سی دی کی بازی Halo Infinite

سی دی کی و گیفت بازی Halo Infinite (تحت استیم)

مدل کالا: DG-PC-Steam
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
AAAAAAتحویل 1-3 ساعت
عدم موجودی

بازی Halo Infinite نام جدیدترین نسخه از سری بازی محبوب و پرطرفدار Halo است که تا اواخر پاییز سال جاری به دست کاربران کنسول‌های شرکت مایکروسافت و رایانه‌های شخصی خواهد رسید. وظیفه‌ی ساخت این بازی مانند گذشته بر عهده‌ی استودیو بازیسازی اینداستریز (343 Industries) خواهد بود و استودیو بزرگ ایکس باکس آن را به طور جهانی عرضه خواهد کرد. گیمران در این بازی با یک بخش داستانی جدید و عظیم رو به رو خواهند بود که در کنار یک بخش چندنفره رایگان، می‌تواند نظر بسیاری از کاربران جدید و قدیمی این مجموعه را به خود جلب کند. شما می‌توانید از حالا سی دی کی اورجینال  این بازی را با قیمتی مناسب از وب سایت کار تک خریداری کنید.

سی دی کی قانونی Halo Infinite تحت استیم

درباره‌ی بازی Halo Infinite

همان طور که اطلاع دارید، سری بازی Halo یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های شرکت مایکروسافت است که اولین نسخه‌ی آن نیز در سال 2001 یعنی بیست سال پیش برای اولین کنسول ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد. بازی یک شوتر بی نقص و هیجان انگیز بود که تمامی کاربران آن زمان را شگفت زده کرده بود و گیمران زیادی برای خریداری بازی Halo اقدام نمودند. کاربران باید در منظومه‌ی Halo به نبرد با بیگانگان فضایی می‌پرداختند که برای اولین بار با انسان‌ها رو به رو می‌شدند. پس از موفقیت‌های نسخه‌ی اول بازی، تیم سازنده‌ی آن روند ساخت نسخه‌های بعدی بازی را آغاز کرد که هریک تواستند به عنوان یکی از انحصاری‌های بزرگ ایکس‌باکس و برگ برنده‌های مایکروسافت در رقابت با دیگر شرکت‌ها، موفق عمل کنند. آخرین نسخه از این مجموعه یعنی Halo 5: Guardians نیز که در سال 2015 عرضه شد، عملکردی موفقیت آمیز داشت اما شاید نتوان آن را با ورژن‌های ابتدایی مجموعه مقایسه کرد. بازی هیلو بی نهایت، خط داستانی نسخه‌ی قبلی بازی را ادامه خواهد داد اما یک اثر کاملا جدید است. طبق گفته‌ی سازندگان، آن‌ها روند نگارش خط داستانی جدید بازی را از سال 2016 آغاز کرده‌اند و در حال حاضر به یک تکامل قابل قبولی رسیده‌اند. همچنین از آن جایی که بازی برای اولین بار در سال 2018 معرفی شد، تا حالا زمان مناسبی بوده تا سازندگان بتوانند یک بازی بی نقص را آماده کنند. البته نا گفته نماند که بازی در ابتدا قرار بود در سال 2020 و همزمان با رونمایی مایکروسافت از نسل جدید کنسول‌های خود به دست کاربران برسد که با نمایش ضعیف این بازی در مراسم مربوطه در زمینه‌ی پیشرفت‌های گرافیکی و طراحی‌های بصری و واکنش‌های تند و منفی کاربران نسبت به آن، مایکروسافت اعلام کرد که Halo Infinite با تاخیری یک ساله رو به رو خواهد شد و بازی در نوامبر 2021 منتشر می‌شود.

اما ما در سال 2021 شاهد نمایش‌های مختلفی از بازی در جریان تریلر‌های آن بوده‌ایم که به نظر می‌رسد بازی در زمینه‌های گرافیکی با پیشرفت‌های قابل توجه‌ای رو به رو بوده است. در هر حال، سازندگان آن یک سال دوباره فرصت داشته‌اند تا مشکلات قبلی را برطرف کرده و عنوانی کاملا تازه را در این حیث روانه‌ی بازار کنند. یکی دیگر از نکات قابل توجه بازی Halo Infinite این است که تمامی تمرکز کاربران در این نسخه برروی بخش داستانی بازی بوده است. ما در سال‌های قبل، شاهد این بودیم که سازندگان آن بیشتر قصد داشتند تا در زمینه‌ی یک تجربه‌ی آنلاین و ارائه‌ی بخش چندنفره‌ی هیجان انگیز موفق عمل کنند و از بخش داستانی آن غافل می‌شدند. حال مشخص شده که بخش آنلاین این بازی کاملا جدا از آن منتشر خواهد شد و یک اثر کاملا رایگان است. در واقع حتی علاقه مندان می‌توانند نسخه‌ی چندنفره این بازی را به طور رایگان دریافت کنند که فاقد بخش داستانی است و صرفا این حالت آنلاین را تجربه کنند. بدون شک این موضوع، در بخش بازاریابی بازی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و کاربران از آن استقبال خواهند کرد. با در نظر گرفتن این شرایط، اهمیت بخش داستانی بازی افزایش پیدا خواهد کرد و ما بدون شک با یک بازی ادامه دار رو به رو هستیم. در واقع با توجه به نام بازی، سازندگان سعی کرده‌اند که با یک تاخیر شش ساله در عرضه‌ی نسخه ی جدید این مجموعه، یک بازی کامل و بدون مشکل را روانه‌ی بازار کنند که تا مدت‌ها از آن پشتیبانی شود و نیاز به عرضه‌ی نسخه‌های سالانه مانند سری Call of Duty نباشد.

بازی اورجینال Halo Infinite

از دیگر پیشرفت‌های جدید این بازی، می‌توان به قابلیت گرپل‌شات اشاره کرد که برای اولین بار به این مجموعه اضافه شده و کاربران می‌توانند از آن در Halo Infinite استفاده کنند. با وجود این قابلیت ساده، قوانین گیم پلی و چگونگی حضور در مبارزات و موقعیت‌های متفاوت، با تغییرات زیادی رو به رو خواهید شد و کاربران می‌توانند به راحتی موقعیت مکانی خود را تغییر داده و از بلندی‌ها استفاده کنند. همچنین Drop Wall یک قابلیت جدید دیگر است که به نظر بسیار کاربردی است. در جریان این قابلیت تازه، گیمر قادر خواهد بود تا در مرکز میدان نبرد خود، یک دیوار محافظ خلق کند که از شکلیک گلوله‌های دشمنان و انفجارهای محیط جلوگیری می‌کند و کاملا یک سپر امنیتی قوی است. البته هنوز چگونگی به دست آوردن این قابلیت در طول گیم پلی آن مشخص نشده و بدون تردید حضور آن در بخش چندنفره‌ی بازی نیز قطعی است. همچنین گیم پلی بخش چندنفره‌ی بازی نیز متکی بر پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود تا تعادل آن به کلی به هم بخورد و فرد برای پیروزی نیازمند خرج کردن پول واقعی باشد. در واقع تمامی محتویات و قابلیت‌ها در بازی از طریق پیشرفت درون بازی قابل دسترسی هستند و پرداخت‌ها مواردی نظیر کاستوم‌های گوناگون، لباس‌ها و پوسته‌های متفاوت که جنبه‌ی ظاهری دارند را شامل می‌شود.

بازی Halo Infinite در تاریخ 17 آذر ماه برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و شما میت‌وانید تا قبل از عرضه ی رسمی، سی دی کی اورجینال بازی را برای ویندوز با قیمتی مناسب از وب سایت کارت تک خریدرای کنید تا در روز انتشار بدون فوت وقت، آن را تجربه نمایید.

مشخصات
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول Halo Infinite
تاریخ انتشار
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض چند زبانه
سی دی کی بازی Halo Infinite

سی دی کی و گیفت بازی Halo Infinite (تحت استیم)

کپچا
بازگشت