سی دی کی بازی The Day Before

سی دی کی و گیفت بازی The Day Before (تحت استیم)

مدل کالا: DG-PC-Steam
زمان تحویل: تماس بگیرید
AAAAAAتماس بگیرید

برای دریافت قیمت محصول با ما تماس بگیرید

اگر شما از علاقه‌مندان به بازی‌های آخرالزمانی و تلاش برای بقا باشید، بدون شک از عنوان The Day Before استقبال خواهید کرد. عنوانی که در اوایل سال جاری میلادی معرفی شد و قرار است تا در تاریخ نامشخصی از سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی، برای رایانه‌های شخصی عرضه شود. وظیفه‌ی ساخت این بازی بر عهده‌ی استودیو بازیسازی Fntastic بوده و شرکت MYTONA آن را منتشر خواهد کرد. شما می‌توانید از حالا سی دی کی اورجینال این بازی را از وب سایت کارت تک با قیمتی بسیار مناسب و ارزان برای پلتفرم ویندوز خریداری کنید.

سی دی کی قانونی The Day Before تحت استیم

درباره‌ بازی The Day Before

همان طور که اشاره شد، این بازی در سبک عناوین آخرالزمانی و تلاش برای بقا قرار می‌گیرد اما همچنان چند سبک دیگر را نیز شامل می‌شود که همین موضوع نظر کاربران را به خود جلب کرده است. The Day Before یک عنوان شوتر سوم شخص است که حتی می‌توان به آن لقب زامبی محور بودن را هم داد و البته بدیهی است که شما در این سبک از بازی‌ها، با دشمنان انسانی نیز رو به رو خواهید شد که همواره اگر در جایی بحث از تلاش برای بقا باشد، انسان‌های دیگری هم نیز بدون از دست دادن فرصت برای جان خود تلاش خواهند کرد.

داستان بازی نیز از جایی آغاز خواهد شد که آمریکای حال حاضر، وضعیتی وحشتناک و آخرالزمانی را تجربه می‌کند و در جریان انتشار ویروسی خطرناک، بسیار از انسان‌ها کشته شده و یا تبدیل به موجوداتی ترسناک شده‌اند. همچنین کمبود منابع و فقر و گرسنگی نیز از دیگر موارد وضعیتی است که گیمر باید در آن قرار بگیرد و همواره انسان‌ها برای به دست آوردن غذا یا مهمات بیشتر، یکدیگر را نابود می‌کنند. شما نیز یکی از افرادی هستید که بدون روایت هیچ پیشینه‌ای از اتفاقاتی که تا به الان افتاده، در جهان بازی حضور پیدا می‌کنید و از همان لحظه‌ی اول باید برای نجات جان خود تلاش کنید. البته در این راه، دوستانی هم خواهید داشت که به کمک شما خواهند آمد و اما در بیشتر مسیرهای بازی تنها خواهید بود. مکان‌هایی در شهر توسط سازندگان ساخته شده که در واقع حکم Safe House را دارند و شما می‌توانید مدتی را بدون داشتن ترس و اضطراب در آن جا سپری کنید و در صورت وجود منابعی مانند غذا و اسلحه و مهمات، از آن‌ها استفاده کنید.

با توجه به تصاویر و تریلرهایی که از بازی The Day Before منتشر شده، به نظر می‌رسد که طراحی گرافیکی محیط و جزئیات شهر و جلوه‌های بصری بازی در یک دنیای ماتم زده و ترسناک در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برند و شاید کاربران را به جهان‌های عناوینی مثل The last of us ببرند. شما در طول گیم پلی بازی از آزادی عمل بسیار خوبی برخوردار خواهید بود به طوری که می‌توانید از انواع و اقسام وسایل نقلیه استفاده کرده تا جان خود را نجات دهید. واقع گرایانه بودن بازی که ارتباط زیادی با یک عنوان در سبک تلاش برای بقا دارد، از دیگر المان‌های The Day Before است و به طور مثال شما در حین رانندگی با وسیله‌ی نقلیه‌ای که به سختی آن را پیدا کرده‌اید، همواره باید به میزان بنزین، سلامت خودرو توجه داشته و یا حتی در نگاه بیرونی، مراقب دشمنانی که برای شما کمین کرده‌اند باشید. همچنین سیستم لوت کردن در این بازی پیاده سازی شده به طوری که شما می‌توانید در مکان‌های متروکه و یا گوشه و کنار ساختمان‌های بازی، محتویات و منابع قابل توجه‌ای را پیدا کنید و یا با به قتل رساندن دشمنان، تجهیزات آن‌ها را از آن خود کنید که این موضوع، هیجان بازی را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

به نظر می‌رسد که سیستم مبارزات بازی یک چالش اساسی برای گیمران خواهد بود و آن‌ها با یک بازی "بکش، برو" رو به رو نخواهد بود و همواره باید با حساسیت برروی میزان سلامتی و مهمات خود در مبارزات شرکت کنند. سیستم نشانه‌گیری نیز از آن جایی که در تریلر های بازی مشاهده شد، شامل سیستم نشانه‌گیری خودکار نخواهد بود و شما بسته به نوع اسلحه و میزان لگد آن، باید بتوانید تیرهای خود را برای اهدافی دقیقی خرج کنید تا در این مورد با مشکل رو به رو نشوید. سیستم کاورگیری نیز در طول گیم پلی وجود خواهد داشت و شما می‌توانید در مبارزات همانند بازی The Division با دشمنان رو به رو شوید.

نسخه قانونی بازی The Day Before

اما زامبی‌های بازی نیز چالش‌های دیگری هستند که بیشتر در زمان شب می‌توانند برای شما دردسر ساز شوند. در واقع به نظر می‌رسد که دشمنان انسانی با شب شدن هوا، به سمت خانه‌های امن خود و پایگاه‌ها می‌روند که البته ممکن است بسیاری از آن‌ها در مرکز شهر برای شما کمین کرده باشند. در این حال اما زامبی‌ها همواره در شهر پرسه زده و به شدت به صدا و نور حساس هستند. اگر در حال وارد شدن به ساختمانی متروکه هستند و می‌دانید که در آن جا زامبی‌هایی وجود دارند، درحالی که وسایل زیادی را با خود حمل می‌کنید، بدون شک آن‌ها از حضور شما مطلع خواهند شد و در آن لحظه باید جان خود را نجات دهید.

همان طور که ذکر شد، بازی The Day Before هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و با توجه به گفته‌های سازندگان، احتمالا در یک یا دو ماه آتی روانه‌ی بازار می‌شود. بازی یک اثر انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی خواهد بود اما احتمال عرضه‌ی آن برای کنسول‌های نسل هشتمی و نسل نهمی نیز وجود دارد. بازی برروی کامپیوتر حجمی معادل 75 گیگابایت خواهد داشت که با توجه به مواردی که در این صفحه‌ی مربوط به بازی با آن‌ها آشنا شدید، منطقی به نظر می‌رسد. شما کاربران کارت تک می‌توانید همین حالا سی دی کی اورجینال بازی The Day Before را با قیمتی مناسب برای کامپیوتر شخصی خود خریداری کنید.

مشخصات
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول The Day Before
تاریخ انتشار
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض چند زبانه
سی دی کی بازی The Day Before

سی دی کی و گیفت بازی The Day Before (تحت استیم)

کپچا
بازگشت