لایسنس آفیس 2016 پرو پلاس Bind

لایسنس آفیس 2016 پرو پلاس Bind

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWO-Office
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
1,230,000 تومان

کار اداری یکی از کارهای روزمره بسیاری از افراد است. اگر خودتان یک کسب و کار کوچک دارید، در خانه کار می‌کنید یا به عنوان یک کارمند شرکت خصوصی، برای نرم افزار اداری با کیفیت بالا ارزش قائل هستید، خرید لایسنس آفیس 2016 پرو پلاس Bind ایده خوبی است.

با خرید آفیس در درجه اول این واقعیت مشخص می‌شود که این نسخه شامل تعداد زیادی برنامه کاربردی است. می‌توانید با توجه به نیاز خود از برنامه‌های مختلف Office 2016 جهت انجام کارهای اداری استفاده کنید. بسته آفیس 2016 Professional شامل برنامه های وورد (Word)، اکسل (Excel)، پاور پوینت (Powerpoint)، اوت لوک (Outlook) و ... است.

به عنوان مثال، برنامه Word بسیار محبوب است. می توانید از آن برای پیش نویس نامه‌ها و بسیاری از اسناد دیگر استفاده کنید. برای ورود ساده داده‌های شرکت خود، توصیه می‌شود از Excel استفاده کنید. با این حال، اگر با مجموعه داده های گسترده کار می‌کنید، می‌توانید از برنامه پایگاه داده Access نیز استفاده کنید. با استفاده از پاورپوینت می‌توانید ارائه های جذابی طراحی کنید و با Outlook می توانید ترافیک ایمیل خود را بسیار کارآمد سازماندهی کنید.

 

خرید آفیس 2016 پرو Bind

اگر می‌خواهید Office 2016 Professional را تهیه کنید، می توانید به بهترین نوع لایسنس آن یعنی نسخه Bind آفیس 2016 را از فروشگاه کارت تک خریداری کنید. تمامی لایسنس ها اورجینال و قانونی هستند و ما علاوه بر ضمانت سلامت آنها، قیمت آن را نیز تضمین می‌کنیم.

بعد از خرید لایسنس آفیس 2016 نسخه Professional از فروشگاه، یک کد دیجیتال 25 رقمی برای شما پیامک می‌شود. برای فعال سازی نسخه اورجینال آفیس 2016 فقط کافیست وارد حساب مایکروسافت خود شوید، سپس دیجیتال کد دریافت شده از فروشگاه کارت تک را وارد و فعال کنید. این نسخه Binding و گرانترین نسخه می‌باشد که مستقیم در اکانت مایکروسافت شما فعال می‌شود. به همین دلیل شما می‌توانید در هرکجا و در هر دستگاهی به مجموعه برنامه‌های کاربردی مایکروسافت آفیس دسترسی داشته باشید. لایسنس از نوع Bind هیچوقت منقضی و پاک نمی‌شود و دائمی می‌باشد. به این نوع لایسنس اصطلاحا Retail گفته می‌شود.

 

برای مقایسه و دریافت اطلاعات بیشتر به لیست قیمت لایسنس آفیس مراجعه کنید.

لایسنس آفیس 2016 پرو پلاس Bind

لایسنس آفیس 2016 پرو پلاس Bind

کپچا
بازگشت