هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
بک آپ و دیتا بازی PlayStation

بک آپ و دیتا بازی PlayStation

بک آپ و دیتا بازی PlayStation

یکی از روش‌های نصب و اجرای بازی ها روی کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، فایل دیتا بازی پلی استیشن PS4/PS5 (بهترین قیمت) است. بدین صورت که شما فایل دیتای بازی موردنظر خود را دانلود یا تهیه کرده و آن را از طریق کابل روی کنسول خود می‌ریزید. البته برای اجرای این فایلهای دیتا نیاز به اکانت نیز هست که فروشگاه کارت تک هر دو مورد را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

فایل دیتا بازی پلی استیشن PS4/PS5 (بهترین قیمت)

اگر جزو کاربران کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 سونی هستید، قطعاً می‌دانید که باید برای تجربه آنلاین بازی های خود، آن‌ها را بروز نگه دارید. برای بروز کردن سریعتر بازی ها نیز می‌توانید فایل دیتای آن‌ها را دانلود کرده و سپس آن را به کنسول خود منتقل کنید. کارت تک به منظور رفاه حال شما، امکان تهیه فایل دیتا بازی پلی استیشن PS4/PS5 (بهترین قیمت) را فراهم کرده است. پس از تهیه فایل دیتا می‌توانید آن را روی کنسول پلی استیشن 4 یا پلی استیشن 5 خود ریخته و با استفاده از اکانت قانونی، نسبت به تجربه بازی مدنظر خود اقدام کنید.

لازم به ذکر است که دیتای بازی ها تنها شامل فایل‌های دانلود شده بازی هستند و برای اجرای آن‌ها به اکانت پلی استیشن نیاز دارید. در صورتی که هرگونه سوال یا ابهامی در خصوص فایل دیتا بازی پلی استیشن PS4/PS5 (بهترین قیمت) دارید، می‌توانید از بخش پشتیبانی با ما تماس گرفته تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.