شارژ استیم روسیه به مقدار دلخواه

شارژ استیم روسیه به مقدار دلخواه

تولیدکننده:Steam
مدل کالا: DR-SW-RU-Top-up
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
922 تومان
  • 500تخفیف910 تومان
  • 750تخفیف900 تومان
  • 1000تخفیف895 تومان
  • 1500تخفیف890 تومان

شارژ استیم روسیه به مقدار دلخواه

برای خرید مستقیم محصولات استیم، نیاز به خرید استیم والت و شارژ اکانت خود خواهید داشت. درا ین بخش ما محصولی با عنوان شارژ استیم والت روسیه قرار داده‌ایم و شما می‌توانید توسط آن هر مقدار روبلی که نیاز دارید انتخاب و خریداری کنید. خرید روبل استیم روسیه به مقدار دلخواه باعث می‌شود شما به همان اندازه مورد نیازتان روبل خریداری کنید و از هزینه های اضافی جلوگیری می‌شود.

 

نحوه شارژ استیم والت روسیه به مقدار دلخواه

در این روش نیازی به پسورد اکانت شما نیست و روبل خریداری شده به صورت مستقیم از طریق نام کاربری به اکانت استیم شما منتقل خواهد شد. پس دقت کنید در فیلد قرار داده شده نام کاربری اکانت استیم خود را وارد کنید تا فروشگاه مقدار روبل (Ruble) مورد نیاز شما را مستقیما با استفاده از Username قرار داده شده به اکانت شما ارسال کند.

 

توجه: نام کاربری یا Username اکانت شما، همان نامی است که موقع ورود به برنامه استیم در اولین کادر وارد می‌کنید. در صورتی که نام کاربری اکانت استیم خود را به صورت اشتباه وارد نمایید حساب شما شارژ نمی‌شود و فروشگاه هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد. لطفا در صحیح وارد کردن نام کاربری اکانت استیم خود دقت فرمایید.

توجه: این روش فقط بر روی اکانت‌هایی که Region روسیه هستند قابل استفاده می‌باشد. در صورتی که کیف پول استیم شما فعال است و بر روی ریجن دیگری به جز روسیه قرار دارد،  شما نمی‌توانید از این محصول استفاده کنید.

توجه: اگر اکانت شما جدید است و ریجن اکانت بر روی روسیه تنظیم نشده باشد، مقدار دریافتی به دلار تبدیل خواهد شد و اکانت شما با روبل شارژ نمی شود.

برای مشاهده قیمت نهایی، تعداد روبل مورد نظر خود را در قسمت تعداد کالا اضافه کنید و بر روی خرید کلیک کنید. مبلغ نهایی در قسمت سبد خرید قابل نمایش خواهد بود.

 

شارژ استیم روسیه به مقدار دلخواه

شارژ استیم روسیه به مقدار دلخواه

کپچا
بازگشت