اکانت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه ایکس باکس

اکانت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه ایکس باکس

تولیدکننده:Xbox
مدل کالا: DC-XGPU-3M-ACC/FA
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
2,013,000 تومان

اگر برای فرزندان خود کنسول ایکس باکس خریداری کرده اید، حتما در آینده نزدیک نیازمند تهیه بازی های جدید برای آنها خواهید بود که می تواند هزینه های زیادی را بر شما تحمیل کند. یکی از محصولات جدید ارائه شده توسط مایکروسافت اشتراک گیم پس آلتیمیت نام دارد که به صورت یک اشتراک زمان دارد در مقادیر مختلف به بازار عرضه شده است. در این سرویس شما می توانید با پرداخت حق اشتراک به صورت زمانی  به یک لیست با بیش از 200 عنوان بازی دسترسی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم با خرید اکانت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه ایکس باکس در هزینه های خود صرفه جویی کرده و با استفاده از این اشتراک یک لیست کامل از بهترین بازی های روز دنیا را برای فرزندان خود فراهم کنید.

توجه داشته باشید با خرید اکانت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه ایکس باکس برای شما یک اکانت قانونی و وریفای شده که بر روی آن اشتراک Game Pass Ultimate 3 Month فعال شده است ارسال خواهد شد. بهتر است بدانید در این روش به دلیل تغییراتی که در تنظیمات و کشور اکانت اعمال شده است توانسته ایم هزینه نهایی اشتراک 90 روزه گیم پس آلتیمیت را تا حد زیادی کاهش دهیم.

بعد از دریافت اطلاعات اکانت خریداری شده و افزودن به کنسول XBOX خود، اشتراک 3 ماهه گیم پس آلتمیت بر روی تمام اکانت های شما قابل دسترس خواهد بود. یعنی شما می توانید با اکانت های دیگر موجود در کنسول، بازی ها را دانلود و یا اجرا نمایید و یا از سر بگیرید. در همین جهت اگر سوالی برای شما به وجود آمده می توانید برای دریافت مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید.

 
مشخصات
نام محصولاکانت ایکس باکس گیم پس آلتیمیت 3 ماهه (ظرفیت کامل)
قفل منطقعه‌ایگلوبال
تحویل محصول
نحوه ارسالارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
اکانت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه ایکس باکس

اکانت گیم پس آلتیمیت 3 ماهه ایکس باکس

کپچا
بازگشت