لایسنس ویندوز سرور 2008 استاندارد (ارزان ترین قیمت)

لایسنس ویندوز سرور 2008 استاندارد

تولیدکننده:Microsoft
مدل کالا: SWW-WinServer
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
359,700 تومان

لایسنس ویندوز سرور 2008 استاندارد (نسخه اورجینال و نهایی)

ویندوز سرور یا Windows Server نامی تجاری برای سیستم‌عامل‌های سرور منتشر شده توسط شرکت مایکروسافت است. این ویندوز که روی سرورها نصب می‌شود، امکانات متعددی را برای مدیریت سرورها فراهم می‌آورد. این نام تجاری شامل همه سیستم‌عامل‌های ویندوز با نام تجاری «ویندوز سرور» است اما شامل سایر محصولات مایکروسافت نمی‌شود.

ویندوز سرور 2006 نام نخستین نسخه از ویندوز سرور با این برند محسوب می‌شود. با این حال، Windows NT 3.1 Server Advanced نخستین نسخه از ویندوز سرور محسوب می‌شود. پس از آن نیز به ترتیب شاهد عرضه نسخه‌های Windows NT 3.51 Server و Windows NT 4.0 Server و ویندوز 2000 سرور بودیم. ویندوز 2000 سرور نخستین نسخه از این سیستم‌عامل سرور بود که به صورت رسمی با عنوان «ویندوز سرور» معرفی و عرضه شد و علاوه بر بیشتر ویژگی‌های پرکاربرد امروزی شامل Active Directory، DNS Server، DHCP Server و Group Policy نیز بود.

ویندوز سرور 2008 (Windows Server 2008) سومین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز سرور است که توسط مایکروسافت و بر پایه ویندوز NT 6.0 تولید شده است. ویندوز سرور 2008 که از سیستم‌عامل ویندوز ویستا مشتق شده در سال 2008 میلادی روانه بازار شد. این سیستم‌عامل به دنبال ویندوز سرور 2003 عرضه شده که برپایه کدهای اصلی ویندوز XP توسعه یافته بود. از آنجایی که مایکروسافت در طراحی ویندوز سرور 2008 از همان کدهای پایه ویندوز ویستا بهره برده، بنابراین این دو سیستم‌عامل از نظر معماری و عملکرد، به یکدیگر شباهت زیادی دارند. ویندوز سرور 2008 به واسطه کدهای پایه مشترک با ویندوز ویستا، بسیاری از ویژگی‌های فنی، امنیتی، مدیریتی و اداری جدید ویندوز ویستا همانند شبکه بازنویسی شده (IPv6، وایرلس، بهبودهای امنیتی و سرعتی) را به ارث برده است.

دیگر ویژگی‌های ویندوز سرور 2008 شامل این موارد می‌شود: نصب، استقرار و بازیابی مبتنی بر تصویر. ابزار عیب‌یابی، نظارت، ثبت وقایع و گزارش بهبودیافته. ویژگی‌های امنیتی جدید همچون BitLocker و ASLR. دیوار آتشین (فایروال) ویندوزِ بهبودیافته. تکنولوژی‌های NET Framework 3.0 و غیره.

لایسنس ویندوز سرور 2008 استاندارد (ارزان ترین قیمت)

لایسنس ویندوز سرور 2008 استاندارد

کپچا
بازگشت