سی دی کی بازی Sniper Elite 4

سی دی کی و گیفت بازی Sniper Elite 4 (تحت استیم)

تولیدکننده:Xbox Game Studios
مدل کالا: DG-PC-Steam
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
AAAAAAتحویل 1-3 ساعت
373,751 تومان

عنوان Sniper Elite 4 آخرین نسخه از سری بازی Sniper Elite است که در سبک عناوین سوم شخص – مخفی کاری دنبال می‌شود و قرار است روایتی جدید را در جریان اتفاقات جنگ جهانی دوم به کاربران ارائه دهد. وظیفه‌ی ساخت این بازی طبق معمول بر عهده‌ی شرکت ریبیلون (Rebellion Developments) بوده و آن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه کرده است که بعد از آغاز نسل نهم، کاربران کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس نیز توانستند این اثر را تجربه کنند. شما می‌توانید سی دی کی اورجینال این اثر را از وب سایت کارت تک برای رایانه‌های شخصی خریداری کنید.

سی دی کی قانونی Sniper Elite 4 تحت استیم

درباره‌ بازی Sniper Elite 4

سری بازی Sniper Elite همواره در سراسر جهان از طرفداران و کاربران خاص خود برخوردار بوده و با اینکه هر یک از ورژن‌های بازی با حدی با ایرادهای محدودی همراه بودند، اما توانسته‌اند تا نظر این بازیکنان را به خود جلب کند. اغلب شما در این عنوان باید پایگاه‌های دشمنان را از بین برده، اشخاص مهمی را ترور کنید یا عملیات‌های مهمی را ناکام بگذارید. از نسخه‌ی اول این مجموعه تا کنون که چهار نسخه از آن منتشر شده و Sniper Elite 4 که در سال 2017 به دست کاربران رسیده، همگی در جریان جنگ جهانی دوم و در بین سال‌های 1941 تا 1945 روایت شده‌اند. تنها مکان‌ها و محیط‌های این اتفاقات تغییر کرده و به طور مثال، ما در دو نسخه‌ی اول شاهد به تصویر کشیدن مخروبه‌های شهر برلین بودیم، در ورژن سوم به صحراهای آفریقا سفر کرده و در بیابان‌های بی آب و علف با نازی‌ها جنگیدیم و حالا نبردهای پارتیزانی ایتالیایی‌ها و نازی‌ها را در این کشور تاریخی، شاهد هستیم.

طبق بازخوردهای کاربران، انتقال مسیر داستانی بازی به ایتالیا تصمیم درستی بود که سازندگان در مورد آخرین نسخه‌ی این سری اتخاذ کردند و این عنوان به خوبی توانست جزئیات شهرها و روستاهای مختلف این کشور را در بین سال‌های مذکور روایت کند و نتیجه‌ای لذت بخش را به آنان ارائه دهد. باز هم با کنترل شخصیت کارل را در اختیار خواهیم داشت که حالا با افزایش سن خود، به مامور یا جاسوسی حرفه‌ای‌تر تبدیل شده و تجربیات بیشتری کسب کرده است. مسیر داستانی این عنوان نیز مستقیما بعد از اتفاقات پایانی نسخه‌ی سوم روایت می‌شود یعنی در جایی که ما ژنرال والن را به قتل رسانده‌ایم و حالا باید در سال 1943 با سفری به ایتالیا، جلوی کشتار نازی‌ها را در قبال نیروهای پارتیزان، بگیریم.

ماموریت‌ها و مراحل بازی حالا با پیشرفتی محسوسی نسبت به نسخه‌ی قبلی دیده می‌شود و شما می‌توانید با جزئیات بیشتری، پایگاه‌های دشمن را با استراتژی خاص خود نابود کرده یا اشخاص مختلفی را به قتل برسانید. یکی از هیجان انگیزترین ویژگی‌های عنوان Sniper Elite 4، این است که می‌توانید با روش مخصوص خود بازی را به پایان برسانید. بدون تردید، سبک مخفی کاری یکی از روش‌هایی است که به عنوان اولین گام به ذهن شما خطور می‌کند و می‌توانید با پرتاب سنگ و پرت کردن حواس دشمنان، به قتل رساندن نگهبان‌های کلیدی از طریق اسلحه‌های دارای صدا خفه کن و یا پرتاب چاقو، مهم‌ترین اقدامات مخفی کاری خود را پیش ببرید. همچنین در امکان جالبی که در این نسخه به بازی اضافه شده، گاها با عبور هواپیماها از آسمان یا شلیک تانک‌های موجود در پیرامون، صداهای آن‌ها شنیده می‌شود و شما می‌توانید در این زمان از این فرصت محدود استفاده کرده و با کمک تک تیر انداز خود، چند نفر از نیروهای دشمن را به قتل برسانید و کسی هم متوجه این امر نشود. بعضا می‌توانید با نشانه گرفتن بشکه‌های بنزین و منفجر کردن آن‌ها و در نهایت به قتل رساندن دشمنان، کشته شدن آنان را امری طبیعی جلوه دهید و دشمن نیز به این شکل از شما فریب بخورد. البته که هوش مصنوعی دشمنان چندان هم ضعیف نخواهد بود در بسیاری از بخش‌های بازی و به خصوص در درجه‌های سختی بالاتر، کاملا چالش برانگیز است.

در ادامه شما از حیث تنوع در سیستم مبارزات و اسلحه‌ها، می‌توانید به انواع و اقسام اسلحه‌های جنگ جهانی دوم از مسلسل‌ها گرفته تا سلاح‌های کمری و انواع تک تیر اندازها دسترسی داشته باشید و یا حتی آن‌ها را با توجه به میل خود و تجهیزاتی که در اختیار دارید، شخصی سازی کنید. تنظیمات مختلفی شخصی سازی و مواردی که به آن نیاز دارید، از طریق پول درون بازی نیز قابل دسترسی است و شما قادر هستید تا با جمع آوری امتیاز بیشتر یا با جستجوی بدن دشمنان و یافتن دلارها، این موارد را خریداری کنید.

بازی اورجینال Sniper Elite 4

گرافیک هنری و فنی بازی Sniper Elite 4 نسبت به نسخه‌های گذشته با پیشرفتی قابل توجه همراه بوده و بدون تردید، تماشای روستاها و شهرهای کشور ایتالیا در روشنایی و گرمای روز و یا تاریکی شب، امری لذت بخش است. جزئیات بافت‌های ساختمان‌ها و محیط و به خصوص نورپردازی و سایه زنی‌ها، از دیگر ویژگی‌های جلوه‌های بصری بازی هستند که همگی در سطح بسیار خوبی قرار داشته و از فاکتورهای موفقیت آمیز این عنوان محسوب می‌شوند. بدون تردید با گذشت چند سال از عرضه‌ی بازی و دریافت به‌روزرسانی‌های مختلف، حجم زیادی از ایرادها و مشکلات فنی آن نیز برطرف شده است و مشکلی در تجربه‌ی شما ایجاد نخواهد شد و به خصوص اینکه بازی در پلتفرم پی سی عملکرد بسیار قابل قبولی دارد.

در انتها، عنوان Sniper Elite 4 از بخش چندنفره‌ی آنلاین نیز برخوردار است و شما می‌توانید در قالب حالت‌های تیم‌دث‌مچ یا تلاش برای بقا، با موج‌های مختلفی از دشمنان رو به رو شده و یا در نقشه‌های متنوعی، دیگر حریفان خود را به قتل برسانید. بخش داستانی این عنوان نیز از حالت Co-op پشتیبانی خواهد کرد و تصور به اتمام رساندن مراحل آن به همراه تک‌تیراندازهای دیگر و هماهنگی استراتژی‌ها و تکنیک‌های خود در مواجه با پایگاه‌های دشمنان، بسیار لذت بخش خواهد بود.

این بازی به عنوان یک تجربه‌ی داستانی 9 ساعته، میت‌واند با مراحل داستانی و ماموریت‌های فرعی خود شما را سرگرم سازد و تجربه ای هیجان انگیز از یک اثر مخفی کاری سوم شخص را به همگان ارائه دهد. سی دی کی اورجینال بازی Sniper Elite 4 در وب سایت کارت تک برای پلتفرم رایانه‌های شخصی با قیمتی ارزان و مناسب در دسترس است.

مشخصات
ناشر Rebellion
ژانر اکشن - ماجراجویی
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول Sniper Elite 4
تاریخ انتشار 13 Feb, 2017
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op دارد
حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
کارت گرافیک AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
مقدار حافظه رم 4GB RAM
ورژن دایرکت version 11
سیستم پیشنهادی
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
کارت گرافیک Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480
مقدار حافظه رم 8GB RAM
ورژن دایرکت version 11
سی دی کی بازی Sniper Elite 4

سی دی کی و گیفت بازی Sniper Elite 4 (تحت استیم)

کپچا
بازگشت