سی دی کی بازی Star Wars Battlefront 2  تحت اوریجین

سی دی کی اورجینال بازی Star Wars Battlefront 2 (تحت اوریجین/گلوبال)

طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، این محصول در کشور شما قابل ارائه نمی‎باشد. به همین جهت لینک خرید و قیمت محصول حذف شده است.

بازی Star Wars Battlefront 2 یکی دیگر از نسخه‌های سری جنگ ستارگان ساخته‌ی کمپانی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) است که ما در سال‌های مختلف، شاهد عرضه‌ی ورژن‌های متفاوتی در این سری بودیم که کمپانی مذکور، در هر بار وظیفه‌ی توسعه ی این نسخه‌ها بر عهده‌های استودیوهای مختلفی گذاشت که ما در فرانچایز Star Wars Battlefront 2، شاهد حضور استودیو دایس (DICE) به عنوان سازنده اصلی هستیم. سی دی کی اورجینال این بازی سوم شخص در وب سایت کارت تک برای رایانه‌های شخصی با قیمتی ارزان و مناسب در دسترس است.

سی دی کی قانونی Star Wars Battlefront 2 تحت اوریجین

درباره‌ بازی Star Wars Battlefront 2

بدون تردید کمتر کسی وجود دارد که با جنگ ستارگان آشنایی نداشته باشد یا یکی از فیلم‌های این آی‌پی پرطرفدار را تماشا نکرده باشد. جنگ ستارگان بعد از موفقیت‌های عظیم خود در سینما، به صنعت بازی‌های ویدئویی نیز راه پیدا کرد و در جریان این موضوع نیز توانست موفقیت‌های قابل توجه‌ای را به دست آورد. لایسنس عرضه‌ی جهانی این بازی در اختیار شرکت الکترونیک آرتس بوده است و در سال 2017، بازی Star Wars Battlefront 2 را به عنوان نسخه‌ی دوم و ادامه دهنده‌ی بتلفرانت قبلی، در دسترس کاربران قرار داد. نسخه‌ی قبلی در سال 2015 عرضه شد اما با نداشتن بخشی داستانی و یک کمپین مخصوص به خود، با انتقادات عده‌ی زیادی از کاربران رو به رو شد و منتقدان معتبر جهانی نیز، هریک دیدگاهی متفاوت نسبت به آن داشتند. اما در این بین، Star Wars Battlefront 2 تفاوت‌های عمده‌ای با نسخه‌ی قبلی دارد که از مهم‌ترین‌های آن، می‌توان به بخش داستانی تازه و تجربه‌ای هیجان انگیز در بخش چندنفره اشاره کرد.

در ابتدا، باید اشاره کنیم که بخش داستانی این اثر با توجه به حضور شخصیت‌های بزرگ این سری مثل لوک اسکای واکر، چوباکا یا هان سولو، نمی‌تواند آن طور که باید و شاید در حد و اندازه‌ی یک روایت داستانی درگیرکننده و فراموش نشدنی ظاهر شود. در واقع، شما در بخش آفلاین بازی به خصوص در بخش پیشروی در مراحل و چگونگی طراحی آن‌ها، با یک خسته کنندگی خاصی مواجه خواهید شد که از مدتی متوجه می‌شوید که تنها مکررا در حال به قتل رساندن دشمانی هستید که با موج‌های گوناگون به سمت شما می‌آیند. البته محیط‌های بخش داستانی و مراحل آن هر یک در سرزمین‌های متفاوت روایت می‌شود که بدون تردید شما را از لحاظ، خسته نخواهد کرد و هربار با صحنه‌های تازه‌ای رو به رو خواهید شد. همچنین بخش داستانی بازی تجربه‌ای کوتاه خواهد بود که می‌توانید از طریق آن، خود را بیشتر برای بخش آنلاین آن آماده کنید.

در ادامه، استودیو دایس یکی از سازندگانی است که در طراحی یک بخش چندنفره‌ی هیجان انگیز و فراموش نشدنی، شهرت خاصی دارد و موفقیت‌های سری بازی Battlefield در این مسئله، کاملا مشهود است. عنوان Star Wars Battlefront 2 نیز از این قاعده مستثنا نیست و در واقع بخش چندنفره‌ی این عنوان، کامل‌ترین و لذت‌بخش‌ترین حالت آن است.

در ابتدا و در ورود شما به این بخش، با حالت‌های مختلفی رو به رو خواهید شد که هریک از ویژگی‌ها و قوانین مخصوص به خود برخوردار است و مبارزات گوناگونی را در کهشکان عظیم به تصویر می‌کشند. برای مثال، Starfighter Assault یکی از آن حالت‌هایی است که می‌توانید با در اختیار داشتن سفینه‌های فضایی و وسایل نقلیه هوایی، در آسمان با انواع و اقسام دشمنان خود مبارزه کرده و آن‌ها را نابود سازید. همواره تخریب پذیری و انفجار سفینه‌ها و برافروخته شدن آتش‌ها در آسمانی زیبا و چشم نواز، از لذت بخش‌ترین لحظلاتی است که حتما باید آن را تجربه کنید.

همچنین سیستم سفینه‌های جنگی و صداگذاری شلیک‌های آن‌ها، تا حد زیادی موفق عمل می‌کنند. در ادامه، حالت  Blast، در واقع حکم یک فضای تیم‌دث‌مچ دارد و در جریان آن شما شاهد نبردهایی کوچک در محیط‌های بسته و محدود هستید که تنها از بیست نفر در هر سرور پشتیبانی می‌کند و برای علاقه مندان به نبردهای نزدیک و سریع، بسیار مناسب است. اما عظیم‌ترین حالت بازی که در واقع حکم بخش Conquest را در سری میدان نبرد دارد، حالت Galactic Assault است که در اصل، یک جنگ ستارگان واقعی محسوب میش‌ود. در این حالت بر کنار نبردهای نزدیک و زمینی، نبردهای فضایی هم وجود دارند و ما در زمین و آسمان و در قالب نقشه‌های بسیار بزرگ که هریک دارای جزئیات مخصوص به خود هستند و از فاکتورهای مثبت بازی محسوب می‌شوند، شاهد مبارزاتی وسیع و بزرگ هستیم که کاربران می‌توانند تا مدت‌ها مشغول تجربه‌ی یک نبرد فضایی لذت بخش باشند.

بازی اورجینال Star Wars Battlefront 2 تحت استیم

همان طور که ذکر شد، بخش چندنفره‌ی بازی از نقشه‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند و این مورد با گذشت مدت زمانی از عرضه‌ی Star Wars Battlefront 2 و انتشار بسته‌های الحاقی و محتویات تازه، تعداد نقشه‌های آن تا حد قابل توجه‌ای افزایش داشته است و در جریان این موضوع، اصلا نباید نگران تکراری شدن بازی از حیث میزان محتویات آن باشید.

اما جلوه‌های بصری و گرافیک فنی بازی، یکی از ارکان اصلی Star Wars Battlefront 2 است که شاید در آن موفق‌تر از سایر بخش‌ها عمل کند. در یک کلام، گرافیک و جلوه‌های بصری این اثر تا حد زیادی بی نقص هستند و کیفیت بافت‌ها، نورپردازی فوق العاده، طراحی پرجزئیات محیط و نقشه‌ها در کنار طراحی‌های زیبای شخصیت‌ها، مواردی هستند که در همان شروع بازی، نظر شما را خودشان جلب خواهند کرد. نکته قابل توجه در این بین، عدم وجود افت فریم حتی در شلوغ‌ترین لحظلات گیم پلی در بازی Star Wars Battlefront 2 است که کاربران رایانه‌های شخصی اصلا نباید نگران ایجاد مشکلی در این وضعیت باشند و همواره نرخ فریم ریت ثابتی را دریافت می‌کنند.

موسیقی‌های بازی Star Wars Battlefront 2 در کنار صداگذاری بسیار عالی بازی، توانسته‌اند به واقع گرایانه شدن و بخش لذت بخش‌تر شدن گیم پلی آن کمک شایانی کنند و بدون شک، تجربه‌ی مبارازت عظیم در قالب حالت‌های مختلف این عنوان به همراه موسیقی‌های معروف این سری با حال و هوای مخصوص جنگ ستارگان، یکی از مواردی است که شما را برای خرید این اثر ترغیب می‌کند.

بازی Star Wars Battlefront 2 از لحاظ لوت باکس‌ها و پرداخت‌های درون برنامه‌ای آن، مدت زمانی با انتقاداتی رو به رو بود که بعد از انتشار بازی و حالا با گذشت چهار سال از آن، این ایرادها به کلی برطرف شده و گیم پلی متعادلی را به کاربر ارائه می‌دهد. سی دی کی اورجینال این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در وب سایت کارت تک با قیمتی ارزان و مناسب در دسترس است.

مشخصات
ناشر Electronic Arts
ژانر Action - Adventure - Flight - Shooter
پلتفرم ویندوز - اوریجین
نام محصول Star Wars Battlefront 2
تاریخ انتشار Nov-17-2017
قفل منطقعه‌ای منطقه ازاد
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op دارد
حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده "AMD AMD FX 6350 Intel Intel Core i5 6600K"
کارت گرافیک "AMD AMD Radeon HD 7850 2GB NVIDIA NVIDIA GeForce GTX 660 2GB"
مقدار حافظه رم 8GB RAM
ورژن دایرکت Version 11
حجم دیتا 60GB available space
سیستم پیشنهادی
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده "AMD AMD FX 8350 Wraith Intel Intel Core i7 6700 or equivalent"
کارت گرافیک "AMD AMD Radeon RX 480 4GB NVIDIA NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB"
مقدار حافظه رم 16GB RAM
ورژن دایرکت Version 11.1
حجم دیتا 60GB available space
سی دی کی بازی Star Wars Battlefront 2  تحت اوریجین

سی دی کی اورجینال بازی Star Wars Battlefront 2 (تحت اوریجین/گلوبال)

کپچا
بازگشت