کد بازی Dead Space - 2023

کد بازی Dead Space - 2023 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

تولیدکننده:Electronic Arts
مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بازی Dead Space Remake، نسخه بازسازی شده بازی سال 2008 یا همان اولین نسخه منتشر شده در این سری بازی محبوب و پرطرفدار است که توانست برای نخستین بار، با تلفیق سبک هایی مثل ترس، تلاش برای بقا و المان هایی از آثار اکشن، عنوان تازه ای خلق کند با داستان و کاراکتر هایی درگیر کننده که البته ادامه دهندگان راه آن به خصوص نسخه سوم، در تکرار موفقیت های بی شمار اولین نسخه آن، نتواستند آن طور که باید و شاید انتظار میرفت عمل کنند. حال این نسخه بازسازی شده که چند روزی است منتشر شده، در وب سایت کارت تک برای پلتفرم کامپیوتر در قالب سی دی کی اورجینال بازی در دسترس قرار گرفته شده و دیسک پلمپ و استوک آن برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز موجود است.

 

توضیحات بازی Dead Space - 2023

سری بازی Dead Space، از آن مجموعه هایی است که طرفداران خاص خود را دارد و از همان زمان انتشار اولین نسخه توسط ویسرال گیمز، گیمران زیادی را در سراسر جهان با خود همراه کرد. عنوانی که روایت داستانی آن، همگان را مجذوب خود میکرد و با خلق اتمسفری ترسناک، تاریک و دلهره آور در سراسر محیط هایی که کاربر تا انتهای بازی با آن سر و کار داشت، توانسته بود تا به خوبی الهام بخش سایر بازی های در حال ساخت در صنعت بازی های ویدئویی باشد. بازیکنان در این اثر، کنترل شخصیتی با نام آیزاک کلارک را بر عهده داشتند که ماموریت بزرگی را در به اصطلاح فضایی مرده و متروکه دنبال میکرد که در این راه، شخصیت های متفاوتی بر سر راه او سبز میشدند و در کنار مبارزه با دشمنان زیادی که از آن ها با نام نکرومورف ها یاد میشود و ترس واقعی را به کاربر منتقل میکنند، باید معماها و مراحل چالش برانگیزی را پشت سر میگذاشت. موفقیت های نسخه اول به خصوص عمق داستانی آن، روند ساخت نسخه های بعدی این سری را آغاز کرد به طوری که در سال 2011، دومین نسخه از بازی Dead Space وارد بازار گردید و با ایجاد خط داستانی جدیدی به همراه تغییرات بزرگ شخصیت آیزاک، کاربران توانستند باری دیگر لذت زیادی از این عنوان ببرند. اما سومین نسخه از این بازی که بیشتر شبیه آثار اکشن شده بود و المان های ترس و تلاش برای بقا نسبت به دو نسخه قبل کمتر در وجود کاربر حس میشدند، نتوانست برخی از انتظارات طرفداران همیشگی این سری را برآورده کند و در نهایت، این مجموعه بعد از نسخه سوم در سکوتی فرو رفت و به نظر میرسید که برای همیشه، جاوادانه شده و کاربران دیگر به آن محیط های مرده، ترسناک و دلهره آور ورود نخواهند کرد.

اما امروز، استودیو موتیو و ویسرال گیمز به عنوان نظارت کننده، هدیه ای تازه برای کاربران دارند و آن هم بازسازی همه جانبه نسخه اول بازی با نام کد بازی Dead Space Remake است که شاید بتواند تمامی انتظارات طرفداران قدیمی را، در سطح جدیدی آن هم در نسل نهم بازی های ویدئویی، بر آورده کند. با گذاشته شدن نام ریمیک در انتهای نام این اثر، نباید تنها انتظار بافت های بازسازی شده یا افکت های صوتی جدید و مواردی از این دست باشید که تنها ساختمان ظاهری بازی را بزک میکنند، بلکه کد بازی Dead Space Remake یک بازسازی یا به قول خودش، یک ریمیک همه جانبه است که میتواند به خوبی کاربران را درگیر سازد.

ابتدا از داستان کد بازی Dead Space Remake آغاز میکنیم، زمانی که آیزاک کلارک به همراه تیمی مشتکل از چندین شخصیت دیگر به هر یک تاثیر بسزایی در پیشروی روایت داستانی بازی دارند، به کشتی فضایی ایشیمورا سفر میکنند. داستان بازی در زمانی روایت میشود که در عین در نظر گرفتن پیشرفت انسان در تکنولوژی و تلاش هرچه بیشتر آن برای بقا و رسیدن به منابع بیشتر، حال به دنبال چیز های تازه در سیاره های دیگر هستند. کشتی فضایی ایشیمورا یکی از همین منابعی است که حفاری در آن، منجر به دست آوردن منابع بیشتری برای ادامه حیات بشیریت میشود و آیزاک به عنوان یک مهندس نخبه کارکشته، وظیفه دارد تا به این کشتی فضایی سفر کند اما نه برای به دست آوردن منابع بیشتر. در این نقطه، ارتباط ایشیمورا با زمین به طور کامل قطع شده و مشخص نیست که در این نقطه، چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. این در حالی است که زمینی ها هرچه زودتر به حفاری های بیشتر نیازمند هستند و یک تیم به اصطلاح پتشیبانی، باید به سراغ حل معمای این کشتی فضایی بروند. آیزاک با ورود به این منطقه متروکه، متوجه میشود که ناهنجاری عجیبی خدمه کشتی فضایی مذکور را دچار تغییرات ژنتیکی ترسناکی کرده و حالا آن ها تبدیل به موجوداتی با نام نکرومورف شده اند که میتوانند به شدت خطرناک و ترسناک باشند که مبارزه با آن ها، بدون تجهیزات کامل و سلاح های مخصوص ممکن نخواهد بود. حال آیزاک به غیر از انجام ماموریت خود، با گیر افتادن در این محیط که در بسیاری از مواقع ارتباط کلی خود را با دیگر شخصیت ها و بخش پشتیبانی از دست میدهد، باید برای نجات جان خود و فرار از آن تلاش کند. طراحی شخصیت کلارک در سی دی کی بازی Dead Space Remake به طرز فوق العاده ای، کاربران را درگیر خود میکند آن هم در سطح بالاتری نسبت به نسخه اصلی بازی. دلیل این مهم، خارج شدن شخصیت آیزاک کلارک از حالت صامت بودن است و گانر رایت، حالا نقش دشوار این کاراکتر را بر عهده گرفته و به لطف دوبله بی نقص و دیالوگ نویسی های تحسین برانگیز نویسندگان، حالا کاربران هر لحظه خود را در نقش آیزاک، در کشی فضایی ایشیمورا در محیطی ترسناک و آلوده تصور میکنند که هر بار بازی سناریوهای جدید و هولناکی را برای آنان پیاده سازی کرده تا بقای کاراکتر اصلی را به خطر می اندازد. در این حین، حالا طراحی سایر کاراکتر ها مثل نیکول و هموند، دو خلبان موجود در بازی و یا شخصیت های منفی مثل دکتر مرسر و کندرا دنیلز، حالا عمق بیشتری پیدا کرده و صرفا شخصیت هایی دیالوگ گو و یا حتی اضافی در مسیر داستانی بازی نیستند و تصمیمات آن ها، دیالوگ هایی که در بزنگاه های داستانی رد و دل میکنند و ارتباط گیری هریک با دیگری، تاثیر مستقیمی در داستان بازی داشته است. تمامی این موارد به خصوص عدم صامت بودن کلارک و ارتباط مستقیم وی با کاربران و تاثیر مستقیمی که او بر روحیات گیمر دارد، باعث شده تا شخصیت پردازی کد بازی Dead Space Remake در بالاترین سطح موجود در این فرانچایز قرار بگیرد.

در ادامه، میتوانیم به یکی دیگر از ویژگی های جدید سی دی کی بازی Dead Space Remake اشاره کنیم که باعث شده تا پیشرفت محسوس و زیربنایی بزرگی نسبت به نسخه اول در آن ایجاد شود که مربوط به کشتی فضایی ایشیمورا است. حال این کشتی فضایی که در واقع تمامی محیط های بازی که از ابتدا تا انتهای آن با آن رو به رو هستید و باید کارهای مختلفی را برای بقای خود انجام دهید، در حالتی یکپارچه قرار گرفته و در واقع تمامی قسمت های آن با یکدیگر ادغام شده است. حال برای رفتن از نقطه به نقطه ای دیگر، نباید منتظر صفحات لودینگ باشید که حس انتقال شما به یک محیط کاملا جداگانه را بدهد و حالا، از طریق پیاده سازی سه سطح متفاوت از یکدیگر که به مربوط به دسترسی شما به قسمت های مختلف این کشتی میشود، باعث شده تا به هیچ وجه کاربر در محیط بازی احساس خستگی و یا کسالت نکند. به طور مثال، شما باید برای رسیدن به هدف خود یکی از درب های موجود در راهرو ها باز کنید که در حال حاضر قفل هستند و باید برای باز کردن آن به سطح سه برسید در حالی که هنوز در سطح یک قرار دارید، مشکلی نیست، مسیر های ترسناک و دلهره آور دیگری برای شما وجود دارد اما بعد تر، با برگشت به این محیط و رسیدن به سطوح بالاتر، از طریق این درب میتوانید به راه ها و محتویات جدیدی دست پیدا کنید که البته طور کلی، بازگشت به محیط های قبلی یکی از اتفاقات کاملا معمولی در این بازی به شمار میرود و شما باید مکررا در محیط های مختلف، راهرو ها و اتاق ها جا به جا شده و برای پیدا کردن مدارک بیشتر، از بین بردن دشمنان و حل معماها، چالش های متفاوتی را در کد بازی Dead Space Remake پشت سر بگذارید.

اما در این نقطه، میخواهیم از Intencity Director صحبت کنیم که دقیقا به موضوع قبلی، یعنی بازگشت به محیط های قبلی که پشت سر گذاشته شده اند، مربوط میشود. در بسیاری از بازی ها، هنگام بازگشت به محیط های قبلی و برداشتن مدرکی جا مانده، معمایی حل نشده و مواردی از این دست، دچار کسالت شده و مسیر زیادی را در رفت و آمد باشید. اما سیستم مذکور که از آن به عنوانی یکی پیشرفت های جدید و فوق العاده سی دی کی بازی Dead Space Remake یاد میشود، باعث شده تا در تمامی لحظات، حس ترس و تلاش برای بقا در بازی حس شود و لحظه ای احساس امنیت نکنید. به طور دقیق تر، این قابلیت، یک سیستم عظیم و گسترده در مورد چینش سناریوهای مختلف هنگام ورود شما به محیط های قبلی است که چیزی حدود چهارصد سناریوی گوناگون را شامل میشود که از باز و بسته شدن غیر منتظره و عجیب درب ها، شکسته شدن شیشه ها و از بین رفتن لوله های گاز و پخش شدن آن در محیط، آتش سوزی و قفل شدن برخی درب ها تا ورود ناگهانی نکرومورف و دشمنان مختلف و ترس های ناگهانی، شامل این سیستم میشوند که با هر اتفاق افتادن، نمیگذارند حتی یک قطره آب خوش از گلوی گیمر پایین برود و کار را عین چالش برانگیز تر کردن، لذت بخش تر هم میکنند و باعث میشوند تا همراه، یک ارتباط مستقیم بین کاربر و اتمسفری که در آن گیر افتاده، برقرار باشد.

در ادامه میتوانیم به تغییرات مربوط به نکرومورف ها در کد بازی Dead Space Remake اشاره کنیم که در انواع مختلفی در بازی یافت میشوند که به شدت هم غیر قابل پیش بینی هستند. این دشمنان حالا برای نابود شدن نیازمند دقت بیشتری هستند و صرفا از بین بردن استخوان ها، نمیتواند تضمینی برای از بین رفتن آن ها باشد. حالا شما ابتدا باید گوشت و پوست های زخیم تر آن ها را به طور کامل سوزانده و از بین ببرید و سپس برای شلیک به استخوان های آن ها اقدام کنید که در این امر در هنگام حمله کردن چندتایی آن ها، چالش مبارزاتی بازی را افزایش میدهد. همچنین حالا با تغییرات سیستم مبارزه، حلقه سلاح های موجود در بازی از آتش زن ها گرفته تا شاتگان ها از بهینه سازی مناسب تری برخوردار هستند و تمامی این ها در کنار اضافه شدن سیستم حرکت 360 ای درجه در فضاهایی که جاذبه به طور کامل از بین میرود و باید در محیط هایی بیرونی کشتی به انجام ماموریت ها و کار های مختلف بپردازید و معماهای گوناگون و باس فایت های موجود دیسک بازی Dead Space Remake، پیشرفت های ملموس این اثر را تشکیل میدهند.

 

بازی Dead Space Remake برای کامپیوتر

بازی Dead Space Remake در وب سایت کارت تک برای پلتفرم رایانه های شخصی در قالب سی دی کی اورجینال بازی به فروش میرسد که میتوانید بعد از انتخاب ریجن و لانچر مدنظر بازی خود، کد اورجینال آن را از بخش پشتیبانی کار تک در کمترین زمان ممکن دریافت کنید و بعد از آن، برای نصب دیتای بازی اقدام نمایید. همچنین از لحاظ فنی، عنوان Dead Space Remake به عنوان یکی از جدیدترین بازی های منتشر شده در سال 2023، از بهینه سازی بسیار مطلوبی برخوردار است و برای سیستم های مختلفی عملکرد مناسبی خواهد داشت. همچنین این اثر خوش ساخت، با باگ های آزاردهنده مخل تجربه کاربران نخواهد شد و خبری از افت فریم های پی در پی حتی در شلوغ ترین صحنه های بازی نخواهد بود. کد بازی Dead Space Remake برای کاربران قدیمی این سری، یک سوپرایز ویژه است تا با تجربه آن و پیشرفت ها و قابلیت های تازه و پویایی که دارد، حس نوستالژی این سری و ترس و تلاش برای بقای آن را در بهترین کیفیت ممکن، باری دیگر بازسازی کند. اگر علاقه مند به آثار ترسناک و اکشن هستید، به هیچ وجه تجربه این عنوان را از دست ندهید.

 

بازی Dead Space Remake برای پلی استیشن

دیسک پلمپ و استوک بازی Dead Space Remake برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 با قیمتی مناسب در دسترس کاربران کارت تک قرار دارد و شما میتوانید دیسک بازی خود را پس از انتخاب ریجن و نسخه مدنظر، در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. همچنین در صورت علاقه، نسخه دیجیتالی و اکانت های ظرفیتیدیسک بازی Dead Space Remake با قیمتی به صرفه تر، در قالب ظرفیت های اول آفلاین، دوم آفلاین و آفلاین و سوم تماما آنلاین برای خرید موجود هستند که نسبت به نیاز خود، میتوانید اکانت مدنظر را خریداری کرده و از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت پلی استیشن خود استفاده کنید. همان طور که کاملا مشخص است، دیسک بازی Dead Space Remake یک اثر بازسازی شده خواهد بود که قبل از تمامی پیشرفت های فنی و محتوایی و الحاقیات خود، از حیث بصری و گرافیکی دچار تغییرات عظیمی شده و حالا در حد و اندازه یک بازی نسل نهمی بی نظیر است. کیفیت بافت ها نسبت به نسخه اورجینال، به طرز فوق العاده ای پیشرفت داشته و به خوبی 4K بودن آن به چشم می آید. این در حالی است که نورپردازی ها در محیط های مرده کشتی ایشیمورا و بخش های مختلف آن به خصوص محیط های بیرونی در فضا، سایه زنی ها و طراحی های هنری محیط های ترسناک و دلهره آور بازی که اتمسفری ترسناک، تاریک، سنگین و بسته را خلق میکنند، باعث میشوند تا تجربه دیداری کاربر از دیسک بازی Dead Space Remake در سطح بسیار بالایی قرار بگیرد. لایسنس بازی Dead Space Remake برای پلی استیشن میتواند یکی از بهترین تجربه های شما باشد که نباید به راحتی از آن گذر کنید.

 

بازی Dead Space Remake برای ایکس باکس

در وب سایت کارت تک، دیسک پلمپ و استوک بازی Dead Space Remake برای کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز (Xbox Series) با قیمتی مناسب در دسترس هستند و در کمترین زمان ممکن درب منزل خریدار تحویل میگردد. همچنین اکانت های ظرفیتی و دیجیتالی بازی در قالب ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین در دسترس هستند و میتوانید متناسب به نیاز خود و قیمت هریک از اکانت ها، نسبت به خریداری و انتقال دیتا برروی کنسول خود اقدام کنید و از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت ایکس باکس خود بهره مند شوید. از دیگر ویژگی ها و پیشرفت های دیسک بازی Dead Space Remake میتوان به صداسازی و موسیقی های اشاره کرد که بدون تردید، یکی از مهم ترین عناصری هستند که به خلق اتمسفر مدنظر سازندگان کمک میکنند. تمامی موسیقی های بازی به لطف آهنگساز آن یعنی ترور گورکیس، بازسازی شده اند و حالا با کیفیت فوق العاده ای در بازی استفاده میشوند. دوبله شخصیت ها به خصوص کاراکتر آیزاک کلارک با بازی گانر رایت، باعث صداسازی های مطلوبی شده اند که هرچه بیشتر به روایت داستانی بازی کمک کرده اند. در نهایت، افکت های صوتی تازه نظیر اسلحه ها، انفجار ها، عناصر محیطی موجود در کشتی فضایی ایشیمورا از باز و بسته شدن درب ها تا نکرومورف ها، پخش بخار ها یا مواردی مربوط به محیط های بی جاذبه و موجود در فضا، هرچه بیشتر باعث شده تا تجربه صوتی کاربر از بازی Dead Space Remake به واقع گرایانه ترین شکل ممکن خود برسد.

مشخصات
ناشر Activision
ژانر Action
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال Dead Space - 2022
تاریخ انتشار 28 October 2022
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
کد بازی Dead Space - 2023

کد بازی Dead Space - 2023 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت