خرید لایسنس ویندوز 10 هوم (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 هوم (OEM)

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWW-Win10
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
386,100 تومان

لایسنس ویندوز Windows 10 Home | 1 PC - OEM (نسخه اورجینال و نهایی)

شرکت مایکروسافت در سال 2015 از آخرین نسخه سیستم عامل خود تحت عنوان ویندوز 10 رو نمایی کرد. مایکروسافت گفته است ویندوز 10 آخرین پلت فرم ویندوز می باشد.

 این نسخه تقریبا نسخه پایه ویندوز 10 محسوب می‌شود. اگر به یک فروشگاه رفته و لپ‌تاپی را خریداری کنید تقریبا می‌توان با اطمینان گفت که سیستم عامل آن ویندوز 10 نسخه Home خواهد بود. ویندوز 10 هوم همانطور که از نامش پیداست بیشتر برای مصارف خانگی است. ویندوز 10 هوم یک ویندوز برای کارایی و کاربرد غیر تخصصی است. معمولا کاربران هنگامی که اطلاعات مهم و خاصی نداشته باشند، به دنبال خرید ویندوز 10 هوم می روند. یکی از مهم ترین عوامل استفاده کاربران از ویندوز 10 هوم قیمت پایین تر و به صرفه تر این محصول نسبت به ویندوز 10 پرو می باشد. پس اگر از آن دسته کاربرانی هستید که این ویژگی ها برای شما مهم می باشند ما به شما خرید ویندوز 10 پرو (windows 10 Pro) را پیشنهاد می کنیم.

 

تفاوت نسخه های Windows 10:

  •  لایسنس RETAIL این نوع لایسنس میتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود و همچنین می‌تواند بی نهایت بار آن را پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار وابسته نمی‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  •  لایسنس OEM این نوع لایسنس نمیتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود ولی می‌تواند بی نهایت بار آن را بروی همان سیستم پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار (مادربرد و هارد) وابسته می‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  •  لایسنس One-time Installation (MSDN) این نوع لایسنس فقط یکبار نصب و فعالسازی میگردد و قابلیت نصب مجدد و جا به جایی را ندارد. همچنین گارانتی این نوغ لایسنس 365 روز می‌باشد.
خرید لایسنس ویندوز 10 هوم (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 هوم (OEM)

کپچا
بازگشت