اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege XBOX One (هوم/عادی/آفلاین)

اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege XBOX (هوم/عادی/آفلاین)

طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، این محصول در کشور شما قابل ارائه نمی‎باشد. به همین جهت لینک خرید و قیمت محصول حذف شده است.

درباره بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege

اکانت قانونی بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege ایکس باکس وان + سریز

 

معرفی ظریفیت هوم و عادی و آفلاین

اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege ظرفیت هوم (Home):

با خرید اکانت ظرفیت هوم، شما می‌توانید به صورت آنلاین و آفلاین به بازی دسترسی داشته باشید. فقط كافيست یکبار بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد در کنسول خود، بازی را به روش Home انتخاب کنید. کار تمام است و اکانت به صورت دائمی در کنسول شما باقی خواهد ماند و نیاز به ورود اطلاعات بعد از روشن و یا خاموش کردن XBOX نیست. در این ظرفیت اتصال به اینترنت اجباری نیست و بازی به صورت آفلاین به راحتی اجرا می‌شود. دقت کنید با این کار دسترسی به بازی برای تمام اکانت های اضافه شده در کنسول فراهم خواهد شد و بهتر است بازی را با اکانت اصلی خود اجرا کنید نه اکانت خریداری شده.
برای هوم کردن اکانت به آدرس Setting > General > Personalization > My Home Xbox رفته و پس از ورود به My Home Xbox  گزینه Make This My Home Xbox را انتخاب کنید.

اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege ظرفیت عادی (Switch): با خرید اکانت ظرفیت عادی، شما فقط می‌توانید به صورت آنلاین به بازی دسترسی داشته باشید. یعنی اتصال به اینترنت شرط اجرا شدن بازی شماست. بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد اکانت در کنسول XBOX، برای استفاده از اکانت باید هر بار که کنسول را روشن می‌کنید ابتدا اکانت خریداری شده را انتخاب کنید، سپس با قابلیت Switch User اکانت اصلی خود را انتخاب و از بازی لذت ببرید. دقت کنید با این کار دسترسی به بازی برای تمام اکانت های اضافه شده در کنسول فراهم خواهد شد و بهتر است بازی را با اکانت اصلی خود اجرا کنید نه اکانت خریداری شده.

اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege ظرفیت آفلاین (Offline): با خرید اکانت ظرفیت آفلاین، شما فقط به صورت آفلاین به بازی دسترسی دارید. دقت کنید در صورت اتصال به اینترنت دیگر قادر به استفاده از اکانت و بازی نیستید. به راحتی بعد از دریافت ایمیل و پسورد اکانت آن را در کنسول خود اضافه کنید و به Home تغییر دهید. سپس آفلاین شده و دیگر آنلاین نشوید.
برای هوم کردن اکانت به آدرس Setting > General > Personalization > My Home Xbox رفته و پس از ورود به My Home Xbox  گزینه Make This My Home Xbox را انتخاب کنید.

 

توضیحات

  • پیش نیاز: کنسول XBOX One یا کنسول XBOX Series
  • محدودیت: برو روی هر کنسول فقط 5 اکانت به صورت ظرفیت Home قابل اضافه کردن است.
  • نحوه دریافت: ایمیل و پسورد اکانت از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می‌گردد.
  • زمان تقریبی تحویل: بسته به تعداد سفارشات، بین 1 تا 3 ساعت کاری ارسال سفارش زمان خواهد برد.
مشخصات
ناشر Ubisoft Entertainment
ژانر اول شخص شاتر
پلتفرم ایکس باکس
نام محصول Tom Clancy's Rainbow Six Siege
تاریخ انتشار 12/1/2015
قفل منطقعه‌ای ندارد
زبان پیش‌فرض چند زبانه از جمله انگلیسی (Multi Language)
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
چند نفره (تقسیم صفحه) ندارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op دارد
مدل کالا
مدل کالا اکانت ایکس باکس (Home/Switch)
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن ایمیل و پسورد اکانت خریداری شده در تاریخچه کدها
اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege XBOX One (هوم/عادی/آفلاین)

اکانت بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege XBOX (هوم/عادی/آفلاین)

کپچا
بازگشت