ویزا کارت 2 دلاری آمریکا
-18%

ویزا کارت 2 دلاری آمریکا - USA Meta Bank

مدل کالا: CC-VCC-US2
زمان تحویل: تماس بگیرید

برای دریافت قیمت محصول با ما تماس بگیرید

یکی از بهترین روش های پرداخت وجه در وبسایت ها و اپلیکیشن های معروف استفاده از ویزا کارت می باشد. اگر قصد خرید و یا وریفای کردن حساب خود را دارید بهتر است از یک کارت با موجودی پایین استفاده کنید. با خرید ویزا کارت 2 دلاری آمریکا از طریق فروشگاه کارت، یک VisaCard استفاده شده با حداقل 1 دلار و حداکثر 1.99 موجودی باقی مانده دریافت خواهید کرد.

بهتر است بدانید ویزا کارت دو دلاری از متا بانک آمریکا صادر می شود. کارت های صادر شده از Meta Bank از بیشتر وبسایت ها و اپلیکیشن ها بدون هیچ دردسری پشتیبانی می کنند. با توجه به اینکه VisaCard ها به نام اشخاص صادر می شود. در زمان دریافت نام و آدرس شخص که بر روی کارت تنظیم شده است نیز برای شما ارسال می گردد. این موضوع باعث شده بدون دردسر در بیشتر وبسایت هایی که از ویزا کارت مجازی پذیرش می کنند بتوان از آن بدون مشکل استفاده کرد.

 

شرایط و قوانین استفاده از ویزا کارت مجازی 2 دلاری آمریکا:

1-  بعد از خرید اطلاعاتی نظیر شماره کارت، تاریخ انقضاء، کد امنیتی CVV، موجودی کارت و بیلینگ آدرس را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد.
2- کارت تحویل شده حداکثر 6 ماه انقضاء دارد ولی شما 30 روز زمان دارید تا از کارت استفاده کنید. بعد از آن ضمانتی وجود نخواهد داشت.
3- کارت مجازی دو دلاری یکبار مصرف می باشد و قابلیت شارژ مجدد ندارد.
4- ویزا کارت ها طبق نظر کاربران در سایت ها و اپلیکیشن های اپل موزیک، الکسا، ایکس باکس، پلی استیشن، اسپاتیفای کار می کنند. اما فروشگاه کارت تک تضمینی بابت پذیرش ویزا کارت مجازی در سایت مورد نظر شما ندارد و بهتر است جهت اطمینان از کارکردن ویزا کارت ابتدا یک کارت با مبلغ پایین خریداری و تست نمایید.

این نوع ویزا کارت ها با نام و آدرس شما می توانند صادر شوند. در صورت تمایل برای توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشخصات
نام محصول ویزا کارت مجازی 2 دلاری
قفل منطقعه‌ای آمریکا
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
ویزا کارت 2 دلاری آمریکا

ویزا کارت 2 دلاری آمریکا - USA Meta Bank

کپچا
بازگشت