هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
دیتا بازی ایکس باکس XBOX

دیتا بازی ایکس باکس XBOX

دیتا بازی ایکس باکس XBOX

از آنجایی که سرعت اینترنت در ایران با کندی و قطعی متعددی همراه است، یکی از روش‌های بروزرسانی و نصب بازی های ایکس باکس روی کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس، انتقال فایل دیتا بازی ایکس باکس XBOX (بهترین قیمت) به روی کنسول است. فروشگاه کارت تک با دانستن این مورد، امکان تهیه فایل دیتای بهترین و محبوب‌ترین بازی های عرضه شده روی کنسول‌های مایکروسافت را برای شما عزیزان تدارک دیده است.

فایل دیتا بازی ایکس باکس XBOX (بهترین قیمت)

تهیه بازی ها به صورت دیجیتال، یکی از روش‌های مرسوم و محبوب بین گیمرهاست. در این حالت، علاوه بر قیمت کمتر، دیگر امکان خراب شدن دیسک بازی نیست. در این روش، باید بازی موردنظر خود را از فروشگاه ایکس باکس تهیه کرده و آن را روی کنسول خود اجرا کنید. اما از آنجایی که سرعت اینترنت و کندی آن، باعث طولانی شدن این روند می‌شود، خیلی از کاربرها بدین صورت عمل می‌کنند که فایل دیتای بازی را به همراه آخرین بروزرسانی‌های عرضه شده برای آن بازی، از جاهای دیگر تهیه کرده و سپس به کنسول خود منتقل می‌کنند. در روش خرید فایل دیتا بازی ایکس باکس XBOX (بهترین قیمت)، هارد دیسک شما توسط ما دریافت شده و سپس بازی های درخواستی شما روی آن کپی می‌شوند و هارد مجدداً برای شما ارسال می‌گردد.

شایان ذکر است که تجربه بازی ها از طریق انتقال فایل دیتا به کنسول، به تنهایی امکان‌پذیر نیست و برای تجربه آن‌ها باید اکانت قانونی نیز داشته باشید. خوشبختانه جای نگرانی نیست چراکه فروشگاه کارت تک علاوه بر عرضه فایل دیتا بازی ایکس باکس XBOX (بهترین قیمت)، امکان خرید اکانت ظرفیتی و قانونی ایکس باکس را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده است.