سی دی کی بازی Total War NAPOLEON – Definitive Edition

سی دی کی و گیفت بازی Total War NAPOLEON – Definitive Edition (تحت استیم)

تولیدکننده:SEGA
مدل کالا: DG-PC-Steam-Game-Key
زمان تحویل: تماس بگیرید
AAAAAAتماس بگیرید

برای دریافت قیمت محصول با ما تماس بگیرید

بازی Total War: Napoleon به عنوان یکی دیگر از نسخه‌های معروف سری بازی Total War، می‌تواند به عنوان یکی از آثار متوسط در سری بازی نبرد تمام عیار ساخته ی استودیو کریتو اسمبلی (Creative Assembly) شناخته شود که آن را به لطف ناشری شرکت سگا (Sega)، در سال 2010 در بازار جهانی عرضه کرد. این نسخه، به نبردها و اتفاقات دوران ناپلئون بناپارت می‌پردازد و درگیری‌های آن زمان را به جزئیات به تصویر می‌کشد. شما می‌توانید سی دی کی اورجینال این اثر را از وب سایت کارت تک با قیمتی مناسب و ارزان برای کامپیوتر خانگی خود خریداری کنید.

نسخه قانونی Total War NAPOLEON Definitive Edition تحت استیم

درباره‌ بازی Total War: Napoleon

سری بازی Total War یا نبرد تمام عیار، یکی از آن مجموعه‌های پرطرفدار و صاحب سبک در جهان است که به خوبی توانست با گذشت چند سال از انتشار اولین نسخه و عرضه‌ی ورژن‌های بعدی آن، جایگاه خود را در صنعت بازی‌های ویدئویی ثابت نگه دارد و حتی در زمان حال نیز، جدیدترین نسخه‌های آن توانسته‌اند تا تجربه‌ی شیرینی از یک بازی استراتژی عظیم را به کاربران ارائه دهند. تنوع در نسخه‌های مختلف این بازی به شدت بالا بوده و هریک از آن‌ها، اتفاقات و جزئیات نبردهای یک دوره‌ی تاریخی خاص را روایت می‌کنند. ما در برخی از آن‌ها، سری به نبردهای روم باستان می‌زنیم، در بخش‌هایی به ژاپن قرن 17 میلادی می‌رویم و برای تصرف کیوتو پایتخت این کشور، تا مدت‌ها تلاش می‌کنیم.

حال، بازی Total War: Napoleon به عنوان نسخه‌ی سال 2010 بازی که کاملا موضوع اصلی آن با نام بازی مرتبط است، قصد دارد تا کاربران را به قرن 19 و 18 ببرد و نبردهای آن دوره‌ی مهم تاریخی را روایت کند. همچنین این نسخه همانند سایر آثار، دارای بخش داستانی خواهد بود که به طور جدی به شخصیت ناپلئون می‌پردازد. در واقع می‌توان بخش داستانی بازی را به چهار قسمت تقسیم کرد که دو قسمت اول، بیشتر جنبه‌ی آموزشی داشته و زمانی را روایت می‌کنند که ناپلئون هنوز به یک چهره‌ی جهانی تبدیل نشده و جوانی خام است.در این قسمت، فرانسه در سال 1796 به امپراتوری بریتانیا یورش می‌برد و ناپلئون شایستگی‌های خود را به تصویر میک‌شد که عملکرد شما نیز در این بخش دارای اهمیت زیادی خواهد بود. سپس ما در دو قسمت آخر بازی، شاهد کشورگشایی‌های فرانسه هستیم و ناپلئونی که حالا دارای تجربه‌های فراوان است و عطش وی برای کشورگشایی و پیروزی در نبردهای بزرگ، پایان پذیر نخواهد بود.

عنوان Total War: Napoleon همانند دیگر نسخه‌های این سری، به سبک گیم پلی اصلی آن وفادار است و شما در طول بازی و در دوره‌های مختلف، باید بر نبردهای همزمان و اتفاقاتی که هر لحظه در جهان بازی رخ می‌دهد، تسلط داشته باشید. اقدامات اولیه‌ی امپراتوری شما در بازی و به خصوص پیشرفت‌های ابتدایی، از مهم‌ترین بخش‌هایی است که باید به آن توجه کنید. شما همچنان می‌توانید ارتش‌های بزرگی ساخته و آن‌ها را به قسمت‌های مختلفی تقسیم کرده و به نبرد با دشمنان بفرستید. استراتژی شما و تکنیکی برای نبرد با دشمنان با توجه به قدرت و مواضع دفاعی آنان انتخاب می‌کنید، به شدت اهمیت دارد و پیروزی شما به این نکته وابسته است. شما می‌توانید یک ارتش بسیار عظیم ترتیب دهید و در یک مرحله به دشمن یورش ببرید و یا قادر هستید تا در قالب ارتش‌های کوچک‌تر و در زمان بندی‌های مناسب به طوری که دشمن حتی نتواند فرصت نفس کشیدن داشته باشد، آن را از پای در آورید.

یکی قابلیت‌های هیجان انگیز و جالب بازی Total War: Napoleon، این است که برای اولین بار وضعیت‌های آب و هوایی مختلفی در بازی رخ می‌دهد که می‌تواند به علت بارانی بودن و وضعیت دشوار جنگی در شرایط زمینی نامناسب، ارتش شما با چالش و یا حتی تلفات رو به رو شود و همان طور که ذکر شد، بحث زمان بندی در این قسمت اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. همچنین حتما باید بدانید که با توجه به زمانی که بازی در آن روایت می‌شود، احتمال وقوع انقلاب‌های گوناگون توسط سایر کشورها وجود دارد که انقلاب صنعتی، یکی از مهم‌ترین انقلاب‌های این عنوان است که با رخ دادن آن، نوع نبردها و امکاناتی که در دسترس است از جمله اسلحه‌ها، به کلی تغییر پیدا خواهند کرد.

از سویی دیگر، شما میت‌وانید کنترل کشوری به غیر از فرانسه و ناپلئون بناپارت را بر عهده بگیرد و به وسیله‌ی آن، امپراتوری فرانسه را نابود ساخته و به کشورگشایی‌های آن پایان دهید. این قدرت انتخاب هیجان انگیز، به ارزش‌مند بودن Total War: Napoleon کمک شایانی کرده است.

بازی Total War: Napoleon با توجه به زمانی که در آن عرضه شده است، دارای گرافیک فنی قابل قبولی خواهد بود و می‌تواند شما را از حیث طراحی جزئیات و ارتش‌ها راضی کند اما اگر کاربران زمان بیشتری برروی طراحی جلوه‌های بصری این نسخه می‌گذاشتند، شاید نتیجه‌ی موفقیت آمیزتری به دست می‌آمد. همچنان هوش مصنوعی ضعیف یکی دیگر از مواردی است که اغلب به عنوان ضعف‌های این اثر از آن یاد می‌شود.

بازی اورجینال Total War NAPOLEON Definitive Edition تحت استیم

عنوانی که در این صفحه می‌توانید برای خریداری آن اقدام کنید، Total War: Napoleon - Definitive Edition نام دارد یعنی نسخه‌ای که دارای تمامی محتویات و بسته‌های الحاقی بازی است. یکی از عادت‌های بسیار خوب استودیو کریتیو اسمبلی، انتشار محتویات اضافه و بسته‌های الحاقی ارزش‌مند برای این سری بازی استراتژی است که در نتیجه‌ی آن، شما می‌توانید به سه بسته‌ی الحاقی جداگانه‌ی بازی که دسترسی‌های زیادی برای امپراتوری روسیه به همراه دارد، دسترسی داشته باشید و مشکلات و باگ‌های فنی اولیه‌ی آن نیز به طور کامل رفع شده‌اند.

شما می‌توانید سی دی کی اورجینال بازی Total War: Napoleon - Definitive Edition را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان از وب سایت کارت تک برای کامپیوتر خانگی خود خریداری کنید. همچنین سایر نسخه‌های فرانچایز نبرد تمام عیار در قالب سی دی کی‌های اورجینال در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

مشخصات
ناشر SEGA - Feral Interactive (Mac)
ژانر Strategy
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول Total War: NAPOLEON – Definitive Edition
تاریخ انتشار 25 Feb, 2010
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op ندارد
حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده 2.3 GHz CPU with SSE2
کارت گرافیک 256MB DirectX 9.0c shader model 2b compatible GPU
مقدار حافظه رم 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista/Windows 7)
ورژن دایرکت version 9
حجم دیتا 21GB available space
سیستم پیشنهادی
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده 2.6GHz Dual Core CPU
کارت گرافیک 256 MB DirectX 9.0c shader model 3 compatible GPU
مقدار حافظه رم 2GB RAM (XP), 4GB RAM (Vista/Windows 7)
ورژن دایرکت version 9
حجم دیتا 21GB available space
سی دی کی بازی Total War NAPOLEON – Definitive Edition

سی دی کی و گیفت بازی Total War NAPOLEON – Definitive Edition (تحت استیم)

کپچا
بازگشت