کد بازی Street Fighter 6
-66%

کد بازی Street Fighter 6 نسخه ایکس باکس (XBOX One/Series)

مدل کالا: DG-Xbox/Code
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
1,247,000 تومان 3,695,400 تومان

کد بازی Street Fighter 6 نسخه ایکس باکس (XBOX One/Series)
 

چندی پیش، بازی Street Fighter 6 به طور رسمی برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس سری ایکس و اس و کامپیوتر منتشر شد و بالاخره به انتظار چندین ساله عاشقان سری استریت فایتر و طرفداران بازی های فایتینگ، پایان دارد. این مجموعه، در واقع قدیمی ترین سری بازی فایتینگ به شمار میرود که در رقابت با این مجموعه بود که فرانچایز هایی مانند تکن یا مورتال کامبت ساخته شدند و حالا ما در دسته بازی های فایتینگ، شاهد عناوینی هستیم که هر یک به منحصر به فردی خود، طرفداران پر و پا قرصی دارند و چیزهای زیادی در چنته برای رقابت با یکدیگر. اولین نسخه از سری Street Fighter در سال 1987 منتشر شد، زمانی که کنسول های آرکید در دنیا کم کم در حال افزایش زیادی بودند و با گذشت چند سال از انتشار این بازی، رفته رفته طرفداران بازی های فایتینگ در کلوپ های ویدئویی، راه خود را از سایر بازیبازان جدا کردند به طوری که مدت زمان زیادی در این کلوپ ها بر سر کنسول های آرکید، فقط در حال بازی های فایتینگ بودند. نسخه دوم این بازی نیز در سال 1991 منتشر شد و به طور کامل، جا پای خود را به عنوان یک اثر مبارزه ای رقابت محور که قرار است با کاراکتر های مختلف و فنون رزمی هیجان انگیز، حالا حالا ها میزبان خانه های گیمران باشد، سفت کرد. آخرین نسخه از این بازی تا پیش از این، عنوانی که در سال 2016 منتشر شده بود و به عنوان نسخه پنجم بازی شناخته میشد که البته، پس از افتان و خیزان های فراوان عملکرد کلی بازی در این مجموعه و این راه دشوار، توانسته بود کمی از انتقاد های گذشته که به استودیو کپکان نیز به حد زیادی وارد میشود، بکاهد. اما بعد از مدت ها، بازی Street Fighter 6 منتشر شد.

بازی Street Fighter 6 دقیقا همان چیزی است که مدت ها طرفداران این مجموعه منتظرش بودند، عنوانی که در حال حاضر به فروش فوق العاده ای در چارت فروش جهانی بازی ها رسیده و هم اکنون کاربران زیادی در سراسر جهان مشغول تجربه آن هستند. همان طور که گفته شد، نسخه های قبلی بازی که اگر از نسخه سوم حساب کنیم، تا به الان هر یک مشکلاتی داشتند و انتقاد هایی به آن ها وارد بود که در کنار این ها، ویژگی های مثبتی نیز دارا بودند که باعث میشد نشود کنترلر بازی را به راحتی کنار گذاشت. حال به نظر میرسد که با الگو گیری صحیح از همین ویژگی های مثبت گذشته، سازندگان سی دی کی بازی Street Fighter 6 را مانند یک ساختمان که هر طبقه آن، ترکیبی از ویژگی ها و المان های موفق نسخه های پیشین است در کنار یک بازسازی تازه و مدرنیزه کردن آن ها، به دست کاربران رسانده اند. به طور دقیق تر، چیز هایی ماند بافر کردن ضربات از نسخه V، دش های سرعتی بازی از نسخه چهارم و دفع کردن یا پری کردن ضربات رقیبان از نسخه سوم الگو برداری شده و با فرمی تازه و بهینه، در نسخه ششم در دسترس هستند.

میتوانیم در ابتدا به سراغ بررسی هسته سیستم مبارزات سی دی کی بازی Street Fighter 6، چون همانطور که میدانید، سیستم فایتینگ استریت فایتر کمی پیچیده تر یا دقیق تر از سایر بازی های مبارزه ای است و برای همین است که طرفداران خاص خود را دارد و از سویی دیگر برای برخی دیگر اصلا جذاب نیست. حال ما در این نسخه جدید از این فرانچایز، شاهد سیستمی هستیم به نام درایو. درایو سیستم شامل چندین بخش است که به نوار های مختلفی نیز بالای سر کاراکتر اصلی، گزینه های مختلف مربوط به یک نبرد را شامل میشود. نوار درایو زیر نوار جان قرار دارد و شما میتوانید با کاهش دو قسمت از این نوار، حرکاتی مخصوص که با نام EX شناخته میشوند را پیاده سازی کنید. این حرکات در اینجا اوردرایو نام دارند با این تفاوت که در صورت استفاده، کمی هم از جان خودتان کسر میشود. وقتی که نوار درایو به اتمام میرسد، شما کاملا در موضع ضعف هستید و حتی در این حالت اگر بتوانید ضربه مخصوص و اسپیشال حریف را دفع کنید باز هم کمی از نوار سلامتی شما کم میشود. از آن سو، درایو ایمپکت را داریم که با الگوگیری از فوکوس اتک نسخه چهارم بازی پیاده سازی شده است. شما با این حرکت میتوانید یک حمله ناگهانی رو به جلو و سرعتی که تخریب بالایی دارد را بر حریف اجرا کنید که باز بخشی از نوار درایو ایمپکت را خرج میکند. حریف نیز میتوانید این ضربه شما را دفع کند و ضربه مهلکی به شما وارد کند و این باعث میشود که قبلا از استفاده از این بخش از درایو سیستم، به خوبی حرکت خود را سازماندهی کنید و اگر در مقطع ریسک بودید، کلا قید آن را بزنید. در ادامه، درایور راش را داریم. این نوار این انرژی را در اختیار شما میگذارد که با خرج کردنش، بتوانید به سرعت به طرف دشمن حمله کنید و کمبو های خود را اجرا کنید. درایو ریورسال را داریم که یک حرکت کاملا دفاعی است و بعد از دفع کردن ضربه حریف، به عنوان یک حرکت دفاعی رو به عقب جهیدن استفاده میشود. در نهایت، درایو پری مکانیزم دفاعی محبوب بعدی است که همان طور که از نامش پیداست، مربوط به پری کردن است که بیشتر از نسخه سوم این سری الگوبرداری شده است. دو نوع پری کردن در بازی موجود است که میتوانید به عنوان اولین گزینه، با نگه داشتن دکمه مخصوص مربوط به این مکانیزم، حرکات حریف را دفع کنید که البته باعث میشود برای اینکه به حالت قبل از پری برگردید، لحظه ای گارد شما باز شود و این به افزایش ریسک ضربه خوردن دوباره منجر میشود. پری کردن بعدی، پرفکت پری است که باید دقت بیشتری برای استفاده از آن به خرج دهید و به موقع، با زدن سریع دکمه ها یک ضد حمله بدون ریسک به طرف حریف داشته باشید. در ادامه مربوط به تغییرات تازه ی سیستم مبارزه ای کد بازی Street Fighter 6، میتوان به نوار سوپر آرت اشاره کرد که در پایین صفحه قابل مشاهده است و دارای سه لول مختلف است. با استفاده از آن، میتوانید سه گونه فن ویژه که انیمیشن های نوستالژی و خاص خود را دارد را بر حریف پیاده کنید. در صورتی که از دو ظرفیت استفاده کنید، بی تردید ضربه شما شدیدتر خواهد بود و استفاده همزمان از هر سه ظرفیت از این نوار سوپر آرت، ضربه مهلکی به سمت حریف روانه خواهد کرد که هر یک از این ظرفیت ها، شامل فنون مختلفی هستند که باعث میشود تنوع استفاده از آن ها افزایش یابد و در نتیجه، یک مبارزه متنوع و هیجان انگیز را داشته باشیم.

اما سری به سایر بخش های بازی بزنیم که در ابتدا میتوانیم به سراغ بتل هاب برویم. باید بگوییم که واقعا سازندگان بازی در کد Street Fighter 6 خوش ذوقی خود را به حد بالایی رسانده و حسابی از طرفداران قدیمی و نوستالژی دلبری کرده اند. بخش بتل هاب بازی شما را به روزگار قدیمی این مجموعه میبرد، درست همان ویدئوکلوپ های قدیمی که افراد زیادی در آن جا تجمع میکردند و یا به بازی کردن میپرداختند و یا با شرط بندی یا از سر علاقه، شاهد بازی های هیجان انگیز دیگران بودند. شما در بخش بتل هاب میتوانید یک کاراکتر برای خود بسازید که منحصر به فرد است و در این جا گزینه های زیادی برای ساخت و شخصی سازی در دسترس است. بعد وارد یک محوطه بسیار بزرگ میشود که افراد زیادی در حال تردد هستند و به مانند یک گردی بزرگ، کنار هم دستگاه های آرکید زیادی وجود دارد که میتوانید بر سر هر کدام که میخواهید بنشینید و با وارد یک مبارزه نوستالژی قدیمی شوید و یا بازی کردن سایر ان پی سی ها را شاهد باشید. تمامی دستگاه های ارکید قدیمی که شامل نسخه های کلاسیک بازی است، در بتل هاب بازی وجود دارد و میتوانید در این بخش، با دیگر کاربران به طور آنلاین و روزانه رقابت کنید که باعث میشود ارزش تکرار بازی به لطف وجود بتل هاب، چندین برابر شود.

بخش آنلاین کد بازی Street Fighter 6 نیز بسیار هیجان انگیز است و یک عنصر تازه به نام رول بک نت کد نیز به آن اضافه شده که باعث میشود پنج حرکت بعدی شما در طول مبارزه توسط یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته پیش بینی شود و به شما نمایش داده شود و در صورت اشتباه از سوی این سیستم، همه چیز بدون ریسک به عقب باز میگردد و تنوع بسیار جالبی به مبارزات بازی اضافه کرده. از سویی دیگر، میتوانیم به بخش Training کد بازی Street Fighter 6 نیز اشاره کنیم که در یک کلام، بسیار کامل است. این بخش هر کاربری که تا به حال این بازی را از نزدیک هم مشاهده نکرده، در صورت تمرین و صرف وقت، میتواند به یک بازیکن بسیار ماهر تبدیل کند. تمامی فنون بازی قدم به قدم، با بیشترین جزئیات به کمک یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته، که میتواند در قالب یک حریف فرضی نیز کار خود را پیش ببرد، در بخش تمرینی باعث میشود تا شما در سطح بسیار بالایی کار فراگیری فنون و شیوه های مختلف مبارزه با هر کاراکتر را یاد بگیرید.

یکی دیگر از بخش های سی دی کی بازی Street Fighter 6، بخش World Tour است که در واقع یک بخش داستانی مجزا برای این عنوان محسوب میشود که شاید از سایر بخش های بازی، با استقبال کمتری مواجه شود. در این قسمت نیز میتوانید کاراکتر خود را بسازید و با شخصی سازی آن، وارد یک جهانی کنید که در آن افراد زیادی در حال زندگی هستند، با کاراکتر های مختلف ملاقات خواهید کرد و دیالوگ های زیادی میان شما رد و بدل خواهد شد که البته فاقد صداپیشگی و دوبله است و همین شاید کمی کار را خسته کننده کند. اما این بخش شامل مبارزاتی پیوسته و معمولا بعد از چندین میان پرده خواهد بود که اغلب کوتاه و بدون چالش است اما به هرحال، بخش داستانی بازی محسوب میشود. از آن سو، بخش داستانی کوتاه آرکید به قوت خود باقی است و میتوانید در بخش آرکید بازی، با پشت سر گذاشتن مبارزه های چالش برانگیز و لذت بخش، هم یک حالت داستانی را تجربه کنید و هم امتیازهای خود را در قالب یک چارت آنلاین، با بقیه به اشتراک بگذارید.

بازی Street Fighter 6 برای کامپیوتر

بازی Street Fighter 6 برای پلتفرم رایانه های شخصی در وب سایت کارت تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی در دسترس است و شما میتوانید با انتخاب ریجن و لانچر مدنظر خود، بازی را به طور کاملا مطئمن و امن، از کارت تک خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن، کد اورجینال بازی را از یکی راه های ارتباطی معین شده، از ما دریافت کنید. همچنین از لحاظ فنی، عملکرد Street Fighter 6 خیره کننده است و باید به سازندگان بازی در استودیو کپکام آفرین گفت، چرا که خبری از هیچ باگ آزاردهنده یا افت فریم های پی در پی نخواهد بود که به خصوص در بازی های فایتینگ، به شدت آزاردهنده هستند و ممکن است به کلی مسیر یک مبارزه را تغییر دهند و خب کد بازی Street Fighter 6 از این قاعده کاملا به دور است. این اثر، به عنوان یک بازی مبارزه ای تازه، هم میتوانید کاربران جدید و تازه کار را راضی کند و هم حسابی طرفداران نوستالژی این سری را به حد بالایی از لذت برساند. اگر علاقه مند به عناوین مبارزه ای هستید، تجربه این عنوان پیشنهاد میشود.

بازی Street Fighter 6 برای پلی استیشن

بازی Street Fighter 6 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در وب سایت کارت تک در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی در دسترس است و میتوانید با انتخاب ریجن مدنظر خود، دیسک را درب منزل خود تحویل بگیرید. اما روش به صرفه تری نیز وجود دارد و آن هم اکانت های دیجیتالی و کاملا اورجینال و امن بازی است که میتوانید بدون استفاده از دیسک، اکانت های ظرفیت اول آفلاین، ظرفیت دوم آنلاین و آفلاین و ظرفیت سوم تماما آنلاین را از ما خریداری کنید و با وارد کردن اطلاعات در بخش ساخت اکانت در کنسول، از لایسنس رسمی بازی برروی کنسول پلی استیشن خود بهره مند شوید و تا مدت ها، بدون هیچ مشکلی این اثر را تجربه کنید. اگر از حیث بصری بخواهیم بررسی کنیم، دیسک بازی Street Fighter 6 یک تابلو نقاشی با کیفیت است که نمیتوان به آن ایرادی گرفت. بیشتر محیط ها، عناصر مبارزه ای، زمین ها و حتی کاراکتر ها و پوششان و به طور کلی، هرچیزی که در دیسک بازی Street Fighter 6 میبیند به نوعی از فرهنگ های خیابانی و پایین شهری الگوبرداری شده که کمی هم المان های هیپ هاپ در آن به چشم میخورد و به طور کلی، گرافیک هنری بازی واقعا شاهکار است. همچنین کیفیت بافت های بازی در کنار نورپردازی ها، خیره کننده است و باید بعد از اجرای چندین فن و مشاهده انیمیشن های مخصوص مبارزه، گرافیک بازی را قضاوت کنید که به نظر، نمره بسیار بالایی میگیرد.

بازی Street Fighter 6 برای ایکس باکس

در وب سایت کارت تک، دیسک پلمپ و استوک بازی Street Fighter 6 با قیمتی مناسب در دسترس است و میتوانید در کمترین زمان ممکن بعد از خرید، دیسک بازی خود را درب منزل تحویل بگیرید. اکانت های ظرفیتی بازی نیز در قالب ظرفیت های، سوییچ، هوم و آفلاین در دسترس هستند که میتوانید با وارد کردن اطلاعات اکانت خریداری شده خود در کنسول، از لایسنس رسمی بازی برروی کنسول ایکس باکس‌تان بهره مند شوید. در ادامه، میتوان به موسیقی های دیسک بازی Street Fighter 6 اشاره کرد که کمی متفاوت از موسیقی های نوستالژی و کلاسیک بازی است و بیشتر موسیقی های الکترونیک هیپ هاپ به بازی ورود کرده اند. از سویی دیگر، کیفیت صداگذاری های بازی به خصوص دوبله شخصیت ها، در کنار تمامی عناصر محیطی، صدای مخصوص ضربات و اجرای فنون همه و همه باعث میشوند تا اتمسفری واقعی از یک نبرد برای شما تداعی شود. نکته قابل توجه این است که در صورتی که بخواهید، گزینه گزارش نبرد در دیسک بازی Street Fighter 6 پیاده سازی شده که به نظر من فوق العاده است. سیستم گزارشگری بازی به کمک صداپیشه های بازی ساخته شده و میتواند صفر تا صد یک نبرد را با هوشمندی بسیار و با توجه به اتفاقاتی که در حال وقوع است، برای شما گزارش کند که هیجان بازی را به شدت افزایش میدهد.

بازی Street Fighter 6 برای تمامی افرادی که قصد دارند یک اثر مبارز ه ای را خریداری کنند، پیشنهاد میشود چرا که با داشتن یک بخش هیجان انگیز آنلاین، بخش بتل هاب، بخش داستانی ارکید و سیستم مبارزه ای بسیار عمیق و متنوع که گزینه های زیادی را روی میز میگذارد، میتواند تبدیل به یک اثر جاودانه شود.

 

مشخصات
ناشر
ژانر اکشن - ماجراجویی
پلتفرم ایکس باکس
نام محصول The Medium (XBOX/Code)
تاریخ انتشار 11/5/2015
قفل منطقعه‌ای ترکیه - آرژانتین - روسیه (بدون محدودیت در استفاده)
زبان پیش‌فرض چند زبانه از جمله انگلیسی (Multi Language)
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
چند نفره (تقسیم صفحه) دارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op دارد
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد بازی
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
کد بازی Street Fighter 6

کد بازی Street Fighter 6 نسخه ایکس باکس (XBOX One/Series)

کپچا
بازگشت