نحوه ارسال محصولات دیجیتال کد
اکثر محصولات فروشگاه ماهیت دیجیتال‌کد دارند که بعد از انتخاب محصول و ثبت سفارش، بسته به زمان تحویل در بخش تاریخچه کدها قرار می‌گیرند. با ورود به بخش تاریخچه کدها و کلیک بر روی دکمه مشاهده، سریال یا ایمیل و پسورد محصول به شما نمایش داده خواهد شد. در زیر به معرفی برچسب زمان تحویل محصولات خواهیم پرداخت.
 
 
 تحویل آنی: محصولاتی که بر روی آنها برچسب تحویل آنی درج شده است، بلافاصله بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار پردازش و تکمیل خواهند شد.
 
 تحویل 1 تا 3 ساعت: محصولاتی که بر روی آنها برچسب تحویل 1 تا 3 ساعت درج شده است، بعد از ثبت سفارش در کمتر از 3 ساعت کاری پردازش و تکمیل خواهند شد. البته ممکن است تهیه و تکمیل اینگونه محوصلات نیاز به زمان بیشتری داشته باشد. از همین جهت در برخی مواقع قادر به ارسال در 3 ساعت کاری نخواهیم بود و ممکن است این زمان تا 24 ساعت افزایش یابد.
 
 پیش سفارش: برخی از محصولات مانند بازی‌های جدید، به صورت پیش فروش عرضه می‌شوند. از مزیت‌های پیش خرید کردن می‌توان به دانلود و اجرای سریعتر بازی قبل از انتشار رسمی،  بسته الحاقی اضافه، سکه و اعتبار اضافه و ... اشاره کرد. اینگونه محصولات بعد از ثبت سفارش در اسرع وقت، بین 1 تا 24 ساعت خریداری و تحویل داده خواهند شد.