بتل نت یا Battle.net چیست؟

بتل نت یا به انگلیسی Battle.net، یک سرویس بازی آنلاین است که توسط شرکت نامدار بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) عرضه شده است. این شرکت در سال 1996 میلادی و با عرضه بازی نقش‌آفرینی فوق‌العاده محبوب Diablo این سرویس را نیز راه‌اندازی کرد. بتل نت که یک کلاینت همچون پلتفرم استیم نیز محسوب می‌شود، مادر بازی های بلیزارد است که علاقه‌مندان از طریق آن می‌توانند بازی های عرضه شده توسط این شرکت را به صورت آنلاین تجربه کنند. بازی اورجینال بتل نت (بهترین قیمت) یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط وب‌سایت کارت تک است که با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

بتل نت به عنوان نخستین سرویس بازی آنلاین شناخته می‌شود که به شکل کاملاً مستقیم، درون خود بازی جای گرفته بود. همین ویژگی زمینه‌ساز افزایش محبوبیت بازی اورجینال بتل نت (بهترین قیمت) شد. ایجاد حساب کاربریِ آسان و عدم وجود هزینه‌های عضویت و اشتراک موجب شد که به پلتفرمی محبوب در بین بازیکنان تبدیل شود. Battle.net را می‌توان یکی از عامل‌های مهم فروش بالای سری بازی های محبوبی نظیر دیابلو و وارکرفت دانست.

بلیزارد پس از مشاهده موفقیت‌های بالای بتل نت رسماً در سال 2009 میلادی، بتل.نت جدید را معرفی کرد. بتل نت قبلی نیز به بتل نت کلاسیک تغییر نام داد. هرچند شروع کار این سرویس با سری دیابلو همراه بود، اما بلیزارد آن را به بازی های دیگر خود نظیر مجموعه وارکرفت یا World of Warcraft و StarCraft نیز آورد که با ویژگی‌های جدیدی همراه بود.

بازی اورجینال بتل نت (بهترین قیمت)

از جمله مهم‌ترین مزیت‌های سرویس بتل نت می‌توان به سرورهای پرقدرت آن اشاره کرد. به طوری که با وجود آنکه سرورهای بازی هایی نظیر وارکرفت از انحصار این پلتفرم خارج شدند، اما همچنان پرسرعت‌ترین و باثبات‌ترین سرورهای بازی در اختیار سرویس بتل نت قرار دارد.

بتل نت رفته رفته وارد دیگر مجموعه‌های مختلف اکتیویژن (شرکت مادر بلیزارد اینترتینمنت) نیز شد. به نوعی که از نسخه Black Ops 4، عرضه این بازی برای پلتفرم PC تنها توسط بتل نت صورت گرفت و نسخه‌های جدید این سری نظیر Call of Duty Modern Warfare نیز به همین ترتیب عرضه شدند. از جمله دیگر بازی اورجینال بتل نت (بهترین قیمت) می‌توان به بازی Overwatch، Heart Stone و Heroes of the Storm اشاره کرد. فروشگاه کارت تک علاوه بر ارائه گیفت کارت بتل نت ، امکان خرید بازی های بتل نت را به صورت اورجینال و قانونی در دسترس شما قرار داده است که می‌توانید با خیالی راحت به تجربه بازی های اورجینال بتل نت بپردازید.

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.