سی دی کی بازی Total War Warhammer 2

سی دی کی و گیفت بازی Total War Warhammer 2 (تحت استیم)

تولیدکننده:SEGA
مدل کالا: DG-PC-Steam
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
AAAAAAتحویل 1-3 ساعت
750,000 تومان

عنوان Total War WARHAMMER 2 دومین نسخه از سه گانه‌ی عظیم وارهمر در سری بازی Total War محسوب می‌شود که در حال حاضر، جدیدترین، موفق‌ترین و کامل‌ترین عنوان موجود در این مجموعه شناخته می‌شود که تیم سازنده‌ی آن یعنی استودیو کریتیو اسمبلی، مدت زمان زیادی را برای ساخت آن صرف کرده است. این اثر در سال 2017 میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی توسط کمپانی سگا منتشر شد و شما می‌توانید سی دی کی اورجینال آن را با قیمتی مناسب و ارزان از بو سایت کارت تک برای کامپیوتر خانگی خود خریداری کنید.

سی دی کی قانونی Total War WARHAMMER 2 تحت استیم

درباره‌ بازی Total War WARHAMMER 2

اگر با فراز و نشیب‌های طولانی سری بازی نبرد تمام عیار همراه بوده باشید و یا حتی تنها چند نسخه از این مجموعه را تجربه کرده باشید، حتما باید بدانید که نسخه‌های مختلف این سری، هریک تجربه‌ای متفاوت را به کاربران ارائه دهند و وجه تمایز عظیمی میان آن‌ها وجود دارد. در چند سال اخیر اما این بازی وارد فاز کاملا تازه‌ای شده و آن قاعده و قوانین‌های گذشته به طور کلی با تغییرات زیاید مواجه شده‌اند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ورود موجودات افسانه‌ای و نژاد‌های تازه غیر انسانی اشاره کرد که اولین ورژن از وارهمر آن‌ها را شامل می‌شد. بعد از موفقیت‌های وارهمر اول، سازندگان تصمیم به ساخت نسخه‌ی بعدی بازی گرفتند و تنها با گذشت یک سال، عنوان Total War WARHAMMER 2 نیز به دست کاربران رایانه‌های شخصی رسید که توانست نقدها و نمرات عالی به دست آورد و در حال حاضر از آن به عنوان یک اثر شاهکار در سبک بازی‌های استراتژی یاد می‌شود.

از اولین ویژگی‌های مهم این اثر می‌توان به گستردگی فوق العاده‌ی جهان آن اشاره کرد که حالا این دنیای وسیع، دارای چهار قاره‌ی مختلف است که عبارت‌اند از Ulthuan، Lustria ، Naggaroth و Southlands که این مورد آخر، تحت پوشش منطقه‌ی وسیعی تحت عنوان "دنیای جدید" نیست و بخشی مستقل محسوب می‌شود. در هریک از این قاره‌ها، نژادهای زیاد و مختلفی در شهرهای گوناگون وجود دارند که هریک با دیگری کاملا متفاوت است و این ارزش بالا و تنوع غنی گیم پلی آن را به تصویر می‌کشد. این نژادها حالا همگی به جان هم افتاده‌اند و قرار است نبرد بسیار خطرناک و بزرگی را خلق کنند. از سویی دیگر، یک چالش تازه به بازی اضافه شده که Vortex نام دارد که یک گردباد خطرناک و عظیم بوده که نژادهای مختلف باید با مبارزه با یکدیگر آن را نابود کنند و یا سعی کنند که به آن داخل نشوند که البته ادامه دادن این مورد تا آخرین لحظه بازی غیر ممکن می‌شود و همگی باید برای بقای خود تلاش کنند که این موضوع هیجان زیادی به بازی اضافه کرده است.

از آن جایی که حالا ما با کامل‌ترین و بزرگ‌ترین بازی منتشر شده در سری نبرد تمام عیار رو به رو هستیم و این عنوان نژادهای بسیار زیاد و قبایل مختلفی را درون خود جای داده، تعادل گیم پلی یکی از موضوعاتی است که همواره برای سازندگان به عنوان یک چالش اساسی مطرح است. به طور دقیق‌تر، هر یک از نژادها و قبایل از توانایی‌ها و ویژگی‌های خاص خود برخوردار است که در گیم پلی بازی و پیروزی آنان در جنگ‌ها به شدت تاثیرگذار است. حال این قدرت‌ها باید به نوعی طراحی شوند که تعادل گیم پلی بازی دچار لطمه نشود تا یکی قوی و دیگر ضعیف واقع نشود که این موضوع برای کاربران اهمیت بسیار زیادی دارد. به طور مثال، اژدها سواران و کاربردی که اژدها در بازی دارد بسیار مهم است و میت‌واند در نبردهای مختلفی یک نیروی اساسی محسوب شود اما قطعا ضعف‌هایی باید برای آن تعریف شود تا گیم پلی بازی از از تعادل خارج نشده و تمامی نژادها کاربردی باشند. کریتیو اسمبلی به عنوان خالق این مجموعه که همواره از دیربار با کاربران همراه بوده، این مسئله را به طور فوق العاده‌ای در بازی طراحی کرده به طوری شما به هیچ وجه با عدم تعادل قدرت‌های مختلف در بازی رو به رو نخواهید داشت و قطعا از هریک از ویژگی‌ها و توانایی‌ها، دارای ابعاد قدرت و ضعف مخصوص خود است. این موضوع در نسخه‌ی اول وارهمر نیز مطرح بود که سازندگان در آن زمان نیز توانسته بودند تا موفق عمل کنند اما حالا مطلوبیت این مسئله در وارهمر دوم به اوج خود رسیده است. همچنین از دیگر تغییرات جهان‌های بازی می‌توان به برداشته شدن عدم محدودیت تصرف همه‌ی شهرها اشاره کرد که دیگر هیچ شهری غیر قابل تصرف برای نژادهای مختلف نخواهد بود.

عنوان Total War WARHAMMER 2 در زمینه‌ی طراحی هوش مصنوعی حالا در این مجموعه چندین قدم رو به جلو برداشته و یک بازی کامل است. هوش مصنوعی از مهم‌ترین موضوعاتی است که اگر به آن توجه نشود، می‌تواند به تجربه‌ی کلی بازی لطمه وارد کند و آن حس واقع گرایانه بودن را از آن بگیرد. همان طور که اشاره شد، حالا درجه‌های سختی بازی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده اند و با توجه به قوه‌ی تصمیم گیری قدرتمند دشمنان و امتحان کردن استراتژی‌های مختلف نبرد و تغییر سبک بازی توسط آن‌ها، این درجه‌های سختی در سطوح بالا واقعا چالش برانگیز هستند و شما باید مدت‌ها این عنوان را بازی کنید و تجربه کسب کنید تا بتوانید برروی درجه‌ی سختی بالا نیز بر دشمنان خود چیره شوید.

در ادامه، حالا هریک از قاره‌های موجود در جهان عظیم Total War WARHAMMER 2 دارای دروازه‌های ابتدایی مخصوص به خود هستند که در هر نژادی در صورت تجاوز به این دروازها و ورود به مرزهای آن قاره، در واقع آغازگر نبرد جدیدی بوده و بدیهی است که شما برای پیروزی در بازی و تصرف مناطق بیشتر، در ابتدا باید بتوانید دروازه‌ها را فتح کنید. در این راه، ارتش‌های بیگانه که متعلق به هیچ منقطه‌ی خاصی نیستند و ممکن است از هر نژادی درون آن‌ها وجود داشته باشد، در گوشه و کنار نقشه‌ی این عنوان حضور خواهند داشت و از مهم‌ترین ویژگی‌های آنان می‌توان به عدم صلح پذیری آن‌ها اشاره کرد که در واقع خواستار برپایی امپراتوری خود هستند و در این راه با همگان مبارزه می‌کنند.

نسخه قانونی Total War WARHAMMER 2 برای استیم

از سویی دیگر، با توجه به سال انتشار عنوان Total War WARHAMMER 2، این اثر دارای گرافیک فنی قدرتمندی بوده و جلوه‌های بصری آن نسبت به نسخه‌های قبلی، با پیشرفت‌های بسیار زیادی همراه بوده است و تماشای نبردهای عظیم در نقاط مختلف نقشه، درگیری نیروها با بیشترین جزئیات در کنار نورپردازی عالی و تغییرات و آب و هوایی مربوط به هر یک از قاره‌ها، از مواردی هستند که نشان می‌دهد این اثر در بخش جلوه‌های بصری نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. از آن جایی که این بازی مثل همیشه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده، بخش بهینه سازی اهمیت زیادی داشته که مشکلات موجود در این مسئله برای کاربران زیادی اهمیت دارد تا تجربه‌ی آن‌ها با شکست مواجه نشود. در یک کلام، Total War WARHAMMER 2 در بحث باگ‌ها، ایرادات فنی و یا افت فریم با هیچ مشکل خاصی رو به رو نبوده و بازی عملکرد فوق العاده‌ای دارد و برروی بیشتر سیستم‌ها قابل اجرا است.

در آخر، با توجه سیاست‌های بسیار عالی سازندگان، تا به حال محتویات و بسته‌های الحاقی مختلفی برای این اثر منتشر شده که میزان محتویات آن را که در نوع خود بسیار زیاد و متنوع است، افزایش خواهد داد و یک عنوان بی‌نقص، کامل و در واقع شاهکار را در سبک بازی‌های استراتژی به کاربر ادامه می‌دهد. سه گانه‌ی وارهمر حالا به میانه‌ی راه رسیده و باید ببینیم تا نسخه‌ی سوم آن چگونه عملکردی خواهد داشت. سی دی کی اورجینال این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در وب سایت کارت تک با قیمتی ارزان و باورنکردنی در دسترس کاربران قرار دارد.

مشخصات
ناشر SEGA
ژانر Action - Strategy
پلتفرم ویندوز - استیم
نام محصول Total War Warhammer 2
تاریخ انتشار 28 Sep, 2017
قفل منطقعه‌ای منطقه آزاد
زبان پیش‌فرض تمام زبان ها
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP ندارد
آنلاین Co-op ندارد
حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده Intel Core 2 Duo 3.0Ghz
کارت گرافیک NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 ,720p
مقدار حافظه رم 5GB RAM
ورژن دایرکت Version 11
حجم دیتا 60GB available space
سیستم پیشنهادی
سیستم عامل Windows 7/8/10 (64 bits)
پردازنده Intel Core i5-4570 3.20GHz
کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB ,1080p
مقدار حافظه رم 8GB RAM
ورژن دایرکت Version 11
حجم دیتا 60GB available space
سی دی کی بازی Total War Warhammer 2

سی دی کی و گیفت بازی Total War Warhammer 2 (تحت استیم)

کپچا
بازگشت