خرید لایسنس ویندوز 10 پرو (بهترین قیمت)
-78%

لایسنس ویندوز 10 پرو (Retail)

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWW-Win10
زمان تحویل: تحویل آنی
329,000 تومان 1,500,000 تومان

لایسنس ویندوز Windows 10 Pro | 1 PC - Retail (نسخه اورجینال و نهایی)

شرکت مایکروسافت در سال 2015 از آخرین نسخه سیستم عامل خود تحت عنوان ویندوز 10 رو نمایی کرد.  مایکروسافت گفته است ویندوز 10 آخرین پلت فرم ویندوز می باشد.

در نسخه پرو شما تمام ویژگی‌های ارائه شده در Home را به علاوه قابلیت‌هایی برای کاربران حرفه‌ای‌تر و کسب‌و‌کارها، در اختیار خواهید داشت. اکثر دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 که در کسب‌وکارها مورد استفاده قرار می‌گیرند از نسخه پرو بهره برده و به همین دلیل متخصصان آی‌تی می‌توانند با استفاده از ابزارهای موجود در این نسخه، مزایای مختلفی را در اختیار داشته باشند. نسخه Pro طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به نسخه پایه خانگی دارد اگر امنیت دستگاه و اطلاعات موجود در آن برای شما مهم است ما به شما خرید لایسنس ویندوز 10 پرو را پیشنهاد می دهیم. ویندوز 10 پرو دارای ویژگی های بسیاری می‌باشد. با خرید لایسنس ویندوز 10 پرو آپدیت های امنیتی زیادی و منحصر به فردی را دریافت می کنید و با پوشش محافظتی چند لایه مایکروسافت امکان از دست دادن دیتا و اطلاعات شما به صفر می رسد.
همچنین windows 10 pro ویژگی هایی مانند Windows Domain، کنترل از راه دور یا Remote Desktop، سیستم مجازی سازی و …. را دارد که هیچ یک از این ویژگی ها در ویندوز 10 هوم دیده نمی شود.

 

تفاوت نسخه های Windows 10:

  • لایسنس RETAIL این نوع لایسنس میتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود و همچنین می‌تواند بی نهایت بار آن را پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار وابسته نمی‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس OEM این نوع لایسنس نمیتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود ولی می‌تواند بی نهایت بار آن را بروی همان سیستم پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار (مادربرد و هارد) وابسته می‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس One-time Installation (MSDN) این نوع لایسنس فقط یکبار نصب و فعالسازی میگردد و قابلیت نصب مجدد و جا به جایی را ندارد. همچنین گارانتی این نوغ لایسنس 365 روز می‌باشد.
خرید لایسنس ویندوز 10 پرو (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 پرو (Retail)

کپچا
بازگشت