خرید لایسنس ویندوز 10 اس (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 اس (Retail)

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWW-Win10
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
367,250 تومان

لایسنس ویندوز Windows 10 S | 1 PC - Retail (نسخه اورجینال و نهایی)

یکی از جدیدترین نسخه‌های اضافه شده به ویندوز 10، نسخه S است که در واقع به‌نوعی نسخه مختصر و مفید سیستم عامل ویندوز 10 محسوب می‌شود. یکی از ویژگی‌های متمایز این نسخه، امکان نصب نرم‌افزارها فقط از طریق ویندوز استور است. بنابراین دیگر نمی‌توانید برنامه‌های معمول و رایج را از منابع دیگر که قبلا استفاده می‌کردید، نصب نمایید. ویندوز 10 اس معمولا به‌صورت پیش‌فرض بر روی دستگاه‌های ارزان‌قیمت و رده‌پایین نصب شده است

 

تفاوت نسخه های Windows 10:

  • لایسنس RETAIL این نوع لایسنس میتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود و همچنین می‌تواند بی نهایت بار آن را پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار وابسته نمی‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس OEM این نوع لایسنس نمیتواند از روی یک سیستم پاک شود به سیستم دیگردی منتقل شود ولی می‌تواند بی نهایت بار آن را بروی همان سیستم پاک کنید و نصب کنید و به سخت افزار (مادربرد و هارد) وابسته می‌باشد و مادام العمر می‌باشد و پشتیبانی مایکروسافت را دارد.
  • لایسنس One-time Installation (MSDN) این نوع لایسنس فقط یکبار نصب و فعالسازی میگردد و قابلیت نصب مجدد و جا به جایی را ندارد. همچنین گارانتی این نوغ لایسنس 365 روز می‌باشد.
خرید لایسنس ویندوز 10 اس (بهترین قیمت)

لایسنس ویندوز 10 اس (Retail)

کپچا
بازگشت