ویزا کارت 5 دلاری آمریکا
-17%

ویزا کارت 5 دلاری آمریکا - USA Meta Bank

مدل کالا: CC-VCC-US5
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
521,000 تومان 628,460 تومان

اگر قصد خرید و یا وریفای حساب کاربری خود در اپلیکیشن ها و یا فروشگاه های آمریکایی را دارید، یکی از مقرون به صرفه ترین راهکار ها استفاده از ویزا کارت 5 دلاری آمریکا می باشد. بهتر است بدانید ویزا کارت های فروشگاه کارت تک مستقیما از طریق Meta Bank آمریکا تهیه شده و می توان گفت در حال حاضر از پوشش بیشتر و درصد کارکرد بیشتری نسبت به باقی VISA Card ها برخوردار است.

بعد از خرید ویزا کارت مجازی پنج دلاری آمریکا یک پیامک شامل اطلاعات کارت، نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن برای شما ارسال می شود. این اطلاعات به شما برای ثبت نام و پرداخت کمک می کند.

 

شرایط و قوانین استفاده از ویزا کارت مجازی 5 دلاری آمریکا:

1- بلافاصله بعد از خرید اطلاعاتی همچون شماره کارت، تاریخ انقضاء، کد امنیتی CVV و آدرس تنظیم شده بر روی کارت برای شما ارسال می شود.
2- ممکن است تاریخ انقضاء کارت ها تا 6 ماه اعتبار داشته باشد. اما مهلت استفاده از کارت حداکثر 30 روز می باشد و بعد از آن فروشگاه کارت تک مسئولیتی در قبال کارت ارسال شده نخواهد داشت.
3- ویزا کارت پنج دلاری را نمی تواند دباره شارژ کرد و این نوع کارت ها یکبار مصرف می باشند.
4- برخی از کاربران در اپلیکیشن ها و سایت های اپل موزیک، الکسا، ایکس باکس، پلی استیشن، اسپاتیفای این کارت ها را استفاده کرده اند و نتیجه گرفته اند. اما مسئولیت خرید و تست کارت به عهده شماست و فروشگاه کارت تک بابت کار کردن ویزا کارت در وبسایت مورد نظر شما مسئولیتی ندارد.

در صورت تمایل ما می توانیم ویزا کارت را با نام و آدرس شما صادر کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشخصات
نام محصول ویزا کارت مجازی 5 دلاری
قفل منطقعه‌ای آمریکا
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
ویزا کارت 5 دلاری آمریکا

ویزا کارت 5 دلاری آمریکا - USA Meta Bank

کپچا
بازگشت