Red Dead Redemption 2 (Epic Games)
تحویل 1-3 ساعت
805,500 تومان
World War Z Aftermath (Epic Games)
تحویل 1-3 ساعت
0 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
بازی اورجینال اپیک گیمز

بازی اورجینال اپیک گیمز

خرید بازی از فروشگاه اپیک گیمز

فروشگاه اپیک گیمز، فروشگاه دیجیتالی بازی های ویدیویی‌ست که توسط شرکت اپیک گیمز (Epic Games) راه‌اندازی شده است. با این از راه‌اندازی این فروشگاه کمتر از 5 سال می‌گذرد، اما اپیک گیمز استور به سرعت به محبوبیت زیادی رسیده است. از جمله مهم‌ترین دلایل موفقیت بالای Epic Games Store می‌توان به عرضه بازی های رایگان هر دو هفته یک بار و همینطور عرضه انحصاری برخی بازی های PC در این پلتفرم اشاره کرد. فروشگاه کارت تک امکان خرید بازی اورجینال اپیک گیمز (بهترین قیمت) را در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده است. ضمن اینکه امکان خرید کیفت کارت این فروشگاه نیز میسر است.

بازی اورجینال اپیک گیمز (بهترین قیمت)

کاربران می‌توانند از طریق فروشگاه اپیک گیمز استور به خرید و دریافت جدیدترین بازی های PC بپردازند و کتابخانه یا آرشیو بازی های خریداری شده خود را مدیریت کنند. برای این کار کافی‌ست به عضویت اپیک گیمز استور درآیید و اکانت خود را شارژ (با خرید گیفت کارت اپیک گیمز استور از کارت تک) کنید.

فروشگاه Epic Games Store شباهت زیادی به رقیبان اصلی خود، یعنی استیم و اوریجین دارد؛ هرچند ویژگی‌های جذاب و منحصر به فرد آن باعث افزایش محبوبیت و تعداد کاربران این فروشگاه شده است. اپیک گیمز در زمان معرفی این استور اعلام کرد که درصد دریافتی از فروش ساخته‌های توسعه دهندگان بازی های ویدیویی تنها 12 درصد است. این در حالی‌ست که رقیب اصلی این سرویس یعنی استیم، سود دریافتی 30 درصدی دریافت می‌کند. از سوی دیگر، هر دو هفته شاهد رایگان شدن دو بازی در این فروشگاه هستیم. این بازی ها شامل بازی های مستقل و بعضاً عناوین AAA و گران‌قیمت نیز می‌شوند.

لازم به ذکر است که اگرچه بیشتر بازی های انحصاری اپیک گیمز استور پس از مدتی روی استیم و دیگر فروشگاه‌ها نیز قرار می‌گیرند، اما برخی عناوین تماماً در انحصار این پلتفرم هستند. از جمله این موارد می‌توان به بازی‌هایی نظیر بازی اورجینال اپیک گیمز (بهترین قیمت) Gears of War و عنوان محبوب Fortnite اشاره کرد.

در صورتی که قصد خرید بازی اورجینال اپیک گیمز (بهترین قیمت) را دارید، فروشگاه کارت تک با قیمت‌هایی پایین و جذاب، بستر مناسبی برای شما است.