کد بازی Resident Evil 7

کد بازی Resident Evil 7 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بازی Resident Evil 7 Biohazard عنوانی در سبک آثار ترسناک و تلاش برای بقا اول شخص است که به عنوان یکی از نسخه‌های مجموعه ی مشهور رزیدنت اویل، این قول را به شما خواهد داد که از تجربه‌ی لحظه به لحظه ی آن پشیمان نخواهید شد و با یک اثر ترسناک و دلهره آور واقعی طرف هستید. همانند گذشته، وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی بر عهده‌ی شرکت کپکام بوده و آن را در سال 2017 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه کرده است. برای خرید دیسک بازی Resident Evil 7 Biohazard برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سریز و سی دی کی اوریجنال آن برای کاپیوتر،از انتهای صفحه‌ی بازی در سایت کارت تک، اقدام کنید.

 

درباره‌ی بازی Resident Evil 7 Biohazard

از گذشته تا کنون، کمتر کسی است که به بازی‌های ترسناک و حتی اکشن تلاش برای بقا فکر کند و نام سری Resident Evil به ذهنش خطور نکند، مجموعه‌ای که برای اولین بار با کارگردانی فوق العاده شینجی میکامی و سازندگان خوش ذوق‌اش در استودیو کپکام، توانست اثری ترسناک با داستانی بی‌نظیر به همراه شخصیت‌های دوست داشتنی را به کاربران ارائه دهد. رفته رفته با موفقیت‌های این بازی، روند ساخت نسخه‌های بعدی آن در شرکت کپکام آغاز گردید به طوری که ما در نسخه‌ی چهارم بازی، با یک شاهکار بی نقص رو به رو بودیم که هنوز هم طرفداران زیادی داشته و برای کنسول‌های جدیدتر هم عرضه شده است. اما شاید با انتشار نسخه‌ی ششم آن و حتی با حضور شخصیت‌های دوست داشتنی این مجموعه مانند لیون و آیدا، این بازی نتوانست به ریشه‌های سری رزیدنت اویل وفادار باشد و بازی بیشتر به سمت یک اثر اکشن رفته بود که تنها کاربران به زامبی کشی می‌پرداختند. اما بعد از تمامی این‌ها و استراحت قابل توجه کپکام، کد بازی Resident Evil 7 Biohazard در دسترس قرار گرفت که در واقع، برگشت بزرگی محسوب می‌شود به هویت اصلی این مجموعه و همه‌ی آن چیزی که ما از یک بازی ترسناک و تلاش برای بقا انتظار داریم.

داستان بازی پلی استیشن Resident Evil 7 Biohazard

 

داستان بازی Resident Evil 7 Biohazard بسیار دلهره آور و مانند بسیاری از فیلم‌های سینمایی ترسناک نظیر سری کانجورینگ آغاز می‌شود، کنترل شخصیتی با نام ایتن را در دست داریم که به دنبال همسر مفقود شده‌ی خود یعنی میا می‌گردد و با سختی و یافتن آدرسی جدید، قصد دارد تا به آن مکان سفر کند. جهان بازی از همان ابتدا تمامی کاربران را میخکوب می‌کند و اتمسفری ترسناک و سنگین، آسمانی زرد و آلوده و محیط‌های روستانی متروکه، همگی دست به دست هم می‌دهند که آدرنالین خون شما بیش از پیش به جوش بیاید. اما ایتن برای پیدا کردن میا از هیچ تلاشی دست بردار نیست و برای همین، در پی رفتن به آدرس پیدا شده به خانه‌ی خانواده‌ی بیکر می‌رسد که اگر برای اولین بار آن را نگاه کنید، به درستی متواجه خواهید شد که با چه اتفاقاتی طرف هستید. نکته‌ی قابل توجه این است که این خانه در نظر اول شاید معمولی یا حتی کوچک به نظر برسد اما وقتی ساعاتی را به خوبی در آن ماجراجویی کنید البته اگر بتوانید جان سالم به در ببرید، متوجه خواهید شد که این خانه به طرز عجیبی بزرگ‌تر، طویل‌تر و پر رمز و رازتر می‌شود که خارج شدن از آن به این سادگی‌ها نیست. تمامی این‌ها کافی خواهد بود برای افتتاحیه‌ی یک بازی ترسناک بی نظیر با شخصیت‌هایی که هر لحظه مرموز‌تر و خطرناک‌تر می‌شوند. حضور خانواده‌ی بیکر در این بازی هسته اصلی المان ترسناک بودن آن محسوب می‌شود و از همان آشنایی اولیه متوجه خواهید شد که نمی‌توانید به راحتی با آنان مراعات کنید. خانه ی بیکرها در کد بازی Resident Evil 7 Biohazard واقعا شبیه به جهنم ترسناک و مکانی آلوده و تهوع آور است که سوسک‌ها و میکروب‌ها در آن جولان داده، بوی بد غذاهای فاسد و دورریختنی که بیکرها آنها را ولع می‌خورند و دوست دارند که شما هم از آن‌ها بخورید در کنار در و پنجره‌های پوسیده، قدیمی و رنگ و رو رفته، اتمسفر سنگین و عجیبی را برای شما خلق می‌کند. بیکرها متشکل از یک پیرزن، یک همسر خانواده که امیدوارم بتوانید از دست او جان سالم به در ببرید، مرد خانواده و فرزند جوان آن‌ها است که هر یک به طرز عجیبی می‌توانند شخصیت اصلی یک بازی ترسناک باشند و حالا همگی کنار هم جمع شده‌اند تا نگذارند یک آب خوش از گلویتان پایین روند. ماجراجویی شما در این خانه به زودی آغاز می‌شود آن هم بدون هیچ اسلحه و یا وسیله ی دفاعی خاصی بلکه باید از کمترین چیز ها و اکثر با استفاده از مخفی کاری و تعقیب و گریز، جان خود را نجات داده و در گوشه و کنار این خانه به دنبال سر نخ هایی باشید. در واقع ایتن در این جا با اهداف دیگری رو به رو می‌شود که این مسئله در کنار کنجکاوی‌های شخصی وی و اینکه چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است، باعث می‌شود که او به دنبال جمع آوری اطلاعات بیشتری باشد و افراد به قتل رسیده در این خانه، یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی هستند که شما با آن‌ها رو به رو میشوید. البته سی دی کی بازی Resident Evil 7 Biohazard از مسیر اصلی خود منحرف نشده بلکه پیدا کردن میا نیز هدف ایتن باقی می‌ماند که به طرز عجیبی با سرنوشت خانواده بیکر گره خورده است و باید حتما خودتان جزئیات این ماجرا را کشف کنید.

کد بازی Resident Evil 7

 

گیم پلی Resident Evil 7 Biohazard در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5

 

همان طور که گفته شد، جهان بازی در این خانه به محیط‌های بسته و متروکه، اتاق‌های ترسناک و راه روهای دلهره‌آور محدود شده که حتی قدم زدن در آن‌ها نیز و صدایی که تولید می‌شود، مو بر تن هر انسانی سیخ می‌کند. کد بازی Resident Evil 7 Biohazard حالا از زوایه‌ی دوربین اول شخص دنبال می‌شود و این تفاوت بزرگی نسبت به نسخه‌های قبلی است که بر خلاف نظر برخی از طرفداران قدیمی، توانسته به خوبی جای خود را در این نسخه پیدا کند و تازه ترسناک بودن بازی را هم بیش از پیش افزایش دهد. گان پلی بازی در پلی استیشن 4 و پلی اسیتشن اما مانند دو نسخه‌ی قبلی نیست و اگر سلاحی هم به سختی پیدا کنید، یافتن مهمات آن کار چالش برانگیزتری خواهد بود و این‌ها انتخاب درجه‌ی سختی بازی مشخص می‌کند. گیم پلی بازی به طوری طراحی شده که هدف گیری مانند بازی‌های شوتر نخواهد بود بلکه با احتساب استرس شخصیت اصلی و اتمسفر تاریکی که خانه دارد، به احتمال زیاد در مواجه با دشمنان شاهد خطا رفتن تیر خود خواهید بود و باید به خوبی همین چند تا مهمات را هم مدیریت کنید. بدیهی است که در نتیجه دست به فرار خواهید زد چرا که اعضای این خانه، به این زودی‌ها نابود نمی‌شوند بلکه برخورد گلوله به اندام‌هایشان قدرت بیشتری به آن ها اضافه کرده و بعد از چند لحظه افتادن بر زمین و مهیا شدن فرصتی برای فرار شما و مخفی شدن در گوشه و کناری، دوباره از جا بلند شده و با عصبانیت بیشتر و گفتن دیالوگ‌هایی واقعا ترسناک، به دنبال شما خواهند گشت. به لطف دوربین اول شخص کد بازی Resident Evil 7 Biohazard و اتمسفر سنگین و خفقان آور، واقع حس خواهید کرد که در یک خانه گیر افتاده و چندین دیوانه‌ی خطرناک در حال یافتن شما هستند و صدای پای آنها که حتی گاها با مهربانی شما را از دور صدا می‌زنند و دلهره‌ای نو بر تن شما می‌افتد، پکیج ترسناک کد بازی Resident Evil 7 Biohazard را تکمیل می‌کنند.

سی دی کی بازی Resident Evil 7 Biohazard به دو بخش کلی تقسیم شده و بخش اول آن حضور در خانه بیکرها را شامل می‌شود و بعد از آن، به مراحل دیگری رجوع خواهید کرد که در این قسمت بازی با المان‌های اکشن بیشتر در آمیخته و شاهد یافتن سلاح‌هایی نظیر شاتگان خواهید بود که مهمات آن به طرز قابل توجه‌ای در محیط یافت می‌شود و باید بیشتر آن‌ها را در سر موجوداتی عجیب و غریب با طراحی های تازه خالی کنید که به نظر می‌رسد در نتیجه‌ی یک سری آزمایشات خطرناک بیولوژیکی خلق شده‌اند که باز به ریشه‌های قبلی سری بازی رزیدنت اویل و پیدایش ویروس زامبی بازمی‌گردند. دیسک بازی Resident Evil 7 Biohazard از حیث پایان بندی نیز شما را شگفت زده خواهد کرد و بدون شک، از تجربه‌ی آن لذت خواهید برد.

جلوه‌های بصری و طراحی‌های هنری:

کد بازی Resident Evil 7 Biohazard را نمی‌توان یک شاهکار گرافیکی بی نقص معرفی کرد، اما کاملا در حد و اندازه‌ی بسیاری از بازی‌های نسل هشتمی ساخته شده که نمی‌توان عیب‌های زیادی از آن گرفت مگر برخی بافت‌های کم کیفیت که البته خیلی درخور توجه نیستند و بیشتر مواقع شما در حال نجات جان خود هستید و نمی‌توانند اذیت کننده ظاهر شوند. با این حال، طراحی نور و سایه زنی‌ها در کنار طراحی خانه‌ای بزرگ و پر جزئیات به همراه طراحی‌های فوق العاده چهره دشمنان و فیزیک واقعی قدم زدن، پرت کردن اشیاء یا تبری از راه دور و حتی در دست گرفتن اسلحه‌ای، به شدت واقع گرایانه ساخته شده‌اند و شبیه به هیچ از بازی‌های ترسناک اول شخص نیستند. طراحی‌های هنری محیط‌های بازی نیز به شدت ترسناک و دلهره آور طراحی شده به طوری که اتمسفر سنگین آن گاهی شما را مجبور می‌کند که بازی را متوقف کرده و خداروشکر کنید که به طور واقعی در خانه بیکرها حضور ندارید و بعد از استراحتی، دوباره به جهان خفقان آور آن بازگردید.

 

موسیقی و صداگذاری:

موسیقی سی دی کی بازی Resident Evil 7 Biohazard در PS4 و PS5 همگام با محیط‌هایی که در آن حضور پیدا می‌کنید قدم بر می‌دارد و بخش‌هایی هم با سکوت کامل خود، می‌توانند به طور واقعی حس ترس را به کاربر منتقل کنند اما چیزی که این اثر را بیش از پیش به یک شاهکار ترسناک تبدیل می‌کند صداگذاری‌های آن است. از صداپیشگی موفق شخصیت‌های بازی که بگذریم، به جزئیات صدای باز و بسته شدن در و پنجره‌ها، برداشتن حتی یک قدم برروی زمین چوبی خانه و حتی قدم زدن شخصیتی بیگانه بر سقف درحالی که در طبقه پایین هستند و صدای شلیک اسلحه‌ها و در آخر صدای پویای محیط خانه، همگی باعث می‌شوند که گوش‌های خود را حسابی تیز کرده و به تک تک صدایی که می‌شنوید گوش داده بلکه نکته‌ای جدیدی استخراج کنید. کد بازی Resident Evil 7 Biohazard به عنوان یک نسخه‌ی جدید در این مجموعه، می‌تواند با حذف بسیاری از اکشن‌های دو نسخه‌ی قبلی که کاملا نامرتبط با این مجموعه بودند و افزایش حس ترس و ارائه‌ی بخش داستانی بی‌نظیر، تا مدت‌ها در ذهن شما ماندگار شود.

کد بازی Resident Evil 7

 

بازی Resident Evil 7 Biohazard برای کامپیوتر

بازی Resident Evil 7 Biohazard برای پلتفرم رایانه های شخصی در وب سایت کارت تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی در دسترس خواهد بود. شما میتوانید لانچر و ریجن مدنظر خود را انتخاب کرده و بازی را خریداری کنید که در کمترین زمان ممکن، کد بازی برای شما ارسال میشود. همچنین از لحاظ فنی، بازی Resident Evil 7 Biohazard در دسته یکی از موفق ترین بازی ها در زمینه مذکور قرار میگیرد و شما شاهد باگ های آزاردهنده، افت فریم های پی در پی و یا دیر لود شدن بافت ها و مواردی از این دست نخواهید بود و ضربه ای به تجربه کلی کاربر وارد نخواهد کرد. از طرفی، تجربه بازی Resident Evil 7 Biohazard برروی کامپیوتر یکی از بهترین فرصت هایی است که نباید از دست داد، داستانی پیچیده و عمیق در کنار محتویات فرعی داستانی بسیار که با ترکیب با گیم پلی هیجان انگیز، دلهره آور و گان پلی موفق آن، باعث میشوند که این بازی یکی از بهترین تجربه های شما برروی پی سی باشد.

 

بازی Resident Evil 7 Biohazard برای پلی استیشن

بازی Resident Evil 7 Biohazard برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی در دسترس قرار دارد و شما قادر خواهید بود تا با انتخاب ریجن نسخه مدنظر خود، بازی را خریداری کرده و دیسک بازی را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین اکانت های ظرفیتی دیجیتال بازی نیز در دسترس قرار دارد که فرصتی بسیار ویژه برای افرادی است که میخواهند به طور دیجیتالی و در مدت زمان کمتری از لحاظ تهیه بازی، به سراغ آن بروند. اکانت های ظرفیت اول، دوم و سوم بازی برای خرید موجود است. ظرفیت اول، تجربه ای کاملا آفلاین است و نمیتوانید هنگام بازی کردن کنسول خود را به اینترنت وصل کنید که بازی قفل خواهد شد. ظرفیت دوم، ظرفیت کامل بازی است که میتوانید هم به صورت آفلاین و هم آنلاین آن را تجربه کرده و تمامی محتویات بازی نیز برروی اکانت خودتان دارای لایسنس رسمی خواهد بود. همچنین ظرفیت سوم، نیاز به اتصال دائمی اینترنت دارد که البته میتوانید با یک بار روشن کردن اینترنت، تا یک ساعت بازی را تجربه کنید و مشکلی هم با اینترنت های کم سرعت نخواهد داشت. در این شرایط، میتوانید به خوبی نسخه مدنظر خود را با قیمت های مختلف، انتخاب کنید و از تجربه آن لذت ببرید.

 

بازی Resident Evil 7 Biohazard برای ایکس باکس

بازی Resident Evil 7 Biohazard برای ایکس باکس وان و ایکس باکس سریز (Xbox Series) یعنی نسخه های نسل نهمی آن، در قالب دیسک پلمپ و استوک در دسترس کاربران خواهد بود. همچنین نسخه های ظرفیتی دیجیتالی بازی نیز در دسترس است و اکانت های اورجینال بازی در قالب ظرفیت های سوییچ، آفلاین و هوم قابل خریداری خواهند بود که هریک بسته به آفلاین و آنلاین بودن شرایط تجربی شما، در دسترس قرار دارند و قابل خریداری هستند. از دیگر ویژگی های نسخه هفتم بازی میتوان به گرافیک بی نظیر آن در طراحی مناظر و جلوه های هنری اشاره کرد که چشم اندازهای بی نظیری را در محیط های مختلف ترسیم میکند. همچنین کیفیت بالای بافت ها در بسیاری از مواقع، باعث میشود تا کار سازندگان بازی را در طراحی جلوه های گرافیکی و هنری بازی تحسین کنید که در کنار شامل نورپردازی های بی نظیر، سایه زنی های بی نقص هم میشود. در ادامه، موسیقی و صداگذاری عواملی هستند که باعث میشوند موفقیت بازی Resident Evil 7 Biohazard دو چندان شود.

مشخصات
ناشر Activision
ژانر Action
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال Resident Evil 7
تاریخ انتشار 28 October 2022
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
کد بازی Resident Evil 7

کد بازی Resident Evil 7 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت