اسلحه Desert Eagle | Crimson Web Minimal Wear

اسلحه Desert Eagle | Crimson Web Minimal Wear

مدل کالا: CSGO Skin
زمان تحویل: ناموجود

مدل آیتم یا اسکین
اسلحه Desert Eagle | Crimson Web Minimal Wear | برای مشاهده قیمت آیتم در مارکت کلیک کنید.


توضیحات
آیتم‌ها بیشتر برای شخصی سازی ظاهری استفاده می‌شوند و هیچ تاثیری بر روی قدرت سلاح شما نخواهند گذاشت.
پس از ثبت سفارش حداکثر طی 24 ساعت آیتم خریداری شده به Trade URL(لینک ترید) شما ارسال خواهد شد.

 

آموزش خرید و دریافت آیتم
1)خرید: قبل از ثبت سفارش ابتدا در سایت استیم وارد اکانت خود شوید و از طریق آدرس View profile > Item Inventory > Trade Offers > Who can send me Trade Offers لینک ترید یا همان Trade URL که در پایین صفحه درج شده است را کپی کنید. سپس در قسمت مربوط به لینک ترید در همین صفحه برای ما قرار دهید. در مرحله بعدی بر روی افزودن به سبد خرید کلیک نماید و سفارش خود را ثبت کنید.
2)دریافت: پس از ثبت سفارش جهت دریافت آیتم به شما از طریق ایمیل و پیامک اطلاع خواهیم داد. لطفا پس از اطلاع ما، هرچه سریعتر نسبت به دریافت آیتم خود اقدام کنید. برای این کار کافیست برنامه استیم را باز کرده و بر روی نامه سبز رنگ دریافتی کلیک کنید و آیتم خود را دریافت نمایید.

 

نکات خیلی خیلی خیلی مهم !
★ قبل از ثبت سفارش از فعال بودن قابلیت ترید اکانت خود مطمئن شوید، جهت مطمئن شدن در فرند لیست خود بر فردی کلیک کنید و گزینه Invite to Trade را انتخاب نمایید. در صورتی که در صفحه چت کادر سفید رنگی باز شد ترید شما فعال می‌باشد اما اگر با پیغام فعال نبودن ترید مواجه شدید به موارد زیر توجه نمایید:
هر گونه تغییر سیستم عامل(ویندوز،لینوکس،مک) و یا لاگین شدن در سیستم جدید، خاموش و روشن نمودن استیم گارد، تغییر حالت استیم گارد از ایمیل به موبایل و یا برعکس باعث می‌شود به مدت 7 تا 15 روز ترید بن شوید. پس در صورتی که ترید بن هستید صبر کنید تا مجدد ترید اکانت شما فعال شود و بعد سفارش ثبت کنید تا دچار مشکل نشوید.
★ برای اینکه ما بتوانیم به اکانت شما از طریق لینک ترید آیتم ارسال کنیم، حتما باید در تنظیمات پروفایل خود قسمت مربوط به inventory در حالت public قرار داشته باشد.★ هرچه سریعتر پس از اطلاع فروشگاه آیتم خود را دریافت نمایید. حداکثر زمان برای برداشتن آیتم توسط شما 24 ساعت می‌باشد.

اسلحه Desert Eagle | Crimson Web Minimal Wear

اسلحه Desert Eagle | Crimson Web Minimal Wear

کپچا
بازگشت