ویزا کارت 0.1 دلاری آمریکا
-33%

ویزا کارت 0.1 دلاری آمریکا

مدل کالا: DC-VisaPP-FBA-0.1USD-US-GC
زمان تحویل: تحویل آنی
48,000 تومان 71,400 تومان

ویزا کارت مجازی یک کارت اعتباری آنلاین است که به صورت مجازی برای انجام تراکنش‌های اینترنتی استفاده می‌شود. بعد از خرید ویزا کارت، این کارت ها از طریق اپلیکیشن‌ها یا سایت‌های مخصوصی صادر می‌شوند و امکان خرید و پرداخت آنلاین را فراهم می‌کنند. ویزا کارت مجازی به صورت مجازی و بدون وجود یک کارت فیزیکی ارائه می‌شود و برای افرادی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند از کارت اعتباری فیزیکی استفاده کنند، بسیار مفید است.

ویزا کارت ها معمولا در مقادیر پنج دلار به بالا عرضه می شوند. به همین دلیل ویزا کارت با اعتبار 1 سنت به صورت اختصاصی قابل تهیه نمی باشد.در این روش ابتدا موجودی کارت مصرفه شده و سپس باقی مانده آن که حدود 0.1 دلار یا همان 1 سنت است برای خریدار ارسال می شود.

بعد از خرید ویزا کارت 0.1 دلاری آمریکا فقط اطلاعات کارت برای شما ارسال می شود و در این مدل نام و آدرس ارائه نمی شود. برای استفاده از کارت می توانید از هر نام و آدرسی که آمریکایی باشد استفاده کنید.

از VISA Prepaid 0.1 USD برای وریفای پی پال و دیگر موارد که در زیر ذکر شده است نمی توان استفاده کرد. اگر قصد دارید برای موارد زیر از کارت اعتباری استفاده کنید. با ما از طریق راه های ارتباطی هماهنگ کنید تا Credit Card دیگری به شما معرفی کنیم.

این ویزا کارت ها Free billing address می باشند یعنی محدودیتی در آدرس ندارند. همچنین در سایت ها و اپلیکیشن های PayPal, Amazon Web Services, apple, Facebook, netflix, spotify, tradingview, steam, Discord, Aliexpress, youtube, Yandex Taxi, Uber and Gettaxi, DTC کار نمی کند.
 

 
مشخصات
نام محصول ویزا کارت مجازی 0.1 دلاری
قفل منطقعه‌ای آمریکا
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
ویزا کارت 0.1 دلاری آمریکا

ویزا کارت 0.1 دلاری آمریکا

کپچا
بازگشت