لایسنس اس‌کیوال سرور 2016 استاندارد (ارزان ترین قیمت)

لایسنس اس‌کیوال سرور 2016 استاندارد

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWS-SQLServer
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
1,670,760 تومان

لایسنس اس‌کیوال سرور 2016 استاندارد (نسخه اورجینال و نهایی)

مایکروسافت اس‌کیوال سرور یا Microsoft SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه‌ای‌ست که توسط شرکت مایکروسافت توسعه یافته است. اس‌کیوال سرور به عنوان یک سرور پایگاه داده، محصولی نرم‌افزاری محسوب می‌شود که وظیفه اصلی آن ذخیره‌سازی و بازیابی اطلاعات بنابر درخواست سایر برنامه‌های نرم‌افزاری است. این برنامه‌ها ممکن است روی همان رایانه اجرا شده باشد یا از طریق اینترنت روی کامپیوترهای دیگر اجرا گردند. مایکروسافت حداقل ده نسخه مختلف از محصول مایکروسافت اس‌کیوال سرور را برای مخاطبان و بازار هدفِ مختلف روانه بازار کرده است. برخی از این نسخه‌ها مخصوص کسب‌وکارهای کوچک و برخی برای برنامه‌های اینترنتی با تعداد کاربران زیاد مناسب هستند.

مایکروسافت اس‌کیوال سرور یک مجموعه مدیریت پایگاه داده رابطه‌ای است که هدف آن، تسهیل و ساده‌سازی ذخیره‌سازی داده‌ها و توسعه اپلیکیشن (برنامه) است. مایکروسافت اس‌کیوال سرور یک پلتفرم آماده ابری است؛ به این معنا که سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند در زمان استقرار و همگام‌سازی داده‌ها روی دسکتاپ و دستگاه‌های مدرن از حفاظت بالایی بهره‌مند شوند.

موفقیت بالای Microsoft SQL Server بیش از هر چیزی به خاطر قدرت ذخیره‌سازی و در نهایت، بازیابی داده‌های نرم‌افزارهای شخص ثالث است. توسعه‌دهندگان برای مدیریتِ موفقِ اطلاعات موجود در پایگاه‌ داده‌ها از مایکروسافت اس‌کیوال سرور استفاده می‌کنند. مزیت دیگر این محصول، ویژگی‌های امنیتی پیشرفته آن است که از کارهای حیاتی که باید توسط شخص یا چیزی (نرم‌افزار) انجام شود، محافظت می‌کند.

مزایای مایکروسافت اس‌کیوال سرور

  • نصب، پیکربندی و راه‌اندازی آن ساده است
  • رابط کاربری مناسبی دارد که کار کردن با داده‌ها را تسهیل می‌کند
  •  امنیت بالا
  • امکان بازیابی اطلاعات از دست رفته در صورت نیاز
  • پشتیبانی از پایگاه داده‌های ابری
  • وجود نسخه‌های مختلف بنا به سلیقه‌ها و نیازهای متفاوت
  • وجود راهنما و آموزش‌های تصویری و ویدیویی متعدد در سطح اینترنت (فارسی و انگلیسی)
لایسنس اس‌کیوال سرور 2016 استاندارد (ارزان ترین قیمت)

لایسنس اس‌کیوال سرور 2016 استاندارد

کپچا
بازگشت