ورود کاربر و استفاده از خدمات ارائه شده در وبسایت فروشگاه محصولات مجازی کارت تک و ثبت هرگونه سفارش به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه از سوی کاربر است.
محتویات این صفحه در هر زمانی بدون اطلاع و هماهنگی قبلی قابل تغییر است. همواره قبل از ثبت سفارش جهت اطمینان، تاریخ آخرین آپدیت محتویات صفحه را چک نمایید تا در صورت تغییر و یا بروزرسانی محتویات باخبر شوید.


قانونی بودن فعالیت فروشگاه کارت تک

فروشگاه کارت تک کاملا به صورت قانونی و با کسب مجوزهای مربوطه در حال فعالیت می‌باشد، لذا کلیه خدمات ارائه شده در وبسایت فروشگاه محصولات مجازی کارت تک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون جرایم رایانه‎ای می‌باشد.
تمامی کالاهای دیجیتالی که در فروشگاه کارت تک عرضه می‌شود دارای ضمانت سلامت می‌باشند. این بدین خاطر است که کالاهای عرضه شده از نمایندگی و سورس‌های معتبر تهیه و ارائه می‌شود.


رویه ثبت و دریافت سفارش

توضیحات در مورد ثبت سفارش را از این سمت و توضیحات در مورد نحوه دریافت سفارش خود را از این قسمت مطالعه فرمایید.
در برخی موارد ممکن است سفارشات ثبت شده نیاز به زمان بیشتری جهت پردازش و ارسال داشته باشند، در همین رابطه فروشگاه محصولات مجازی کارت تک موظف است حداکثر طی 24 ساعت وضعیت سفارش شما را مشخص و ارسال کند.


تعهدات فروشگاه و وظایف خریدار

  1. فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
  2. فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده را برای خریدار ارسال کند.
  3. خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را در زمان ثبت نام برای دریافت سفارش خود در اختیار فروشنده قرار دهد.
  4. فروشنده می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
  5. خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
  6. فعال سازی محصولات دیجیتالی و ارائه خدمات رایگان در این زمینه جزء وظایف فروشگاه نمی‌باشد.
  7. کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.
  8. تمامی کالاها پس از تحویل شامل 72 ساعت گارانتی می‌باشند.


راه‌‌های ارتباطی

فروشگاه محصولات مجازی کارت تک تمامی خدمات خود را از طریق وبسایت خود ارائه می‌نماید و راه‌های ارتباطی ما با شما به صورت زیر می‌باشد.
شماره تماس دفتر: 05144234250 | شمارهمراه: 09362644647 | کانال و پشتیبانی تلگرام: @cardtak


لازم به ذکر است فروشگاه محصولات مجازی کارت تک مسئولیتی بابت نصب و یا آموزش فعال سازی کالاهای ارائه شده ندارد و صرفاً عرضه کننده می‌باشد. البته این فروشگاه همواره سعی می‎کند تا توضیحات و آموزش‌هایی جهت راهنمایی خریداران در صفحه محصولات خود ارائه کند تا پس از ثبت سفارش، در فعال سازی و استفاده دچار مشکل نشوید.


آخرین بروزرسانی 99/06/08