کد بازی Resident evil 4

کد بازی Resident evil 4 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

تولیدکننده:Capcom
مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

چند روزی است که از انتشار رسمی بازی Resident Evil 4 Remake میگذرد، عنوانی که قرار است یک ریمیک کامل و بی نقص باشد و با ایجاد برخی از تغییرات بسیار ریز اما به شدت ظریف، بخش داستانی را آماده رونمایی برای طرفداران این بازی در سال 2023 کند. شما میتوانید سی دی کی اورجینال بازی Resident Evil 4 Remake را از وب سایت کارت تک برای پلتفرم رایانه های شخصی خریداری کنید. همچنین دیسک اورجینال و استوک بازی در کنار اکانت های ظرفیتی آن، برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس وان ایکس و اس در دسترس قرار دارد.

 

بازی Resident Evil 4 Remake

همواره در سراسر جهان، سری بازی رزیدنت اویل یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین فرانچایز های موجود در سبک بازی های ترسناک بوده که از همان ابتدا، با خطوط داستانی مهیج، کاراکتر های عمیق با ویژگی هایی که هر گیمری را به خصوص در سنین کودکی عاشق خود میکنند در کنار گیم پلی اکشن و ترسناک، باعث شده تا در همین لحظه کنونی نیز، نسخه های مختلف آن در سراسر جهان توسط طرفداران خریداری شوند و روز به روز به تعداد این طرفداران، افزوده میشود. سری بازی Resident Evil فراز و فرود های مختلفی داشته، بازی در زمان انتشار پنج نسخه اول خود در شرایط بسیار خوبی قرار داشت به طوری که روز به روز میزان فروش آن افزایش پیدا میکرد، اما در زمانی که نسخه ششم آن و یکی دو نسخه فرعی از آن توسط کپکام، سازنده کارکشته این اثر منتشر شد، رفته رفته برخی از پسرفت های این مجموعه به چشم دیده شد. دیگر گیم پلی بازی نمی توانست چیز جدیدی به مخاطب ارائه دهد و در کنار آن، حتی پتانسیل بالای شخصیت های بازی و ماجراهای داستانی که میشد از آن ها استفاده کرد، به خوبی به کار گرفته نمیشد. در همین راستا، کپکام نسخه هفتم بازی را زمانی منتشر کرد که تغییرات بنیادی در این فرانچایز به کار گرفت که از مهم ترین آن ها میتوان به تغییر زاویه دوربین بازی به زاویه اول شخص و کاهش شدید بخش های اکشن و تعقیب و گریز های شبیه به بازی های جهان باز اشاره کرد. با این تغییرات بنیادی، طرفداران قدیمی این سری دوباره آن اثری که سال های گذشته روز و شب خودشان را آن میگذراندند، پیدا کردند و بازیکنان جدید نیز برای خرید نسخه های هفتم و هشتم بازی که به نام ویلیج منتشر شد، صف آرایی کردند و میتوان گفت که سری بازی Resident Evil به دوران اوج خود بازگشت. اما اگر کمی قبل تر بیاییم، شاید پرسیدن این سئوال درست باشد که نقطه اوج ابتدایی این سری از کجا آغاز شد که موفقیت های جهانی پی در پی این سری را به دنبال داشت. بدون شک، پس از بررسی های بیشتر، به یک جواب میرسید و آن هم بازی Resident Evil 4 است. یکی از بهترین بازی های ترسناک منتشر شده در دو دهه اخیر و شاید بهترین عنوان عرضه شده در این مجموعه که سالیان سال، مهمان خانه گیمران مختلفی بود به طوری که در تمامی جهان و حتی ایران، یکی از محبوب ترین بازی ها و شناسنده اصلی کپکام و این فرانچایز به همگان بود. عنوانی که ایده داستانی ناب آن به همراه کاراکترهایی دوست داشتنی با شخصیت پردازی های عمیق در کنار بخش مبارزه هیجان انگیز که هر لحظه لرزه به دل کاربر می انداخت با مینی گیم هایی که نمیشد از آن ها صرف نظر کرد، باعث شد تا سری بازی رزیدنت اویل چند پله در سطج جهانی بالاتر برود.

اما پس از تمامی این ها، در چندین سال اخیر کپکام تصمیم به بازسازی و یا انتشار نسخه های ریمستر نسخه های قبلی این مجموعه گرفته که از موفق ترین آن ها میتوان به ریمیک نسخه های دوم و سوم این بازی اشاره کرد که توانستند موفقیت های جدیدی را برای سازندگان خود به ارمغان بیاورند و تغییرات بنیادی را به مخاطبان ارائه دهند. در واقع، به نظر میرسد که کپکام با گذشته موفقی که داشته، به خوبی توانسته خود را در بازسازی و انتشار نسخه های ریمیک تقویت کند و یک الگوی جهانی برای استودیو ها و شرکت هایی باشند که قصد دارند بازی های گذشته خود را در فرمتی تازه، به گیمران سال 2023 ارائه دهند به طوری که هم گیمران قدیمی راضی باشند و هم گیمران جدید. اما این بار، شاید بتوان موفق ترین ریمیک سری بازی رزیدنت اویل را تجربه کرد که تنها چند روزی است به طور رسمی در دسترس قرار گرفته و Resident Evil 4 Remake نام دارد.

کد بازی Resident Evil 4 Remake حالا پس از هجده سال و از سال 2005، دوباره مهمان خانه های بازیکنان جدید و افرادی شده که در هنگام عرضه این بازی، در سنین نوجوانی بودند و حالا به بزرگ سالانی تبدیل شده اند که هنوز میتوانند از همان خط داستانی مهیج بدون تغییراتی که به تجربه و خاطره آن ها صدمه بزند، در کنار گرافیکی فوق العاده که حالا تغییرات زیادی به خود دیده، لذت ببرند. کد بازی Resident Evil 4 Remake دقیقا همان چیزی است که طرفداران قدیمی از یک ریمیک انتظار دارند و از سویی دیگر، اثری است که میتوان حتی به بازیکنان تازه که اکنون نوجوان هستند، پیشنهاد کرد و از لذت بردن آن ها از یک بازی ترسناک سوم شخص، لذت برد. در واقع، نکته اصلی موفقیت سی دی کی بازی Resident Evil 4 Remake در همین جمله نهفته است، عرضه یک نسخه بازسازی شده کامل که هم برای طرفداران قدیمی شاهکار است و هم برای بازیکنان جدید که حفظ این الگو، برای هر سازنده ای میتواند چالش برانگیز باشد. شما تمامی خاطرات خود را میتوانید در قالب و فرمتی جدید که به شدت چشم نواز خواهد بود، تجربه کنید و کار سازندگان بازی را تحسین کنید. افتتاحیه ی بازی دقیقا همانند نسخه کلاسیک بازی است، لیان به عنوان کاراکتری که سر نخ های کنجکاوی خود را در یک روستا در اسپانیا پیدا کرده، وارد ماجراجویی ترسناک و خطرناکی میشود که بیرون آمدن از آن چالشی بزرگ خواهد بود که مهارت های بازیکنان را طلب میکند. شما به روستایی وارد میشوید که میتواند همان دلهره های قدیمی نسخه سال 2005 را به وجودتان منتقل کند، قدم زدن برروی برگ های پاییزی، قرار گیری در محیطی با اتمسفر سنگین و مرده که به نظر میرسد هر لحظه خطری وحشتناک جلوی پایتان سبز میشود آن هم در منطقه ای که همه چیز به خودی خود مشکوک است. اما این بار، تمامی این ها را با نورپردازی چشم نواز، گرافیکی 4K و سایه زنی هایی بی نظیر تجربه خواهید کرد که حس و حالی واقع گرایانه را به فرد منتقل میکند. همانند قدیم در پی یافتن نشانه ای برای پیدا کردن هدف خود، به چند سر نخ میرسید، راهی مشخص شده را دنبال میکنید و به کلبه ای میرسید که خطر از سر و روی آن میبارد اما باید برای رسیدن به جواب، به آن ورود کنید. گشت و گذار در اتاق های کلبه، مواجه شدن با مواردی عجیب تر و سپس رو به رو شدن با اولین دشمن که در واقع پیرمردی روستایی است که البته لیان آن را در حالتی نیمه مرده و زامبی مانند یافت میکند که قصد جان وی را دارد. داستان کد بازی Resident Evil 4 Remake حالا ظرافت های بیشتری نسبت به نسخه کلاسیک بازی دارد زیرا به منظور ارتباط گیری بهتر بازیکنان تازه، بخش هایی از آن حالا از بهینه سازی بهتری از لحاظ روایی برخوردار شده اند و این موضوع خود را در برخی از کات سین های بازی به خوبی نشان میدهد. کلیت بخش داستانی نیز، در چهارچوبی قرار میگیرد که در آن، انگلی خطرناک توسط یک فرقه مذهبی به شدت رادیکال که توسط رهبر بی رحم آن کنترل میشود، مردمان روستایی را به موجوداتی شبیه به زامبی تبدیل کرده که هر غریبه را سلاخی خواهند کرد و به خودشان نیز حتی رحم نمیکنند. رویارویی با آن و از بین بردنشان، چالش های هیجان انگیزی خواهد بود که دیر یا زود باید با آن رو به شوید و سپس، مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارید.

اما در ادامه، گیم پلی سی دی کی بازی Resident Evil 4 Remake یکی دیگر از بخش های قابل دفاع آن است که میتواند همچنان، یکی از بهترین بازی های موجود در صنعت بازی های ویدئویی باشد. گیم پلی ای روان، با برخی از المان های تازه که از مهم ترین آن ها میتوان به چاقوی لیان اشاره کرد. حالا این چاقو، کاربرد های بسیار زیادی داشته که از بریدن گردن دشمنان از پشت تا زدن ضربه نهایی و حتی پرتاب شدن از راه دور، میتوان از آن استفاده کرد و امکان ارتقاء و شخصی سازی آن نیز، باعث میشود تا شما به خوبی برروی آن در مراحل بعدی بازی حساب کنید. البته ارتقاء این امکان، یک سلیقه فردی است و ممکن است فرصت ها و امتیازات خود را برای این امر به کار نگیرید و به ارتقاء سایر بخش ها که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند بپردازید و به طور کلی، کپکام آزادی عمل قابل توجه ای را در اختیار کاربران گذاشته است. اینونتوری و یا کیف همراه لیان، یکی از مهم ترین بخش های گیم پلی است که میتواند آیتم های شما را حمل کرده و مدیریت آن، کاری است که نباید از آن غافل شد. از پیدا کردن نقشه ها و آیتم های ارزشمند و قابل خرید و فروش گرفته تا مهمات و اسلحه های مختلف، در این کیف نگه داری میشوند که گاهی باید بین چند آیتم ارزشمند که جایگاه نگه داری آن ها در کیف مذکور محدود است، انتخاب خود را نهایی کرده و راه خود ادامه داده که این نیز به همان مدیریت منابع شما برمیگردد. اما از این ها گذشته، گیم پلی سی دی کی بازی Resident Evil 4 Remake برای یک گیمر سال 2023، یک اثر با المان های متنوع و هیجان انگیز است که بخش های مختلف آن هریک به سهم خود، شما را به هیچ وجه خسته نخواهند کرد. از تعقیب و گریز های پی در پی با دشمنان در محیط های متنوع و تاریخی گرفته تا حل پازل های چالش برانگیز به همراه اشلی، شخصیت همراه لیان و مینی گیم های جذاب تا رو به رو شدن با باس فایت هایی که از لحاظ طراحی هنری و فنی، حرفی برای گفتن نمیگذارند باعث میشوند تا شما کار سازندگان بازی Resident Evil 4 Remake را تحسین کنید. کات سین ها از سویی دیگر یکی از بخش های مهم سی دی کی بازی Resident Evil 4 Remake هستند که به عنوان یک اثر داستانی، اطلاعات قابل توجه ای را در دسترس مخاطب میگذارند و دیالوگ نویسی های بین شخصیت های مختلف در کنار صداگذاری عالی شخصیت ها، باعث میشود تا شما به خوبی در داستان دیسک بازی Resident Evil 4 Remake غرق شوید. کد بازی Resident Evil 4 Remake از حیث داستان و گیم پلی، همان عنوانی است که نباید برای تجربه آن صبر کرد، به خصوص در زمانی که حالا با گرافیکی فوق العاده در نسل نهم بازی های ویدئویی، با کیفیتی بی نظیر در دسترس قرار گرفته و گیمران جدید و قدیمی را فرا میخواند که ماجراجویی لیان باری دیگر فرا رسیده است.

 

بازی Resident Evil 4 Remake برای کامپیوتر

بازی Resident Evil 4 Remake برای پلتفرم رایانه های شخصی در وب سایت کار تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی برای خرید موجود است و شما میتوانید پس از انتخاب ریجن و لانچر مد نظر خود، کد اورجینال بازی را از بخش پشتیبانی وب سایت دریافت کنید. همچنین از حیث بهینه سازی بازی برروی کامپیوتر، خبری از باگ های آزاردهنده و افت فریم های پی در پی نخواهد بود و شرکت کپکام یکی از بهترین بهینه سازی خود را در Resident Evil 4 Remake برای کامپیوتر اجرایی کرده است. کد بازی Resident Evil 4 Remake برروی کامپیوتر یکی از بهترین بازی های ترسناکی است که میتوانید تجربه کنید و نباید برای آن خرید آن تعلل کنید، چرا که یکی از بهترین آثار داستانی و ترسناک دو دهه گذشته را که حالا در قالب نسخه ای بازسازی شده منتشر شده را از دست خواهید داد. از داستانی مهیج و درگیرکننده با فرقه ای مذهبی و متعصب گرفته تا رویارویی با مردمانی انگل زده و موجوداتی ترسناک و به شدت خطرناک در کنار باس فایت های قدرتمند که هریک استراتژی خود را برای نابود شدن میطلبند، از مهم ترین ویژگی های این عنوان هستند که نباید از آن ها غافل شد.

 

بازی Resident Evil 4 Remake برای پلی استیشن

بازی Resident Evil 4 Remake برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در قالب دیسک استوک و پلمپ بازی در دسترس است و بعد از انتخاب ریجن دیسک بازی خود، میتوانید آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین نسخه دیجیتالی بازی و اکانت های اورجینال آن در قالب ظرفیت های اول آفلاین، دوم آنلاین و آفلاین و سوم تماما آنلاین برای خرید در دسترس هستند که در حالتی به صرفه تر، میتوانند برروی اکانت رسمی شما برروی پلی استیشن نصب شده و سپس کاربر برای انتقال دیتای بازی به کنسول اقدام کند. از حیث ویژگی های بصری، دیسک بازی Resident Evil 4 Remake عنوانی است که حالا بیشتری تغییرات خود را در این بخش متحمل شده است. حالا بافت های 4K بازی سبب شده تا با گرافیکی بی نظیر به خصوص برروی کنسول های نسل نهمی رو به رو باشیم که میتوان کار سازندگان آن در شرکت کپکام را تحسین کرد. همچین نورپردازی های بی نظیر در محیط های مختلف، تنوعی محیطی از روستای معروف در اسپانیا گرفته تا کاخ های فرقه مذهبی بازی در کنار سایه زنی ها، تنوع ظاهری و فنی دشمنان در کنار طراحی های هنری که جلوه هاصی به بازی میدهند را میتوان از پیشرفت های گرافیکی این اثر نام برد. دیسک بازی Resident Evil 4 Remake در حال حاضر برای کنسول های پلی استیشن برای خرید موجود است.

 

بازی Resident Evil 4 Remake برای ایکس باکس

بازی Resident Evil 4 Remake برای ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز در قالب دیسک استوک و پلمپ بازی در دسترس است و شما میتوانید پس از خریداری نسخه مدنظر، آن را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین نسخه دیجیتالی و اکانت های ظرفیتی آن نیز در قالب ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین در دسترس هستند که میتوانید بنا به انتخاب خود، ظرفیت مدنظر خود را خریداری کرده و از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت ایکس باکس خود بهره مند شوید. بدون تردید، درکنار تمامی ویژگی های مثبت هر بازی، بخش موسیقی و صداگذاری آن از مواردی است که باید به خوبی به آن دقت کرد. صداگذاری و موسیقی هایی با کیفیت بالا، مهم ترین عنصر در انتقال حس و حال بازی به کاربر را دارند که دیسک بازی Resident Evil 4 Remake در این زمینه به شدت موفق است. همان ساندترک های کلاسیک بازی حالا با کیفیتی بی نظیر که جلوه صوتی سه بعدی محسوب میشود، در نسخه ریمیک بازی گنجانده شده که سبب میشود کاربر صدا را با کیفیت بی نظیری دریافت کند. همچنین در کنار دوبله شخصیت های بازی که از ظرافت خاصی برخوردار هستند، صداگذاری موارد مختلف مانند افکت های صوتی دشمنان، موارد محیطی، اسلحه ها، شلیک ها، افنجار ها و سر و صدای باس فایت ها و دشمنان در زمانی که در محیط های نزدیک شما هستند به خصوص در زمانی که شما در حال استفاده از روش های مخفی کاری برای پیشروی در بازی هستید، مواردی است که سبب شده از حیث صوتی، اکانت بازی Resident Evil 4 Remake در وضعیتی فوق العاده قرار بگیرد که نباید برای خرید آن تردید داشت. بازی Resident Evil 4 Remake همان عنوانی است که میتوانید برروی کنسول خود از تجربه آن لذت ببرید.

مشخصات
ناشر Capcom
ژانر Action
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال Resident evil 4
تاریخ انتشار 28 October 2022
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
کد بازی Resident evil 4

کد بازی Resident evil 4 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت