سی دی کی بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

سی دی کی و گیفت بازی Marvel's Guardians of the Galaxy (تحت استیم)

تولیدکننده:Square Enix
مدل کالا: DG-PC-Steam
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
AAAAAAتحویل 1-3 ساعت
عدم موجودی

در جریان کنفرانس E3 2021 کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix)، بازی Marvel's Guardians of the Galaxy به طور رسمی معرفی شد. البته در زمان برگزاری کنفرانس مذکور در خرداد ماه سال جاری، بسیاری از کاربران بازی‌های شرکت اسکوئر انیکس از برنامه‌های آینده این شرکت گلایه داشتند و شاید بتوان گفت که تنها Marvel's Guardians of the Galaxy از موارد مهم این کنفرانس بود. استودیو بازیسازی Eidos-Montréal وظیفه ساخت این بازی را بر عهده دارد و در حال حاضر در دسترس کاربران قرار گرفته است. شما می‌توانید سی دی کی اوریجینال این بازی را از وب سایت کارت تک برای پلتفرم ویندوز تحت استیم خریداری کنید.

سی دی کی بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

درباره‌ بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

همواره بازی‌های ابرقهرمانی که برچسب مارول را نیز بر خود دارند، در صنعت بازی‌های ویدئویی نتوانسته آن طور که باید و شاید موفق عمل کنند. البته اگر بازی‌هایی نظیر Spider Man را از این موضوع فاکتور بگیریم، می‌توانیم به طور دقیق این مسئله را درک کنیم. بازی Marvel's Avengers نیز سال گذشته که ناشر آن نیز اسکوئر انیکس بود، روانه‌ی بازار شد اما نتوانست آن طور که باید و شاید، نظر کاربران و طرفداران عناوین ابرقهرمانی را به خود جلب کند. بازی از مشکلات مختلفی از جمله باگ‌ها و ایرادات فنی در کنار کمبود محتویات رنج می‌برد که تجربه‌ی کاربران را مختل می‌کرد. حال در این وضعیت، رفتن به سوی ساخت یک بازی ابرقهرمانی دیگر که بتواند ضررهای گذشته را جبران کرده و یا حتی از آن به عنوان بهترین بازی‌های سال یاد شود، امری چالش برانگیز خواهد بود.

 اما اکنون ما با بازی Marvel's Guardians of the Galaxy رو به رو هستیم که نشان می‌دهد استودیو Eidos-Montréal باری دیگر قصد دارد با جبران گذشته و درس گرفتن از اشتباهات پیشین، بازی‌ای متفاوت را به دست کاربران برساند. البته ناگفته نماند که Marvel's Guardians of the Galaxy از چند سال پیش در دست ساخت قرار داشته و عنوانی بسیار بزرگ‌تر از اونجرز خواهد بود. شما در بازی Marvel's Guardians of the Galaxy کنترل شخصیت پیتر کوییل یا همان استار لرد را بر عهده خواهید داشت و باید بازی را در حالت سوم شخص دنبال کنید.

داستان و گیم پلی Marvel's Guardians of the Galaxy تحت استیم

همچنین این بازی تنها دارای یک بخش داستانی خواهد بود و شما برای تجربه‌ی این عنوان حتما نیاز به اتصال دائمی اینترنت نخواهید داشت. طبق گفته‌ی سازندگان، آن‌ها تمامی تمرکز خود را برروی ارائه یک بخش داستانی هیجان انگیز و پیچیده گذاشته‌اند تا بتواند کاربران را به خوبی درگیر سازد. با اینکه گروه نگهبانان کهشان یک تیم پنج نفره شامل شخصیت‌های Rocker Racoon ، Groot ، Star Lord ، Drax و Gamora است اما شما تنها کنترل شخصیت استار لرد را خواهید داشت. البته که ماموریت‌های بازی را باید با کمک دیگر شخصیت‌ها و با همکاری یکدیگر به انجام برسانید و هماهنگی شما در بین شخصیت‌ها بسیار مهم است. در واقع کاربر توانایی صدور دستور برای دیگر اعضای گروه را دارد و می‌تواند آن‌ها را در ماموریت‌ها رهبری کند. یکی دیگر از بخش‌های مهم در پیشروی بازی، بخش انتخاب‌های کاربران است که می‌تواند مسیر داستان بازی را تغییر دهد.

نسخه اورجینال Marvel's Guardians of the Galaxy تحت استیم

همواره در کات سین‌ها و یا نقطه‌هایی مهم از داستان، شما در تعامل با شخصیت‌ها و یا اتفاقات مختلف هستید که در این بین دیالوگ‌هایی رد و بدل می‌شوند و شما باید با تحلیل و تفسیر آن‌ها، راه خود را انتخاب کنید. این انتخاب‌ها بسیار تاثیرگذار خواهند بود و ممکن است به پایان‌های مختلفی برای بازی منجر شوند. داستان بازی نیز از نقطه‌ای آغاز می‌شود که گروه نگهبانان کهکشان در حال مرور خاطرات گذشته‌ی خود در جنگی ناگوار هستند که در دوازده سال پیش اتفاق افتاده اما همواره تاثیرات آن بر این شخصیت‌ها ماندگار بوده است. آن‌ها در حال انجام ماموریتی در یک بخش ممنوعه از کهکشان هستند که برای مدت زیادی متروکه بوده و متوجه م‌یشوند که اتفاقات خطرناک به طور متوالی در حال رخ دادن است و آن‌ها باید با تلاش خود به این وضعیت رسیدگی کنند.

به نظر می‌رسد که کاربران در بخش مبارزات بازی Marvel's Guardians of the Galaxy از آزادی عمل بسیار خوبی برخوردار هستند و می‌توانند با سلاح‌های مختلفی یا به طور ترکیبی و با استفاده از جت پک به نبرد با دشمنان بروند. بازی Marvel's Guardians of the Galaxy در تاریخ 4 آبان ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و رایانه‌های شخصی (ویندوز) عرضه شده و شما می‌توانید سی دی کی اوریجینال Marvel's Guardians of the Galaxy تحت استیم را با قیمتی مناسب و ارزان از وب سایت کارت تک تهیه نمایید.

مشخصات
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول Marvel's Guardians of the Galaxy
تاریخ انتشار
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض چند زبانه
سی دی کی بازی Marvel's Guardians of the Galaxy

سی دی کی و گیفت بازی Marvel's Guardians of the Galaxy (تحت استیم)

کپچا
بازگشت