سی دی کی بازی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition

سی دی کی و گیفت بازی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition (تحت استیم)

طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، این محصول در کشور شما قابل ارائه نمی‎باشد. به همین جهت لینک خرید و قیمت محصول حذف شده است.

عنوان Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition یکی از محبوب‌ترین و خاطرانگیزترین نسخه‌های سری بازی Total War محسوب می‌شود که در زمان انتشار خود در سال 2006 توانست نقدها و نمرات بسیار خوبی را کسب نماید و کاربران زیادی را به این مجموعه علاقه مند نماید. استودیو کریتیو اسمبلی همواره به عنوان استودیو سازنده این بازی نقش خود را به خوبی ایفا کرده و شرکت سگا نیز به عنوان ناشر آن را در بازار جهانی عرضه کرده است. سی دی کی اورجینال این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در وب سایت کارت تک با قیمتی فوق العاده در دسترس شما قرار دارد.

سی دی کی قانونی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition تحت استیم

درباره‌ بازی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition

اولین نسخه از سری بازی مشهور نبرد تمام عیار در سال 2000 و با نام شوگان منتشر شد که روایت نبردهای قبایل ژاپنی را در قرن 17 میلادی به تصویر می‌کشید که البته با توجه به سال انتشار آن، دسترسی‌های کاربران و مکانیزم‌های گیم پلی بسیار محدود بودند اما با گذشت زمان و استقبال کاربران، این فرانچایز روند رو به رو رشدی را طی کرد. بازی Total War MEDIEVAL به عنوان دومین نسخه‌ی این مجوعه در سال 2002 منتشر شد که برای اولین بار، در قرون وسطی جریان داشت و روایت‌های هیجان انگیزی را در جنگ‌های صلیبی و اتفاقات بسیار مهم تاریخی آن دوران روایت می‌کرد. پس از آن، نسخه‌ی سوم در روم جریان داشت و ما به قرن‌های پیش از میلاد مسیح می‌رفتیم تا جنگ‌های تازه‌ای را تجربه کنیم. در این بین، نسخه‌ی قرون وسطی بسیار مورد پسند کاربران و منتقدان قرار گرفت و باعث شد تا سازندگان به این فکر بیفتند تا ادامه‌ی موفقیت قبلی خود را پیگیری کنند. در نتیجه، عنوان Total War MEDIEVAL 2  در سال 2006 به عنوان چهارمین نسخه‌ی این سری در دسترس کاربران قرار گرفت که برای اولین بار در این مجموعه، مکانیزم‌های جدید و المان‌های تازه‌ای را به این بازی استراتژیک اضافه کرد. البته برخی از این المان‌ها و قواعد گیم پلی، در نسخه‌ی روم نیز وجود داشتند اما در بازی مذکور، به تکامل بسیار خوبی رسیدند به طوری که از این اثر در حال حاضر به عنوان یکی از آثار این مجموعه یاد می‌شود.

همان طور که اشاره شد، داستان بازی و بازه‌ی زمانی‌ای که برای کاربران روایت می‌شود، چیزی حدود سال‌های 1000 تا 1500 است که اتفاقات بسیار مهمی در این دوران رخ داده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نبردهای مسلمانان و مسیحیان اشاره کرد که از سویی دیگر، اروپای مرکزی نیز با درگیری‌های بزرگی همراه بود. نقطه‌ی آغازین داستان این عنوان از جایی است که ویلیام بر هارولد که رهبر ساکسون‌ها است پیروز می‌شود و قصد دارد تا در انگلستان، پادشاهی جدیدی را پایه بگذارد و نسل وی بتواند در این نقطه از زمین نیز بر مردم حکمرانی کند. اما این اتفاقات تنها به این قسمت از تاریخ محدود نبوده و در سویی دیگر، ما جنگ‌های صلیبی را داریم که مسلمانان و مسیحیان با جزئیات زیادی در بازی حضور دارند و می‌توان در نقش آن‌ها علیه سایر رقیب‌ها جنگ‌های بزرگی ترتیب داد.

به طور کلی، بازیTotal War MEDIEVAL 2 با توجه به سال انتشار خود، محتویات بسیار زیادی را به کاربران ارائه می‌دهد به طوری که روی هم رفته شاهد وجود چیزی حدود 15 کشور مختلف هستیم که در نبردها حضور دارند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به امپراتوری عثمانی، فاطمیون مصر، بیزانس، روسیه، امپراتوری مقدس روم، جمهوری ونیز و دوک نشینان میلان اشاره کرد که دقیقا هریک از آن‌ها، با دیگری کاملا متفاوت بوده و سبک مبارزه و نبرد متفاوتی را طلب می‌کنند و هر یک در دسته‌های مختلفی دارای نقاط ضعف و قوت هستند. البته در مسیر داستانی بازی، تمامی کشورها قابل دسترسی نبوده و رفته و رفته و کسب پیشرفت در بازی می‌توانید همه ی آن‌ها را باز کنید. در این راه، ژنرال‌ها یا پشیوایان دینی نقش بسزایی در وقوع اتفاقات مهم دارند و شهرهای بزرگی در این راه کشف می‌شوند، تحولات تاریخی رخ می‌دهد و ما شاهد حمله‌ی تیمور، کشف آمریکا و یا اختراع باروت هستیم که تغییرات بسیار زیادی را در گیم پلی ایجاد خواهند کرد. مذهب نیز در این اثر با توجه به دوره‌ی تاریخی مربوطه، از اهیمت بسیار زیادی برخوردار است و برای مثال در صورتی که امپراتوری عثمانی را انتخاب کنید، باید به مسائل دینی اهمیت داده و در تربیت پیشوایان دینی، ایجاد مسجد و مهیا کردن شرایط مناسب برای انجام امور دینی تلاش کنید. از سویی دیگر، امپراتوری روم، روسیه و به طور کلی اروپای غربی از مذهب مسیحیت کاتولیک پیروی می‌کنند که در اینجا وظیفه ی شما کاملا متفاوت است و باید در مسیر گسترش مسیحیت تلاش کنید تا همواره بتوانید به اهداف خود برسید و ارتش‌های بزرگی را ایجاد کنید.

گیم پلی بازی Total War MEDIEVAL 2 یکی از هیجان انگیزترین و متنوع‌ترین گیم پلی‌های این سری را دارد که حالا میدان‌های نبرد نسبت به گذشته بسیار وسیع‌تر شده و شما می‌توانید در نقاط مختلفی به طور همزمان نبردهای بزرگی را کنترل کنید و در خاک دشمن به پیشروی خود ادامه دهید. هر یک از کشورها ممکن است در یک جبهه‌ی به خصوص جنگ دارای قدرت باشند و شما به این نکته در زمانی پی خواهید برد که ساعت‌ها مشغول تجربه‌ی بازی باشید و بتوانید با هر یک از آن‌ها به شیوه ی درست بازی کنید.

نسخه قانونی بازی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition برای استیم

در ادامه نکته قابل توجه این است که بازی مذکور در پس از انتشار خود و با توجه به استقبال کاربران و حمایت‌های عالی سازندگان از آن، بسته‌های الحاقی و آپدیت‌های ارزش‌مندی را دریافت کرد که میزان محتویات بازی، مسیرهای داستانی و جزئیات گیم پلی آن را تا حد زیادی بالا برد. به طوری که نسخه‌ای که در حاضر با آن رو به رو هستید و می‌توانید سی دی کی آن را خریداری کنید، نسخه‌ی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition محسوب می‌شود که در واقع یک پکیج کامل است. این اثر تمامی آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی بازی را درون جای داده و دیگر هیچ مشکل یا ایراد فنی در بازی مشاهده نمی‌شود که به تجربه‌ی شما ضربه وارد کند. اگر به دنبال یک اثر استراتژی عظیم هستید، این اثر بهترین پیشنهاد برای شماست.

سی دی کی اورجینال عنوان Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition در وب سایت کارت تک با بهای پرداختی بسیار مناسب و پایین تر از سایر قیمت‌های موجود برای کامپیوترهای خانگی در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

مشخصات
ناشر SEGA - Feral Interactive (Mac) - Feral Interactive (Linux)
ژانر Strategy
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول Total War: MEDIEVAL 2 – Definitive Edition
تاریخ انتشار 15-Nov-06
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP ندارد
آنلاین Co-op ندارد
حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده Intel Core 2 Duo 3 GHz
کارت گرافیک 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT or Intel HD 4000
مقدار حافظه رم 3GB RAM
ورژن دایرکت Version 10
حجم دیتا 35GB available space
سیستم پیشنهادی
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده 2nd Generation Intel Core i5
کارت گرافیک 2 GB NVIDIA GeForce GTX 560 Ti or AMD Radeon HD 5870
مقدار حافظه رم 4GB RAM
ورژن دایرکت Version 11
حجم دیتا 35GB available space
سی دی کی بازی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition

سی دی کی و گیفت بازی Total War MEDIEVAL 2 Definitive Edition (تحت استیم)

کپچا
بازگشت