خرید لایسنس ویندوز 10 اینترپرایز (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 اینترپرایز (MSDN)

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWW-Win10
زمان تحویل: ناموجود

در حال حاضر این کالا ناموجود می باشد!

لایسنس ویندوز Windows 10 Enterprise | 1 PC - MSDN (نسخه اورجینال و نهایی)

شرکت مایکروسافت در سال 2015 از آخرین نسخه سیستم عامل خود تحت عنوان ویندوز 10 رو نمایی کرد. مایکروسافت گفته است ویندوز 10 آخرین پلت فرم ویندوز می باشد.

نسخه Enterprise ویندوز 10 همان‌طور که از نامش پیداست برای کسب‌وکارهای بزرگ و تنها با لیسانس‌های چند کاربره عرضه می‌شود. برخلاف ویندوز 7، نسخه Ultimate برای ویندوز 10 ارائه نشده تا قابلیت‌های تجاری را در دسترس کاربران خانگی قرار دهد. مهم‌ترین ویژگی این نسخه Direct Access است که به کارمندان در نقاط مختلف اجازه می‌دهد به یک شبکه داخلی امن درون شرکت متصل شوند. قابلیت بعدی AppLocker است که به ادمین‌ اجازه می‌دهد تا امکان دسترسی به برنامه‌های خاص را غیرممکن کند. در نسخه Enterprise بهینه‌سازی‌ها و امکانات پشت پرده‌ای وجود دارد که متخصصین آی‌تی با استفاده از آن‌ها می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

 

تفاوت نسخه های Windows 10

  • • لایسنس RETAIL این نوع لایسنس میتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود و همچنین می‌تواند بی نهایت بار آن را پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار وابسته نمی‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • • لایسنس OEM این نوع لایسنس نمیتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود ولی می‌تواند بی نهایت بار آن را بروی همان سیستم پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار (مادربرد و هارد) وابسته می‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس One-time Installation (MSDN) این نوع لایسنس فقط یکبار نصب و فعالسازی میگردد و قابلیت نصب مجدد و جا به جایی را ندارد. همچنین گارانتی این نوغ لایسنس 365 روز می‌باشد
خرید لایسنس ویندوز 10 اینترپرایز (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 اینترپرایز (MSDN)

کپچا
بازگشت