کد بازی Hogwarts Legacy

کد بازی Hogwarts Legacy اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بازی Hogwarts Legacy، عنوانی جدید ساخته شده توسط استودیو بازیسازی موفق آولانچ است که این اثر را در دهم فوریه سال جاری میلادی، برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سریز (Xbox Series)، ایکس باکس وان، رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر کرده است. اثری که اتفاقات آن، در دنیای چشم نواز و جادویی هری پاتر دنبال میشود و قرار است تا طرفداران این مجموعه داستانی بزرگ را حسابی شگفت زده کند. شما میتوانید سی دی کی اورجینال این بازی برای کامپیوتر را از وب سایت کارت تک خریداری کنید. همچنین دیسک پلمپ و استوک بازی برای نسخه های کنسولی بازی، با قیمتی مناسب برای خرید موجود است.

 

بازی Hogwarts Legacy

هری پاتر، مجموعه ای پرطرفدار، جادویی و بی نظیر که در سراسر جهان، طرفداران عظیمی دارد و شاید بتوان گفت کمتر کسی وجود دارد که تا به حال، یکی از فیلم های آن را ندیده باشد یا حداقل کتاب های آن را مطالعه نکرده باشد. اثری خلق شده توسط نویسنده بریتانیایی، جی.کی. رولینگ که این مجموعه را در سال 1997، برای اولین بار روانه بازار کرد و اصلا فکر نمیکرد که روزی، جهان خلق شده توسط وی تا به این حد در جهان پرطرفدار شود. خلاقیت ها و نوآوری هایی که برای اولین بار، در این داستان به کار گرفته شد در کنار شخصیت هایی جذاب در جهانی که تا به حال ندیده اید، باعث شد تا هری پاتر به مجموعه ای عظیم تبدیل شود و در حال حاضر، پر فروش ترین کتاب موجود در جهان باشد. پس از موفقیت های آن، اولین نسخه های سینمایی هری پاتر در سال 2001 ساخته و منتشر شدند که این فیلم ها نیز توانستند موفقیت کتاب ها را ادامه دهند. اما در این راستا، یک چیزی کم بود، چیزی که طرفداران و دنبال کنندگان جهان هری پاتر از همان اول به دنبال آن بودند که فراتر از خواندن کتاب ها و تصور کردن جهان هری پاتر و یا تماشای نسخه های سینمایی آن باشد. این مورد، عنصری بود به نام تعامل. تعامل با جهان هری پاتر که شاید بتوان آن آرزوی هر طرفداری دانست که در هاگوارتز زندگی میکند، فیلم ها را برای چندین و چند بار دیده و نسخه های خاص کتاب های آن را جمع آوری کرده است. بله، منظور ما، ساخت و انتشار یک ویدئو گیم در این زمینه است که تا به حال، یک اثر عظیم، بی نقض و کامل از آن ساخته نشده بود و اگر اثری هم در این زمینه منتشر شده بود، نتوانسته بود آن طور که باید و شاید، نظر طرفداران را به خودش جلب کند و به زودی به دست فراموشی سپرده شده بود. درست همانند اتفاقی که برای سری Spider-Man افتاد، زمانی که بعد از مدت ها، بازی این اثر پرطرفدار در سال 2018 روانه بازار شد، بالاخره طرفداران کاراکتر مرد عنکبوتی توانستند در قالب پیتر پارکر مشهور در نیویورک به ماجراجویی بپردازند و پا را از تماشای فیلم ها و خواندن کمیک های آن فراتر بگذارند.

اما به بازی Hogwarts Legacy برسیم، اثری که در همین مدت زمان کوتاهی که عرضه شده، توانسته میزان فروش قابل توجه ای را به ثبت برساند و به یکی از بهترین ساخته های استودیو آولانچ تبدیل شود که حالا، سیر عظیم طرفداران هری پاتر بعد از مدت ها، یک تفریح جانانه را تجربه خواهند کرد. در واقع کد بازی Hogwarts Legacy، تمام آن چیزی است که یک طرفدار هری پاتر دوست دارد آن را تجربه کند، در جهان هاگوارتز سیر و سفر خواهید کرد که حتی برای دقیقه ای هم خسته نخواهید شد و جهان عظیم و پر جزئیات آن که به طرز دیوانه واری نسبت به سایر بازی های مدرن امروزه، پر است از محتویات مختلف، شما را شگفت زده خواهد کرد و یا میتوانید در محیط مدرسه، به کارهای مختلف مرتبط با جادوها و یادگیری های مختلف بپردازید. در واقع، داستان کد بازی Hogwarts Legacy در زمانی آغاز میشود که شما در نقش یک دانش آموز مدرسه علوم و فنون جادوگری هستید که کار خود را از سال پنجم تحصیل آغاز کرده است و از پایه، دارای یک توانایی یا به اصطلاح، جادوی باستانی خاص است که میتواند نسبت به سایر جادوگران و دانش آموزان، کارهای فوق العاده ای انجام دهد. شما از همان ابتدا قادر خواهید بود تا جنسیت کاراکتر خود را انتخاب کرده و سپس به سراغ گزینه های بسیار زیادی شخصی سازی کاراکتر خود بروید و آن را روانه داستان بازی کنید. در ادامه، ارائه هریک از بخش های جزئیات داستانی سی دی کی بازی Hogwarts Legacy باعث اسپویل بخش های مختلف آن میشود، اما در همین حد باید بدانید که شاهد داستانی درگیر کننده، هیجان انگیز و بی نظیر خواهید بود که تنوع مراحل آن و محیط هایی که کاربر در جهان هاگوارتز با آن رو به رو میشود، فوق العاده است. میتوانید شب ها بر فراز آسمان هاگوارتز پرواز کنید، به جغدی نامه بر تبدیل شود و ماموریتی را در این قالب به سر انجام برسانید، در کلاس درس گیاهان جادویی، درس های زیادی را یاد گرفته و با دانش آموزان کلاس تعامل کنید و یا از محیط های روستای اصلی شهر فاصله گرفته و به نبرد با جادوگران بپردازید. در تمامی این ها، داستان بازی لحظه ای خسته کننده نخواهد شد و هر بار شما را شگفت زده خواهد کرد چرا که پیچش های داستانی ناگهانی، یکی ویژگی های موفقیت این اثر است. در راه شما، کاراکتر های زیادی وجود دارند که از دانش آموزان مدرسه گرفته تا اهالی روستا و جادوگران و استادان، همگی میتوانند اطلاعات زیادی را با شما به اشتراک بگذارند. از آن جایی که کد بازی Hogwarts Legacy در دسته عناوین نقش آفرینی قرار میگیرد، قرار است حسابی وقت خود را در پی جستجو و کاوش در محیط و صحبت با NPC هایی خرج کنید که هر بار، اطلاعات تازه را با خود همراه دارند و جزئیات بی شمار آن ها شما را وادار به تحسین کار سازندگان خواهد کرد. برای مثال، با یک پیرمرد بیرون روستا مشغول صحبت میشوید تا در باره ماموریت مخفی خود اطلاعات کسب کنید، گفت و گو های شما با وی و دیالوگ هایی که رد و بدل میشود، در کنار داشتن جذابیت های بی شما در صحبت کردن ها و حتی نکات طنز، شما را غرق خود خواهد کرد و جواب های NPC ها و تعامل های بی نظیرشان، باعث میشود تا تصور کنید که واقعا در جهان هری پاتر زندگی میکنید و مشغول تعامل با افراد حاضر در این دنیا هستید.

در کنار مراحل اصلی، سی دی کی بازی Hogwarts Legacy شامل مراحل فرعی بیرون از هاگوارتز نیز خواهد بود که تنوع آن ها نیز، باعث شده تا جهان کد بازی Hogwarts Legacy اصلا چیزی به نام خسته کننده بودن را نشناسد، چرا که این ماموریت ها صرفا به پیدا کردن مکان یا شیئ خاص، یا بردن یک محموله از نقطه به نقطه ای دیگر نمیشود و حتی شاید وقت شما را بیشتر از مراحل داستانی اصلی بگیرد، اما این زمانی لذت بخش میشود که با تمامی پیچیدگی های این مراحل مثل جمع آوری اطلاعات و یا استخراج جزئیات بیشتر از صحبت با سایر افراد موجود در مسیر، بتوانید آن ها را به اتمام برسانید و امتیازات بیشتری را جمع آوری کنید.

گیم پلی کد بازی Hogwarts Legacy یکی دیگر از ارکان موفقیت آن است که باعث شده لحظ به لحظه حضور در دنیای بازی، لذت بخش باشد. در کنار روان بودن بی نظیر و ترکیب مکانیسم های ژانر های نقش آفرینی و اکشن سوم شخص، مبارزات بازی، ترکیب جادو ها و جمع آوری امتیاز برای به دست آوردن Talent ها یا همان مهارت های جدید، مواردی است که باعث شده گیم پلی سی دی کی بازی Hogwarts Legacy در یک کلام فوق العاده باشد. همان طور که میدانید، جهان بازی هری پاتر بر پایه جادوها و طلسم های مختلف پایه ریزی شده و این چیزی است که مخاطبی که تا به حال فیلم های هری پاتر را ندیده و با آن آشنایی ندارد، در ابتدای کار شاید با چالش رو به رو شود. اما نگران باشید، تنها چند ساعت پس از گذشت از اولین تجربه‌تان، میتوانید تعامل خود را با موارد قابل یادگیری افزایش داده و به طور خلاصه، جادو ها، نحوه ترکیب و شیوه به کارگیری آن ها را به خوبی یادبگیرید. تنوع جادوها و طلسم ها در بازی بی نظیر است و در برخی از مراحل بازی که سطح دشمنان نیز افزایش پیدا میکند، باید با ترکیب جادوها برخی از قدرت های دشمنان را خنثی کرده، آن ها را از بین برده و یا در همان ابتدا جادوهای متقابل آن ها را نابود سازید تا زودتر باعث شکست شما نشوند. سیستم مبارزات بازی نیز طوری طراحی شده که لحظه به لحظه آن هیجان انگیز است و با به کارگیری المان قفل شدن دوربین برروی دشمن همانند سایر بازی های نقش آفرینی چالش برانگیز، میتواند حس و حال عالی یک نبرد را به شما منتقل کند که این بار به جای شمشیر و تیر کمان و گرز، باید از جادو های مختلفی استفاده کرده تا دشمنان را به اطراف پرت کرده، سوزانده و یا خلاصه به یک روشی از روی زمین محو کنید. تنوع دمشنان بسیار قابل توجه است و هر بار در مراحل مختلف، با ظاهر متفاوتی رو به روی شما سبز میشوند و با افزایش سطح نیز، چالش مبارزه با آن ها افزایش پیدا خواهد کرد.  از دیگر موارد موجود در گیم پلی سی دی کی بازی Hogwarts Legacy، میتوان به پازل های بی نظیر آن اشاره کرد که در برخی از مراحل داستانی بازی، برای رسیدن به مکانی مخفی، پیدا کردن جادویی خاص و یا مواردی از این دست، باید به خوبی ذهن خود را به کار گرفته و با توجه به الگو، پازل ها و معماها را حل کنید.

 

بازی Hogwarts Legacy برای کامپیوتر

بازی Hogwarts Legacy برای پلتفرم رایانه های شخصی در وب سایت کارت تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی در دسترس قرار دارد و شما میتوانید با انتخاب ریجن و لانچر مدنظر خود، کد بازی را از بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید. همچنین از حیث فنی، کد بازی Hogwarts Legacy برروی کامپیوتر از بهینه سازی بسیار خوبی برخوردار است و حتی برروی سیستم های پایین تر از مشخصات سیستم مورد نیاز اعلام شده برای بازی، میتواند اجرای خوبی داشته باشد. در کنار آن، خبری از افت فریم های اذیت کننده، به خصوص در صحنه های شلوغ مبارزات و یا قرارگیری در محیط های گسترده و گرافیکی نخواهد بود و یک تجربه روان، بی نقص و لذت بخش به کاربران ارائه میشود که میتوان کار سازندگان بازی در استودیو آولانچ را تحسین کرد. در ادامه، با انتشار آپدیت های جدید بازی در حالی که در حال حاضر تنها دو هفته از انتشار رسمی و جهانی آن میگذرد، میتواند عملکرد کلی بازی به شدت بهبود ببخشد. بازی Hogwarts Legacy در یک نگاه کلی، تمام آن چیزی است که طرفداران هری پاتر از این دنیا میخواهند، داستانی پر پیچ و خم و درگیر کننده به همراه کاراکتر هایی با شخصیت پردازی عمیق، جهانی پر جزئیات و مبارزاتی بی نظیر با جادوها و طلسم هایی که یادگیری ترکیب و استفاده آن ها لذت و چالشی خاصی دارد. در نهایت میتوان گفت که بازی Hogwarts Legacy یک شبیه ساز کامل از اثر هری پاتر است که صنعت بازی های ویدئویی، مدت ها انتظار آمدن آن را میکشید.

 

بازی Hogwarts Legacy برای پلی استیشن

بازی Hogwarts Legacy در وب سایت کارت تک، برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی برای خرید موجود است و پس از انتخاب ریجن و نسخه مدنظر خود، میتوانید دیسک آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. همچنین در صورت علاقه، نسخه دیجیتالی و اکانت های ظرفیتی بازی در دسترس هستند که در قالب ظرفیت های اول آفلاین، دوم آنلاین و آفلاین و سوم تماما آنلاین قابلیت خریداری دارند و میتوانید با انتخاب ظرفیت اکانت مدنظر خود، از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت پلی استیشن خود استفاده نمایید و برای انتقال دیتای اصلی اقدام کنید. بحث جلوه های گرافیکی و طراحی های بصری، از دیگر دلایل موفقیت دیسک بازی Hogwarts Legacy است که نباید به این راحتی از آن گذشت. بدون شک، اولین چیزی که گیمران حال حاضر در انتشار هر بازی به آن توجه میکنند، گرافیک و جلوه های بصری آن است که این بازی، در حال حاضر به عنوان یکی از جدیدترین آثار منتشر شده، یک اثر بی نقص و فوق العاده است. بافت های 4K و گرافیک کلی اثر، در سطح عالی قرار دارد که تجربه آن برروی کنسول های نسل نهم و یا سیستم های قدرتمند به شدت چشم نواز است. نورپردازی های بی نظیر در تغییرات مختلف آب و هوایی نظیر بهار یا زمستان و انعکاس نورخورشید برروی زمان و یا آب و هوای بارانی و در نهایت سایه زنی ها، باعث میشوند تا دیسک بازی Hogwarts Legacy از لحاظ بصری یک اثر فوق العاده باشد. همچنین طراحی چهره شخصیت های بازی و جزئیات صورت ها، جزئیات محیط نظیر هاگوارتز، روستای اصلی شهر و تزئینات شهری در رویداد های مختلف سال، طراحی NPC ها و جزئیات بالای آن ها، طراحی طبعیت و جهان گسترده آن نظیر کوهستان ها، جنگل ها و رودخانه ها، همگی از طراحی بصری و هنری فوق العاده ای برخوردار هستند.

 

بازی Hogwarts Legacy برای ایکس باکس

بازی Hogwarts Legacy برای ایکس باکس سریز و ایکس باکس وان، در وب سایت کارت تک در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی در دسترس است و میتوانید بعد از انتخاب ریجن دیسک خود، آن را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اکانت های ظرفیتی بازی در قالب ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین برای خرید موجود است و قادر خواهید بود تا از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت ایکس باکس خود بهره مند شوید. موسیقی و صداگذاری یکی دیگر از موضوعاتی که است که در دیسک بازی Hogwarts Legacy باید به آن توجه نمود. شاید در ابتدا، دوبله شخصیت ها و تنوع آن ها در بین شخصیت های مختلف و حتی کاراکتر های کمتر دارای اهمیت، باعث شگفتی شما شود که میتوانید حس و حال داستانی بازی را به خوبی منتقل کند. بعد از آن، صداگذاری عناصر محیطی و استفاده از جادو ها و افکت های آن ها، در کنار کیفیت صوتی بی نظیر، از تنوع تحسین برانگیزی نیز برخوردار هستند. موسیقی، از دیگر مواردی است که رکن اصلی موفقیت هر اثری است که شبیه ساز جدید هری پاتر یعنی Hogwarts Legacy نیز از این موضوع مستثنا نیست و انوع و اقسام موسیقی های مرتبط با جهان جادویی، هنری و هیجان انگیز هری پاتر ساخته و در دسترس مخاطبان، در طول مراحل و ماموریت های مختلف بازی در ژانر های اکشن، مخفی کاری یا غیره قرار گرفته اند.

مشخصات
ناشر
ژانر Action
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال Hogwarts Legacy
تاریخ انتشار 2023
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
کد بازی Hogwarts Legacy

کد بازی Hogwarts Legacy اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت