کد بازی WWE 2K23

کد بازی WWE 2K23 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

تولیدکننده:2K Games
مدل کالا: Game-PriceList
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

بازی WWE 2K23، اثری که نیاز به معرفی ندارد، عنوانی در سبک بازی های مبارزه ای که میتوانید به تنهایی و یا در کنار دیگر دوستان خود، وارد رینگ مبارزه شوید و صدها فن و سناریو مبارزه کشتی کج را برروی یکدیگر پیاده کنید و شاهد رجزخوانی های کشتی‌گیران باشید که هریک به طور واقع گرایانه ای در بازی ساخته شده اند. نسخه جدید این بازی در سال جاری، محتویات تازه و ارزشمندی را برای طرفداران همیشگی آماده کرده است که میتوانید سی دی کی اورجینال این بازی را برای پلتفرم کامپیوتر، از وب سایت کارت تک خریداری کنید. در کنار آن، دیسک پلمپ و استوک بازی در کنار اکانت های ظرفیتی آن برای کاربران کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن در دسترس است.

 

بازی WWE 2K23

کشتی کج همواره یکی از پرطرفدارترین رشته های ورزشی و مبارزه ای در سراسر جهان بوده است و بدون تردید، گیمرانی که اکنون آماده تجربه جدیدترین نسخه شبیه ساز این بازی یعنی WWE 2K2 هستند، دوران کودکی و نوجوانی خود را جلوی تلویزیون یا برنامه های ماهواره ای زمان خود، مشغول تماشای مسابقات هیجان انگیز و دیوانه وار کشتی کج بوده اند که حالا شخصیت ها و مبارزانی که در آن زمان در اوج دوران حرفه ای خود بوده اند، اکنون دیگر پا به سن گذاشته اند. کشتی کج مبارزان بسیاری دارد که قدیمی ترین آن ها مثل آندرتیکر هنوز هم در رینگ برای خود یک مبارز بی نظیر است و با ورود خاص و معروف خود از بیرون رینگ تا پدیدار شدن میان دودهای معروف، چیزی را در دل طرفداران خود تکان میدهد که باعث میشوند ساعت ها مسابقات آن را تماشا کنید و شبیه ساز استودیو ویژال کانسپتس را خریداری کنند. حتی در زمان کودکی ما، کارت های کشتی کج در بین بازی های کارتی و مبارزان مختلف آن طرفداران خاص خود را داشت که حرفه ای به خوبی با آن پز میدادند و باعث میشدند که هنوز هم که هنوز است، نقش آن کارت ها در ذهن ما حک شود. اما سری بازی WWE 2K نیز مسیر طولانی را پشت سر گذاشته و همواره به عنوان یکی از پرطرفدارترین بازی ها در بازار بازی های ویدئویی، افرادی زیادی آن را خریداری و بازی کرده اند. حال ما در سال جاری میلادی، شاهد انتشار بازی WWE 2K23 هستیم که تقریبا یک ماه از انتشار آن به طور رسمی برای کامپیوتر و کنسول های نسل هشتمی و نسل نهمی میگذرد که قرار است با گرافیکی بهتر و پیشرفته تر، محتویات تازه ای را به دست مخاطبان برساند و باری دیگر یکی از اولین انتخاب های طرفداران این سری برای شروع وقت بازی‌شان باشد.

اگر بخواهیم از ابتدا شروع کنیم، کد بازی WWE 2K23 با یک بخش تمرینی تحت عنوان Xavier Woods آغاز میشود که در آن، یک حریف تمرینی رو به روی شما قرار میگیرد و بازی به عنوان اولین برخورد شما با این بازی، سعی میکند به شما آموزش دهد که چطور اولین ضربه ها و فن های ابتدایی را روی وی اجرایی کنید. بعد از آن، حرکات های آموزشی به مرور حرفه ای تر و سخت تر میشوند تا شما بتوانید به خوبی آموزش ببینید. البته اگر از بازیکنان قدیمی و حرفه ای این مجموعه باشید، طبیعتا نیازی به این مقدمه ندارید و میتواند به خوبی آن را پشت سربگذارید یا به طور کلی رد کنید. مبارزه با یک حریف واقعی بخش انتهایی قسمت تمرینی را تشکیل میدهد که بعد از شکست دادن آن، بازی رسما کار خود را آغاز میکند و وارد منوی آن خواهید شد. در منو سی دی کی بازی WWE 2K23 میتوانید چندین حالت مختلف نظیر Showcase , My gm یا My Rise را ببینید که هریک تجربه های متفاوتی را در اختیارتان میگذارند.

در ادامه، بخش گیم پلی کد بازی WWE 2K23 که هسته اصلی بازی را تشکیل میدهد، تقریبا بدون تغییر باقی مانده و یا تغییر های جدید آن طوری است که حتی قدیمی ترین کاربر های بازی نیز متوجه آن ها نمیشوند و همچنان میتوانید به طور مثال در پلی استیشن، با دکمه مربع ضربه سبک، با دکمه دایره گرفتن حریف، دکمه ضربدر فن سنگین و یا با ترکیب این ها، فنون مختلفی را روی حریف عملی کنید. حرکت Signature نیز با زدن دکمه های مربع و R2 نیز میتواند برروی حریف اجرایی شود و همچنین فینیشر های قدرتمند در کنار کمبوهای مختلف، از طریق ترکیب کردن دکمه های کنترلر ساخته میشوند که تمامی آن ها را میتوانید در بخش تمرینی بازی فرا بگیرید. وقتی که وارد رینگ میشوید، میتوانید دو نوار را در کنار مبارز خود پیدا کنید که یکی مربوط میشود که Mommentum و دیگری Payback Move که به کارهای غافلگیری های سریع و بلند شدن های یک دفه ای مربوط میشوند که بسته به پر یا خالی بودن نوارها و زمان بندی دقیق، میتوانید از آن ها استفاده کنید. هرچقدر که از این نوارها بیشتر استفاده کنید و به طور کلی ضربات بیشتری را به حریف وارد کنید، نوار فینیشر شما که زرد رنگ است، با سرعت بیشتری پر میشود و میتوانید ضربه نهایی را به حریف خودتان وارد کنید. قابلیت ذخیره سازی فینیشر ها در بازی وجود دارد و بازی این امکان را به کاربر میدهد که تا سه فینیشر را برای خود ذخیره کند و هربار از یکی از آن ها استفاده کند. بخش های مربوط به دو نوار بالایی مربوط به موارد مذکور، بخش های نوار سلامتی و میزان آسیب خوردن اعضای مختلف بدن حریف را شامل میشود که میتوانید در بازی آن ها را به خوبی درک کنید.

همچنین در سی دی کی بازی WWE 2K23 ما شاهد اضافه شدن مسابقات War Games هستیم که در طول آن، دو کشتی گیر از دو تیم متفاوت وارد دو رینگ میشوند که فاصله بسیار نزدیکی به هم دارند که در یک قفس بزرگ تر قرار گرفته است و در یک زمان بندی مشخص شده توسط بازی، این کشتی گیرها که در دو تیم مختلف هستند به ترتیب وارد میدان میشوند و مبارزه را آغاز میکنند که در نهایت، تیمی که بتواند کشتی گیران حریف را تسلیم کند پیروز میدان خواهد بود. همچنین در این حالت میتوانید از سلاح های موجود در بیرون رینگ برای استفاده داخل مبارزه پیش از ورود به میدان، استفاده کنید. حالت هایی به نام Entrance که در کد بازی WWE 2K23 وجود دارد نیز همانند قدیم کار خود را پیش میگیرد و اضافه شدن کشتی گیرهای با دو کمربند قهرمانی از جزئیات جدید آن هستند. همچنین ریزجزئیات جدیدی در این موارد به بازی اضافه شده اند که بسته به هر کاراکتر و مبارز کاملا متفاوت است و میتواند هیجان خاصی را به مخاطب انتقال دهد.

در بخشی دیگر به سراغ حالت MyGm میرویم. در ابتدای تجربه شما در این بخش شما باید یک مدیر عمومی در بین چندین نامزد مختلف، برای کمپانی خود انتخاب کنید که بعد از آن، بازی چندین برند از میان برند های Rawm NXT 2.0 , NXT, Smackdown و  WCW را پیش روی شما میگذارد که بعد از آن باید به سراغ انتخاب میزان درجه سختی و بودجه های تعیین شده بروید. در ادامه، راه تنوع بیشتری به خود میگیرد و سوپراستار های موجود در بازی در دسته های مختلفی قرار میگیرند که در طول بخش Draft باید امورات مربوط به آن ها انجام دهید که در واقع انتخاب هشت سوپراستار در میان بقیه است. بعد از این، تقریبا چالش پیش روی شما آماده است و باید به سراغ برگزاری مسابقات بروید که بسته به ترکیب برند و سوپراستار ها و حتی بودجه، کاملا با هم متفاوت هستند که باید پیش بینی کنید چه میزان ببیننده مسابقات شما را انتخاب میکنند و درآمد حاصل از آن چقدر خواهد بود. بازی در ادامه راه چالش هایی را در اختیار مخاطب میگذارد که در صورت حل کردن آن ها، کارت هایی به بازیکنان داده میشود که در صورت استفاده از آن ها، میتوانید سایر مدیر های عمومی که رقیبان شما هستند را به خوبی درگیر کرده و کنار بزنید. در سی دی کی بازی WWE 2K23 این بخش تغییرات عمده ای به خود دیده که از مهم ترین آن ها میتوانید به نوع مسابقات اشاره کرد که حالا میتوان گفت که تمامی مسابقات میتوانند در این حالت برگزار شوند که حالت های سه نفره و چهار نفره و مبارزات های شلوغ تر را هم شامل میشود. در هر فصل نیز یک سری اهداف و چالش ها نیز در دسترس مخاطب قرار میگیرد که با انجام آن ها، میتوانید به اهداف Hall of Fame نیز دست پیدا کنید که در نهایت هیجان این بخش را نیز تکمیل میکنند.

امسال و در کد بازی WWE 2K23 ما شاهد یک شوکیس جدید برای جان سینا هستیم که میتوان گفت از بزرگ ترین سوپراستار های حال حاضر جهان و در ورزش کشتی کج است که طرفداران بی شماری در سراسر جهان دارد. این شوکیس شرایطی فراهم میکند که شما آن سوی شخصیت جان سینا را نیز بشناسید، شکست های او و مسابقاتی که وی را نابود کرده و مسیرهای سختی که از سر گذرانده تا توانسته به موفقیت برسد. به نوعی دوران حرفه ای جان سینا با جزئیات زیادی دنبال میشود که در بخش هایی شما باید در نقش کاراکترهایی قرار بگیرید که جان سینا را شکست داده اند که از مهم ترین آن ها میتوان به د راک و آندرتیکر اشاره کرد که با کنترل آن ها باید اهداف و چالش های خواسته شده توسط بازی را انجام دهید که در طول روایت قصه جان سینا و سختی های که پشت سر گذاشته، بازی فلش بک هایی به مسابقات واقعی با طراحی هایی خاص و منحصر به فرد میزند که حسی واقع گرایانه به مخاطب منتقل میکند و به نوعی یک مخاطب پرشور کشتی کج، کاملا در آن غرق شوید. گاهی بازی از این فلش بک های واقعی بیرون می آید و شما وارد یک مبارزه در یک رینگ معروف با جان سینا مشوید و یا بخش هایی، محتواها و یا شوخی های مربوط به جان سینا که در اینترنت به تعداد زیادی به آن ها پرداخته میشود در فرم و قالب مختلفی به مخاطب ارائه میشوند. در نهایت شما با سوپر سینا مبارزه خواهید کرد که در واقع قدرتمندترین کاراکتر موجود در بازی است و در واقع بدن نامرئی دارد و این همان اشاره به جمله معروف جان سینا است که به حریف هشدار میدهد که " تو نمیتوانی مرا ببینی" . این شوکیس جدید در بازی WWE 2K23 تا به اینجا با استقبال پرشور مخاطبان همراه شده و به نظر میرسد که حتی از شوکیس سال گذشته و نسخه قبلی بازی که در مورد کاراکتر ری میستریو بود، سر و صدای بیشتری کند.

در ادامه، ما بخش MyRise را داریم که در طول آن، باید یک کاراکتر و یک قهرمان خاص را طبق گزینه های شخصی سازی بسیار زیاد و متنوعی که بازی در اختیارتان میگذارد، بسازید و به آن فنون ، حرکات و ویژگی های متفاوتی را اضافه کنید و به یک کمپانی عظیم ورود کنید. در ابتدای راه، با کاراکتر سمی زین رو به رو خواهید شد و شکست وی، آغاز راه شما در این چالش طول و دراز خواهد بود که در ادامه آن، باید به باشگاه های مختلف مبارزاتی و مسابقات کوچکی ورود کنید که با شکست دادن های حریفان مختلف به مرور زمان، قدرت و شهرت خود را افزایش دهید تا به مسابقات بزرگ تری راه پیدا کنید و در نهایت کمربند جهانی WWE را از آن خود کنید.

بازی WWE 2K23 برای کامپیوتر

بازی WWE 2K23 در وب سایت کارت تک در قالب سی دی کی اورجینال بازی برای پلتفرم کامپیوتر با قیمتی مناسب در دسترس است. شما میتوانید با انتخاب ریجن و لانچر مدنظر بازی خود، این عنوان را خریداری کرده و کد اورجینال آن را از بخش پشتیبانی وب سایت دریافت کنید. از لحاظ بهینه سازی نیز، کد بازی WWE 2K23 برروی پی سی عملکرد بسیار خوبی دارد و خبری از باگ های عجیب و غریب نخواهد بود و یا افت فریم های پی در پی، در این نسخه دیده نمیشوند تا تجربه بازیکنان مختل شود. در واقع سازندگان بازی کار بهینه سازی خود را به خوبی انجام داده اند و در حاضر نیز، در جریان برنامه پشتیبانی از بازی، بروزرسانی های مختلفی برای آن عرضه میگردد تا در کنار اضافه شدن محتویات جدید و تازه، بازی به پایدارترین حالت خود برسد. از دیگر ویژگی های سی دی کی بازی WWE 2K23 میتوان به حالت Universe آن اشاره کرد که در جریان، شما می‌بایست بین دو بخش سند باکس و سوپراستار راه خود را انتخاب کنید. در بخش سوپراستار باید یک کمپانی خاص کشتی کج را انتخاب کرده و به همراه آن ها مسابقات متفاوتی را در فصل هایی که بازی برای بازیکن تدارک میبیند، شرکت کرده و در آن ها پیروز شوید. همچنین در بخش سند باکس این اجازه به شما داده خواهد شد تا بتوانید شوهای مختلفی را برگزار کنید و در جریان یک حالت، با هر سوپراستاری که بخواهید به طور آزادانه بازی کنید.  مسابقاتی که در درون آن قرار میگیرد توسط بازی انتخاب خواهد شد اما قادر خواهید بود تا برخی از آن ها را حذف و برخی دیگر را در قوانین و ویژگی هایی که دارند ادیت کنید تا مسابقات مورد علاقه خودتان در نهایت برای تجربه کرده باقی بماند.

 

بازی WWE 2K23 برای ایکس باکس

بازی WWE 2K23 برای ایکس باکس وان و ایکس باکس وان ایکس و اس در وب سایت کارت تک در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی برای خرید دسترس است. شما میتوانید با انتخاب ریجن دیسک بازی خود، آن را خریداری کرده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اکانت های ظرفیتی و دیجیتالی بازی نیز در دسترس است که میتوانید در قالب ظرفیت های هوم، سوییچ و آفلاین هریک را بسته به نیاز خود، خریداری کرده و با نصب دیتای بازی ، از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت ایکس باکس خود بهره مند شوید. دیسک بازی WWE 2K23 از لحاظ بصری و گرافیکی نسبت به نسخه های پیشین پیشرفت های زیادی را متحمل شده که شاید یکی از اولین تغییراتی باشد که هر کاربری در ابتدا به آن توجه کنید. بافت های بازی حالا برروی کنسول های نسل نهمی و با بالاترین تنظیمات برروی کامپیوتر های رده بالا، به شدت چشم نواز است و 4K بودن آن به خوبی مخاطب را شگفت زده میکند. طراحی چهره های مبارزان، ریزش عرق برروی سر و صورت و اعضای بدن و بازتاب نور رینگ و ورزشگاه برروی بدن مبارزین و در کنار آن، طراحی پر جزئیات تماشاگران و رینگ ها، شوکیس ها و جزئیات بصری فوق العاده شان در کنار طراحی های نورپردازی و سایه زنی ها باعث میشود تا دیسک بازی WWE 2K23 یکی از بهترین های امسال باشد.

 

بازی WWE 2K23 برای پلی استیشن

در وب سایت کارت تک بازی WWE 2K23 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در قالب دیسک پلمپ و استوک بازی در دسترس است و میتوانید با انتخاب ریجن بازی خود، آن را درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اکانت های دیجیتالی و ظرفیتی بازی در دسته ظرفیت های اول آفلاین، دوم آنلاین و آفلاین و سوم تماما آنلاین در دسترس هستند که با خرید هریک ، میتوانید از لایسنس رسمی بازی برروی اکانت پلی استیشن خود استفاده کنید. در نهایت در مورد دیسک بازی WWE 2K23 میتوانیم به سراغ موسیقی های برویم که نسبت به گذشته، همچنان هیجان را تا انتهای مبارزه در بدن مخاطب حفظ میکنند. افکت های صوتی و صدای مبارزین، تماشاگران و عناصر محیطی در کنار موسیقی های مبارزه ها و شوکیس ها و حتی موسیقی های منوهای بازی باعث میشود که آن اتمسفر مربوط به جهان کشتی کج با موفقیت برای کاربر تداعی شود. دیسک بازی WWE 2K23 به عنوان جدیدترین نسخه این مجموعه، میتواند یکی از بهترین های این سری باشد که حالا با محتویات تازه با مدت ها توانایی سرگرم کردن مخاطب را دارد.

مشخصات
ناشر
ژانر Action - Sports
پلتفرم کامپیوتر - ایکس باکس - پلی استیشن
نام محصول بازی اورجینال WWE 2K23
تاریخ انتشار 2023
قابلیت‌ها
تک نفره دارد
آنلاین PVP دارد
آنلاین Co-op دارد
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد - اکانت - دیسک
تحویل محصول
نحوه ارسال محصولات دیجیتال کد از طریق پیامک و محصولات فیزیکی از طریق پست پیشتاز و تیپاکس ارسال می شوند.
کد بازی WWE 2K23

کد بازی WWE 2K23 اورجینال | برای تمام پلتفرم ها

کپچا
بازگشت