خرید لایسنس ویندوز (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 پرو ان (OEM)

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWW-Win10
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
347,110 تومان

لایسنس ویندوز Windows 10 Pro N | 1 PC - OEM (نسخه اورجینال و نهایی)

شرکت مایکروسافت در سال 2015 از آخرین نسخه سیستم عامل خود تحت عنوان ویندوز 10 رو نمایی کرد.  مایکروسافت گفته است ویندوز 10 آخرین پلت فرم ویندوز می باشد.

این نسخه تمام امکانات موجود را به همراه یک گزینه اختیاری در اختیار شما می گذارد.این نسخه همانند ویندوزهای معمولی دارای چند زیر مجموعه است: Starter، Home Premium، Professional، Enterprise و Ultimate. نسخه های N به شما این امکان را می دهند که Media Player و نرم افزارهای های مرتبط به آن (مانند نرم افزارهای مدیریت CD، DVD و سایر مدیا فایل ها، Windows Media Center و Windows DVD Maker را خودتان انتخاب کنید. در این نسخه ها زمانی که ویندوز را نصب می کنید نرم افزار Media Player بر روی آن نصب نیست، اما در صورت نیاز می توانید آن را بدون پرداخت هیچ هزینه ای از سایت مایکروسافت دانلود کنید.

 

تفاوت نسخه های Windows 10:

  • لایسنس RETAIL این نوع لایسنس میتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود و همچنین می‌تواند بی نهایت بار آن را پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار وابسته نمی‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس OEM این نوع لایسنس نمیتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود ولی می‌تواند بی نهایت بار آن را بروی همان سیستم پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار (مادربرد و هارد) وابسته می‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس One-time Installation (MSDN) این نوع لایسنس فقط یکبار نصب و فعالسازی میگردد و قابلیت نصب مجدد و جا به جایی را ندارد. همچنین گارانتی این نوغ لایسنس 365 روز می‌باشد.
خرید لایسنس ویندوز (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 پرو ان (OEM)

کپچا
بازگشت