سرد، به شدت با دقت طراحی شده است. آن هم بدین ترتیب که با توجه به زاویه ای که در آن قرار گرفته اید و زاویه ای زامبی مدنظر در آن قرار دارد، ضربه شما و میزبان آسیب رسانی و در نهایت میزان پارگی که بدن دشمن برمیدارد، کاملا منحصر به فرد و دقیق طراحی شده و همین باعث میشود تا به خوبی وزن سلاح و واقع گرایانه بودن حمله خودتان را حس کنید. همچنین بدون تردید، قسمتی از بدن زامبی که برای ضربه زدن انتخاب کرده اید، کاملا متفاوت است و بدون شک زدن سر آن ها، لذت خاص خودش را دارد. انفجار زامبی همان طور که گفته شد بسیار لذت بخش است، البته اگر به این سلاخی ها علاقه مند باشید. مثلا میتوانید آن ها در گوشه که نزدیک به بشکه بنزین است جمع کرده و با شلیک کردن به آن، شاهد خونی و مالی شدن دیوار و محیط اطراف و پرت شدن اعضای بدن آن ها باشید که منظره ای ترسناک را درست میکند.

اما ترکیب این زامبی کشی غنی با مراحل داستانی بازی و ماموریت هایی که در آن قرار میگیرد، نتیجه ای لذت بخش را به شما منتقل خواهد کرد. تنوع مراحل، موقعیت هایی که در آن قرار میگیرد و پیچش های روایی داستان بازی در کنار پازل ها، معماهای محیطی و قرار گیری در برابر باس فایت های بزرگ، حسابی شما را سرگرم خواهد کرد. اما تمامی محتویات بازی به همین ها ختم نخواهد شد و سازندگان بازی، ماموریت های فرعی ریز و درشتی برای شما تدارک دیده اند که به غیر از سرگرم کننده بودن، بسیار کاربردی اند. گاهی اوقات برای رسیدن به مرحله داستانی بعدی بازی، باید یک سری توانایی های شما تقویت شده باشد یا به طور کلی در سطح بالاتری باشید، حال این ماموریت های فرعی هستند که اهمیت خودشان را نشان میدهند و میتوانید با انجام دادن آن ها، امتیاز های بیشتری جمع آوری کنید به نبرد با زامبی ها بروید.

محیط های وسیع و متنوع کد بازی Dead Island 2 دلیل دیگری هستند که از تجربه آن هرگز خسته نخواهید شد. محیط های بازی به خصوص در شب، بسیار ترسناک و دل مرده هستند و پرسه زدن حجم عظیمی از زامبی ها در گوشه و کنار آن، باعث میشود تا فضایی مرگ زده برای مخاطب تداعی شود. اما در کنار، موقعیت های تفریحی لس آنجلس و به طور کلی ایالت کالیفرنیا نیز به طرز شاداب و رنگارنگی ساخته و طراحی شده و باعث میشود که شما دو حس مستقل را با هم حس کنید و در گوشه و کنار شهر به مراکز تفریحی یا شهر بازی ها نیز سر بزنید و در موقعیت های مختلفی با زامبی ها رو به رو شوید. همچنین بازی در جریان حالت ساخت و ساز خود، همواره کاربران را نیازمند آیتم هایی میکند که وجود آن ها برای دست به پیدا کردن به آیتم های قویت تر، تعمیر سلاح های گرم و سرد و رسیدن به محتویات بیشتر، ضروری است. حتی ارتقاء مهارت های کاراکتر اصلی بازی یا آپگرید کردن سلاح ها و اضافه کردن تیر های برقی، آتشی یا اسیدی و افزایش طول عمر یک سلاح قدرتمند، همگی نیازمند آیتم های مختلفی خواهد بود که باعث میشود یک شبکه غنی از آیتم های مختلف و سیستم ساخت و ساز در کنار پول اصلی بازی، در دسترس کاربران باشد. در پی همین موضوع، گشت و گذار در محیط های گسترده دیسک بازی Dead Island 2 و ساختمان ها به خصوص برای افرادی که دوست دارند وقت بیشتری را در جهان آن سپری کنند، هم هیجان انگیز و هم کاربردی است چرا که میتوانید آیتم های مخفی بیشتری پیدا کنید تا کار خود را جلو ببرید.

بازی Dead Island 2 برای کامپیوتر

بازی Dead Island 2 برای کامپیوتر در وب سایت کارت تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی با قیمتی مناسب در دسترس قرار دارد. شما میتوانید بعد از انتخاب ریجن و لانچر مدنظر خود، کد اورجینال بازی را خریداری کرده و آن را از بخش پشتیبانی وب سایت دریافت نمایید و برای نصب دیتای آن اقدام کنید. همچنین از لحاظ بهینه سازی، کد بازی Dead Island 2 با چندین دست چرخیدن بین سه استودیو و سازندگان مختلف، در عین شگفتی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و همانند بازی هایی که در این موقعیت قرار گرفته اند، گرفتار مشکلات عجیب و غریب و باگ های آزاردهنده نشده است. خبری از افت فریم های دردسر ساز نخواهد بود و حتی میتوانید با دریافت جدیدترین آپدیت های رایگان منتشر شده برای بازی، وضعیت فوق العاده پایداری را تجربه کنید. از دیگر ویژگی های سی دی کی بازی Dead Island 2 میتوان به قابلیت های کاراکتر اصلی بازی اشاره کرد که در جریان یک سیستم کارتی در بازی تعبیه شده و در صورت ارتقا لول شما در بازی، کارت های بیشتری برای شما باز میشوند و در جریان آن ها میتوانید، مهارت های مختفی نظیر لگد های هیجان انگیز و ضربه های رزمی یا افزایش مدت زمان حالت خشم را تجربه کنید. کد بازی Dead Island 2 در یک نگاه، همان چیزی است که مدت ها در جریان بازی های زامبی محور جهان آزاد، منتظر آن بوده اید و تجربه یک زامبی کشی بی نظیر در یک مسیر داستانی هیجان انگیز برروی پلتفرم پی سی، تجربه ناب برای شما رقم خواهد زد.

 

بازی Dead Island 2 برای ایکس باکس

در وب سایت کارت تک، دیسک اورجینال و استوک بازی Dead Island 2 برای کنسول های ایکس باکس وان، ایکس باکس وان ایکس و وان اس با قیمتی مناسب در دسترس قرار دارد و میتوانید پس از خریداری دیسک مدنظر خود، آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اکانت های دیجیتالی و ظرفیتی بازی نیز در دسترس قرار دارند که برای ایکس باکس، در ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین عرضه میشوند که میتوانید با خریداری هریک، از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت ایکس باکس خود بهره مند شوید. از لحاظ بصری، دیسک بازی Dead Island 2 همان چیزی است که میتواند شما را به خوبی شگفت زده کند. بافت های به شدت با کیفیت دیسک بازی Dead Island 2 با همان حال و هوای نسخه اول ساخته شده اند اما حالا کیفیت فوق العاده ای دارند و در کنار نورپردازی بی نقص آن به خصوص در چرخه آب و هوایی روز ها و شب ها و نقطه های مختلف این شهر وسیع، باعث میشوند تا گرافیک بازی فوق العاده باشد. همچین طراحی زامبی ها و شخصیت های موجود در بازی در کنار جزئیات بالای انفجارها، سلاخی و تکه تکه شدن زامبی ها به وسیله سلاح های مختلف بازی که هریک طراحی های گرافیکی خاص خود را دارند در کنار طراحی چهره ها، ساختمان ها، محیط ها، جنگل ها و محیط های ایالت کالیفرنیا، همه و همه باعث میشوند تا تجربه دیداری و بصری بازی Dead Island 2 در یک نسل نهم بازی های ویدئویی، موفقیت آمیز باشد. طراحی های هنری شهر لس آنجلس و کالیفرنیا نیز که موقعیت شادابی را برای این شهر ساخته اند، باعث میشوند تا تجربه خوبی از این اثر داشته باشید.

 

بازی Dead Island 2 برای پلی استیشن

دیسک اورجینال و استوک بازی Dead Island 2 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در وب سایت کارت تک در دسترس قرار دارد که میتوانید با انتخاب ریجن مدنظر خود، آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین اکانت های دیجیتالی و ظرفیتی دیسک بازی Dead Island 2 برای پلی استیشن در قالب ظرفیت های اول آفلاین، دوم آنلاین و آفلاین و سوم تماما آنلاین در دسترس قرار دارند و میتوانید با خریداری هریک از آن ها، از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت پلی استیشن خود استفاده کنید. در نهایت، تجربه صوتی بازی Dead Island 2  آخرین موردی است که میتوان به آن اشاره کرد و نقش مهمی در تداعی اتمسفر تاریک و همزمان شاد جهان این عنوان، بازی کرده است. موسیقی های بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار اند و هریک در موقعیت های تعیب و گریز، قرار گیری در بین سیل عظیم زامبی ها و کشتار های پی در پی، متفاوت هستند و حس و حال عالی ای را به مخاطب منتقل میکند. صداگذاری اسلحه ها به خصوص سلاح های گرم و در کنار آن، افکت های صوتی مربوط به انفجارها، زامبی ها، عناصر محیطی و غیر در ترکیب با دوبله با کیفیت شخصیت ها که با طنازی خاص خود دیالوگ های پینگ پونگی را به سمت یکدیگر روانه میکنند، باعث میشود تا از حیث صوتی، بازی Dead Island 2  یک اثر موفقیت آمیز برای سازندگان خود باشد.

مشخصات
ناشر الکتروارتز
ژانر Action - Sports
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال Dead Island 2 - 2023
تاریخ انتشار September 27, 2022
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op دارد
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
تحویل محصول
نحوه ارسال محصولات دیجیتال کد از طریق پیامک و محصولات فیزیکی از طریق پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می شوند.
کد بازی Dead Island 2 - 2023

کد بازی Dead Island 2 - 2023 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت